Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 9:38 pm

Jesam, rekla sam da ću posle tog flešbeka isključiti link, zato što posle kad si me pitala da li mi koči link otvorila sam novi i videla tu scenu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 9:39 pm

Sad i što sam mislila ponovo da odgledam seriju, ne pada mi napamet.
Pametne Ruskinje izvukle Stasove scene na vreme.

A, najviše sam priželjkivala ovu seriju. placljivko placljivko placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 9:40 pm

Pa, dobro, pošto ionako ne gledam kraj krenuću sad da pišem komentar.

Ali, nikako da se smirim. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 9:46 pm

Svi srecni,zaljubljeni i zadovoljni piju vino i slave Novu godinu. rolleyes
Sergeja nisu prikazali tako da nema potrebe da gledas.I ja sam se mnogo iznervirala.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 9:47 pm

Moracu sad da uzmem cokoladu da bih se smirila.Bas me briga sto je vreme za jelo odavno proslo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 10:03 pm

Tri kraljice - toliko potencijala nizašta. flop flop flop flop flop

Pre svega je sam naziv glupost, jer bih razumela da to vino na kom je Mihail radio ima veću svrhu u celoj priči. Međutim, vino kao vino, hteli da mu ukradu ideju i novac i ništa više. Veliki minus je pre svega u tome, sve vreme očekuješ da se krije neka veća zagonetka što su ubili Mihaila, što se serija zove Tri kraljice i sl, da bi se na kraju ispostavilo da su sve objasnili na samom početku. Pa, onda draga moja Karine, odluči se za žanr, jer ti je malo glupo i vređanje inteligencije da ljudima poturiš melodramu kao detektivsku priču, kako si sama najavila seriju.
I zašto je uopšte vino nazvano Tri kraljice??? Ni to nije objašnjeno, a ni zamišljeno, nego palo ženi napamet da je baš fora u tome da se vino zove Tri kraljice.

Kao drugo, likovi stoje u mestu, ne pokreću se ni levo ni desno. Oni su dobro zamišljeni, cela serija je dobro zamišljena, ali rezultat nula. Ako već praviš seriju koja u sebi ima osnovu da se raskrinka neka misterija, onda ti je dozvoljeno da likovi budu slabije odrađeni, ali kada ljudima poturaš melodramu kao misteriju, onda moraš dobro da napišeš likove.
Šta je bre ono, svi žale Mihaila, ova je te bila nesrećna pored njega, nije je primećivao, samo je radio na svom vinu, da bi joj posle došlo iz dupeta u glavu kako je sve vreme jedini on voleo i jedino njemu stalo do nje. A, da ne govorim o tome što smo od bračnih partnera koji su varali jedno drugo došli do vanvremenske ljubavi na kraju.

Ona druga idiotkinja te govori kako nikad više neće moći da ponovo bude sa Mačkom 2 posle toga kako je ostavio, da bi posle pala u naručje prvom prilikom. Ne samo to, još ga je i jurila i plakala za njim. O njenom odnosu sa Sergejem da ne govorim.

Riđi je navodno drugi glavni lik u seriji, ja njega ni ne primetih da postoji. Samo ga vidim u špici i posle kada jurca za Mačkom 2, ništa drugo vezani za njega ja nisam videla.

Ujak koji je sve započeo i sve vreme bio predstavljen kao glavni negativac, na kraju pobeže sa parama, mašala.

I Sergej... placljivko placljivko placljivko
Jedini dobro napisan lik do kraja i veran samom sebi. Ok, ako nije htela da objasni razlog što on toliko sluša ujaka šta god mu ovaj kaže, jer joj je bio kliše da svaki negativac ima iza sebe neku priču koja opravdava (a, nije joj bio kliše da glavni lik bude najveći kreten u priči) neka ga je ostavila takvim kakav jeste. Čak mi je bila super scena tuče kada uhvati nož i onako ludački se nasmeje, Stas je to odglumio genijalno. naklon
Sve vreme očekujem neki skriveni razlog što se Sergej toliko povinuje ujaku da bismo na kraju došli do toga da je ujak dobar čovek koji ima lošeg nećaka i stalno ga vadi iz problema, wtf?!
I zaista je idiotizam da jedini iskren lik u seriji onako prođe na kraju. Ne mogu da verujem da ovo govorim, ali bolje bi bilo i da je poginuo kako su pričali, teško bih preživela, ali bi njemu bilo lakše, ona scena i onaj pogled kad ga hapse mi je noćna mora. suze
Pogotovo zato što smo videli i dobru Sergejevu stranu u odnosu sa Kaćom, pa čak i donekle sa Elom. Stvarno ne vidim zašto nije mogao on na kraju da zbriše sa parama, a ujak da ode u zatvor.

Sad sam još nešto htela da dodam, ali sam od nerviranja zaboravila.

Akcione scene su užas, generalno je loša režija, ali je tu toliko loša da ispada kao da gledaš crtani film, ma i tamo su akcione scene duplo bolje.
Jedina dobra akciona scena u seriji, čak odlična, je ova poslednja sa Sergejem i Mačkom 2. Prvo sam konstatovala da je dobro što Stas ne učestvuje u akcionim scenama ovde, da bi me ta scena demantovala.
Još jedan dokaz koliko on i od najveće nule napravi nešto fenomenalno. Pa, zbog njega neka je sramota Karine kakvu je seriju napravila i šta mu je sa likom uradila!

I da, glupo je što nisu prikazali kako je Sergej ubio Mihaila, sve vreme sam čekala tu scenu. A, na kraju je baš mogao i da ubije Mačka 2, makar da ga rani. Ovako je sve ispalo bezveze, ova priča je morala bar po nekog da se završi fatalno, makar po Elu. Najlogičnije bi bilo da se ubila, jer je onaj nervni slom predskazivao tako nešto, a i totalno je bezveze da se ona sad oporavlja na klinici. Mada, šta se ja čudim kad je ova serija sinonim za glupost i bezveze. Od tolike ljubavi prema Sergeju je došla do tolike ljubavi prema mužu.

Nedorečenost, kontradiktornost i glupost, glupost, glupost. rolleyes rolleyes rolleyes rolleyes rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 10:13 pm

Sve si rekla.
Kraj serije je nelogican.Koja je poenta serije?

U ovom slucaju je i 8 ep.bilo previse.Sergej je najtragicniji lik.Nije zasluzio ovakav kraj.Cak je i odvratni ujka bolje prosao.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 10:15 pm

Sva sreca pa gledam mnogo serija.Lakse cu se oporaviti od ovog fenomenalnog scenarija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 10:18 pm

Isto sam se zapitala više puta tokom gledanja. Šta je uopšte ovim htela da ispriča?
I uopšte koju poruku šalje? VMLj šalje poruku da u životu postoji prva i prava ljubav, Anka i NŽ su odlično prikazale 20. vek u Rusiji, ZK je odlična krimi-misterija-akciona serija bez obzira na Irinu, Intima odlična romantična komedija, Reka odlična drama, šta je ovo????

Ne znam za tebe, ali meni je svaka ruska serija dosad bila super, baš zbog toga što imaju nepredvidive krajeve. Ova totalno suprotno, čim pogledaš prvu epizodu skontaš šta te čeka.

Slažem se da je i 8 epizoda previše, sve ovo je komotno moglo da stane u jedan film od sat i po.

Ja i dalje ne mogu da se smirim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 10:25 pm

Ocito da samo ona zna poentu serije.

Ovde mozes komotno da odgledas 1. i 8. ep. i sve ce biti jasno.
Radnja je bila usporena,ne znam kako se Rusi nisu smorili.
Ocekivala sam dosta od ove serije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 10:27 pm

Ma beži bre, ja sam se ovoj seriji najviše radovala, po svim slikama sa seta je delovalo da će biti sjajna.

Sergej... suze suze suze
I koliko su sve scene sa njim bile savršenstvo, imali smo i drame i akcije i komedije i ljubavi i gole bicepse, sve...
Kako je Karine samo iskoristila Stasa za ovu seriju, jer logično bez njega joj ovo niko ne bi gledao, to joj nikad neću oprostiti. ljutko ljutko ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyThu Dec 29, 2016 10:39 pm

Šta da uzmem da gledam, nikako da se smirim...
Baš nam je lepo počela atmosfera pred Novu god. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Dec 30, 2016 7:36 pm

Pozdrav drage moje... kisic Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 15823616_1277742695626341_7074661298639667998_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptyFri Dec 30, 2016 7:54 pm

Pozdrav, Veronika! kisic

Čim sam videla ovu sliku nisam videla Cagu, nego Vlada kako slika. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3
Baš si me pogodila, jer sam sinoć kao dozu smirenja posle onakvog odvratnog kraja TK prvo popila vino koje sam našla u sobi, posle sam navalila na Intimu i onda zaglavila sa VMLj do jutra. Plus je danas Vladov rođendan, Ruskinje uveliko to obeležavaju, genijalne su. stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 SRGMF0Sr7VI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 WGWGZPnsOw8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 5fD2nWO3KE0
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Dec 31, 2016 6:35 pm

Veronika, pozdrav i tebi. kisic
Vidim svih je ova slika jučer takla.

U moru komentara uspjela sam vidjeti Sarino. Nisam ni ja pisala ništa. Pratila sam nešto na twitteru. Ajde sad kako nema epizode valjda su imali dovoljno za fragi uskoro.


Nisam čitala ništa vezano za Ruse.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Dec 31, 2016 7:37 pm

Da slika je sve dotakla,pa i Bondarenkovu na njoj svojstven način lol!
Sad idem na doček..nadam se da ću u novoj imati više vremena..a vidiš Poncha
da imam posla i tamo kezz
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Dec 31, 2016 7:38 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 15826083_1444103515614205_4317990658010340754_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Dec 31, 2016 8:20 pm

https://www.instagram.com/p/BOsVN5kgadY/

<3 <3 <3 <3 <3 :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Srećna Nova godina svima, od Stasa i mene! srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySat Dec 31, 2016 8:28 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 _KLg9i9XA0o

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 HlppXz6YNCI
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySun Jan 01, 2017 9:46 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Mutlu-yillar-8764
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Happynewyear

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Champagne-toast
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySun Jan 01, 2017 12:48 pm

Hvala svima i svima sretna nova godina! kisic

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySun Jan 01, 2017 12:51 pm

Veronika, vidim da imaš posla i tamo. Hvala ti na Cagi!

Pretpostavljam da znaš gdje je Caga proslavio Novu. Njegov rođak je postavljao slike.

<3


Tužno je ovo u Istanbulu.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySun Jan 01, 2017 2:00 pm

Kizlaaaaaar, srecna Nova, sve najbolje. kisic
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySun Jan 01, 2017 5:29 pm

Poncha ::
Veronika, vidim da imaš posla i tamo. Hvala ti na Cagi!

Pretpostavljam da znaš gdje je Caga proslavio Novu. Njegov rođak je postavljao slike.

<3


Tužno je ovo u Istanbulu.



Hvala svima na čestitkama <3

Ona slika što sam stavila za Caginice znaš na koga se odnosila...u kako mi je
digla tlak kad je pozdravljala L.,ona i nije naša stalna...

Vidjela sam slike,mladi dečko koji je sinoć mogao biti gdje poželi,mnogi bi mu
i platili da dođe kod njih..ma nemam riječi za njega..postala sam još umišljenija... kezz
Kako je meni smiješan ujak iz Njemačke...

Kad sam jutros pročitala ,baš me rastužilo...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 EmptySun Jan 01, 2017 7:13 pm

Svima srećna Nova godina! grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: