Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyFri Dec 23, 2016 11:07 pm

Spasiba. <3
Da, ali nije ispalo kako sam ja zamislila, u tome je štos. lol!
Htela sam da vas obradujem, a sad tek nema šanse, jer Tri kraljice počinju sledeće nedelje, a od kako su stigle najave ja ni na šta drugo ne mislim. Još sutra igra predstavu, cele nedelje neću znati za sebe.
Jedino sad ako uspem tokom vikenda nešto, makar 9. da završim.

Pa, da, ali Cansu čim se pojavila postigla je hit kakav nijedna druga glumica nije tokom cele godine. Zato mi je to ok, a i dok ništa nije radila bila je aktuelna.
Već Kivo da, čak je po meni EAD trebalo ove godine da dobije, jer mu je serija već u trećoj sezoni najgledanija. Mada se više ni ne sećam ko je od njih kad dobijao, znam da su je dobijali i Caga i EAD.

Ne znam, baš sam juče gledala B&B klip, kad uporedim onaj period sa ovim sad... ne znam
Pre mi je bio mnogo lepši. Mada i što ti kažeš, možda je do slika, ne gledam mu seriju pa ne znam kakav je ovako.

A, bila si na vk i nisi mi lajkovala profilnu, ccc. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyFri Dec 23, 2016 11:27 pm

E, sad, što se tiče Stasa...

I pre svega - Poncha, zahvaljujući tebi se osećam tako providno i lako provaljivo. lol! Prvo si me provalila za avatar, sad za nabrajanje Stasovih projekata, strašno. smeh

Dakle, Tri kraljice će mu ići od 26. decembra na prvom kanalu. Pre svega je odlično što idu na prvom kanalu, jer je to bio i ostao najgledaniji i najjači kanal (sve najgledanije i najbolje serije tamo premijerno prikazuju, tamo je išla i VMLj, Anka, itd). Jedino je loše što su najavili seriju nedelju dana pred emitovanje, nije bilo nikakvih znakova, zamalo srčka da me strefi kad su Ruskinje obavestile. A, i njima nije bilo ništa bolje.
Uglavnom, svi su sad u delirijumu, ovu seriju mu čekamo skoro godinu dana, plus izgleda fenomenalno u njoj, plus je opet neki negativac, što me posebno raduje. A, serija će imati 8 epizoda, konačno nešto u čemu mogu duže da uživam, iako su mu i ona dva filma bila fenomenalna.

Evo dve najave.
https://vk.com/videos-47712664?z=video7255048_456239394%2Fclub47712664%2Fpl_-47712664_-2
https://vk.com/videos-47712664?z=video33329557_456239539%2Fclub47712664%2Fpl_-47712664_-2

Mislim, samo ovaj pogled sve govori, već vidim da će mi Sergej biti novi omiljeni Stasov lik. stidljivko stidljivko stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 VXL7fVet4jQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 5hh-vlYRsig naklon

Jedino loše je u svemu tome što su i spojleri izašli po kojima on na kraju gine. Stvarno ne znam kako ću to preživeti.
Inače je priča odlična, mnogo mi se sviđa, bar ovo što su najavili i kako su najavili.
Koga zanima, mogu da napišem o čemu će se raditi, mislim koga zanima. lol!

A, pored TK, imao je juče kao neku generalnu probu, odnosu zatvorenu premijeru Kaligule, tu su već fotke toliko fenomenalne da nijednu ne mogu da izdvojim. Ali, zaista. naklon naklon naklon naklon naklon  naklon naklon naklon naklon naklon
I stvarno mi je nedostajala da ovde pišem o Stasu, jer na vk nema ovih smajlića koji se klanjaju, a za ove fotke su mi bile prekopotrebni. Posebno mi je drago što mu se sa tom predstavom ostvario onaj san o kom je govorio u kakvoj bi predstavi voleo da igra letos. Ovo je to, nešto tipa animirana/plastična predstava (stvarno ne znam kako drugačije da prevedem), koliko sam shvatila oni nemaju nikakvog teksta, sve im se svodi na govor tela i mimiku, zato su me slike toliko oduševile, premoćne su i Stas je razvalio u svakom pogledu. I prvi je put da Rusi igraju ovako nešto, zato su i imali ovu kao zatvorenu premijeru, jer je sama predstava jedan veliki eksperiment.
Evo albuma, a ubacivaću ja još slika sutra kad odigra i premijeru za publiku. I valjda će se pojaviti negde snimak, to bih baš volela da vidim.
https://vk.com/album-116962959_239586302

Evo i priloga o predstavi, ako se zanimari osmeh koji se javlja u očima pred kraj :cereeeeek: , na one sve scene sam ostala bez teksta.
https://vk.com/videos-47712664?z=video7255048_456239395%2Fclub47712664%2Fpl_-47712664_-2
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyFri Dec 23, 2016 11:33 pm

Ti si rekla da ćeš da pripremiš neku igru ili tako nešto. Jel to imalo veze sa Icerdeom ako odgledaš?

Eto vidiš, meni EAD ni ni pao na pamet, tačno, on je možda i najviše od muškaraca zaslužio. Mada to nije neka važna nagrada, nagrada časopisa. Ja očekujem sledeće godine neke druge važne nagrade i za Cagu i za Cansu.

A to sam pre neko veče slučajno ušla u aplikaciju, nisam se zadržala ni sekund, tako da nisam videla sliku.

Poncha je znala da ćeš doći da najaviš nove projekte, baš je danas rekla. lol!

Eto, imaćeš seriju bar dva meseca. Ukoliko se prikazuje svake nedelje kao kod Turaka?

Samo je malo bezveze što si saznala kraj. Ali ne da tebi đavo mira, kopala si kopala i iskopala. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyFri Dec 23, 2016 11:37 pm

Evo polajkala sam ti sve. Čak sam krenula i da odlajkam neke slike koje nisam videla da sam prethodno lajkala, ali na vreme sam shvatila. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyFri Dec 23, 2016 11:39 pm

Jao, da, skroz sam zaboravila na to.
Pa, imalo je veze sa Icerdeom kao još jednom serijom koja nas spaja, ali više se odnosilo na sve parove koje volimo. Kao, nešto tipa da pogađamo koja scena se dogodila u kojoj epizodi, šta najviše volimo u kojoj sceni, i neka usputna pitanja kao provera znanja/sećanja. Nešto slično smo igrale Sparks, Poncha i ja letos.
Samo što bismo sad kao nagradu ili kaznu nosile nickove određenih istorijskih/serijskih ličnosti, naravno privremeno.

Čita me kao knjigu. smeh

A, vidi se da ti nisi u toku sa Rusima, ma kakva dva meseca završiće je za nedelju dana. Jer, oni kad prikazuju seriju svaku epizodu puštaju svakog dana, plus spajaju nekad i po dve, tri epizode.

Delirijum. smeh smeh smeh
Mada sam i očekivala tako nešto, po slikama sa seta. Gde da glavni negativac dobije happy end, tako je i Artur prošao. placljivko

Sad mi iskaču obaveštenja, spasiba. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyFri Dec 23, 2016 11:44 pm

Evo i ovde da metnem ove Sparksine kolaže, najbolja moguća retrospektiva 2016. godine. <3 <3 <3 <3 <3 :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Biće avatar za Novu godinu, kad već ne može da bude avatar grupe. kisic

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 ARaD8cRUsDs
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 RC92y5v1i2A
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyFri Dec 23, 2016 11:48 pm

Sviđa mi se, kad budemo sve tri imale vremena mogle bismo malo da se igramo.

Za nedelju dana osam epizoda? Pa to im je baš glupo. Bolje da puštaju jednu nedeljno, a ovako na brzinu odgledaš i gotovo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyFri Dec 23, 2016 11:51 pm

Baš bismo mogle. Nas tri kad smo letos to igrale, mnogo smo se zabavile. I to nije bilo samo Turaka, već i Rusa, ali nas je Poncha odrala. smeh

Jeste, kako nije. Sećam se kad smo Sparks i ja gledale Anku, pa to taman odgledaš jednu epizodu i ne stigneš ništa da pohvataš oni puste drugu.
Još imaju jedan sajt na kom im izlaze epizode svih novih serija par sati, dan unapred.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 9:41 am

O, tko se to nama vratio... Hosgeldiniz, šefice. Ne znam biste li došli da nije prozivano. Ili ste ipak trebali najaviti Stanka.
kisic

Dobro je da si se vratila natrag. Nemoj više zbog Icerdea nestajati. Pa ako nisi stigla odgledati ne znači da ne možeš komentirati s nama ili pisati ovdje. Vidiš da zakidaš Veroniku za komentare o Stanku, a pretpostavljam da voli i čitati komentare za Anne i još puno toga...
Osim ako ne želiš spojlati Icerde.

Ispisale ste se, trebam sve pročitati.

Naravno da si bila onda kad sam vidjela Stankovu sliku, koju sam pohvalila, stavila bi je sigurno. A sad kad je ovaj Kaligula osvanuo, naravno da ćeš njega...

Što se tiče glumca godine, mislim da je bilo više glumaca koji to zaslužuju. Hajde, Cagi je film izašao lani, ali se prikazivao veći dio prvog mjeseca što je ove godine, a u ovoj godini ima hit seriju koja je bolje gledana... Ali ostavimo Cagu. Tu je EAD koji ima seriju koja ima rejting koji ne može biti bolji. Oni ruše sve. Ako on nije zaslužio, ne znam tko je. Burak npr. je imao film s Bozom ove godine koji je bio jako gledan, ima seriju koja je u drugoj sezoni i rejting je negdje u skladu s Kivinom serijom...
Za Cansu nemam zamjerku. Žena je stigla, došla i pokupila gledanost.

O, Poncha je vas zgazila, a bile ste u prednosti jer ste gledale sve serije. Nisam bila loša ni u onoj provjeri samo o Rusima...
Ja sam za igru, sad imam nekih obaveza, ali nekako ćemo se već uskladiti.

Odlični su kolaži.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 3:29 pm

Poncha, srećan Badnji dan. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 3:46 pm

Hvala. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 4:36 pm

Ponchita, srećan Badnji dan. kisic

Baš mi je to bila anegdota, jer čim se pojavila na instagramu unapred sam je odredila za avatar, još sam se sva onako istopila i otišla na grupu i postavila je uz milion onih ljubavnih smajlija. I tamo je na profilnoj. Uz sve to, dođem ovde i pročitam ono tvoje. kezz

Ali, ako zanemarimo sve to, moja najveća zamerka je što ženu i čoveka godine nisu slikali zajedno. Jer je moja prva reakcija kad sam čula koga su proglasili bila jao, biće zajedničkih slika wow i onda ništa. Ajde, Cansuine fotke su odlične, ali oko Kive se nisu nešto potrudili.

Pamtim ja sve, ne moraš mene da podsećaš. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 4:40 pm

Premijera za manje od pola sata, ja imam tremu, ljudi. kezz

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 XptcO06O_O8

Sledeća uloga obavezno Aleksandar Veliki, mislim da bih umrla od sreće ako bi tu ulogu igrao, bilo pozorište, ili film. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 4:46 pm

U međuvremenu fotke iz TK iskaču, ovo moje srce teško preživljava. <3 <3 <3 Kakav pogled. wow

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 00FlgGhtIAQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 5:39 pm

Ja sam to isto rekla kad su izasle slike, gde je zena godine nanaslovnoj. Ali pretpostavljam da nisu hteli da ih upare jer je sad par sa Tubom. Koliko smo hteli svi njih dvoje zajedno u seriji, ispalo je bolje sto nisu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 6:37 pm

Prvi je Sarp, a ko je drugi? Neka bude Davut, neka bude Davut. Hoću obračun Sarpa i Davuta. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 C0dTUKIXEAAFsXS
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 8:46 pm

Bondarenkova, hvala! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 8:46 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 8:52 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 9:58 pm

Fragmaaaaan! Najbolji fragman nakon desete epizode.

Kako je krenulo, meni se čini da neće Melek izaći iz serije, nego Sarp. smeh

Suspendovan je iz policije, a i Davut ga je izgleda suspendovao na neko vreme, jer čisto sumnjam da će posle onog pada ustati tako lako i nastaviti tuču. Tuča je vrlo verovatno izbila zbog Melek, i ona je tu. Za sve ove epizode nije ni jednom došla da se vide nasamo, sad je došla kad je i Davut tu.
E sad ono najvažnije, da li je Celal saznao da je šef ili blefira ili će možda da kaže nego drugo ime.

X: Povlačim te sa zadatka, Sarp. Suspendovan si. Pokupi svoje stvari i idi od Celala.
S: Šta se ovde desilo?
C: Imam iznenađenje za tebe, Sarp.
S: Uređaj za snimanje.
C: Našao sam šefa. Neko je koga jako dobro poznajemo.
S: Da nisam ja taj šef?
M: Kakav je ovo posao? Stalno smo na iglama. Iznervirao sam se.
M: Sarp!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySat Dec 24, 2016 10:02 pm

Serija je dobila neku nagradu, Gozde je preuzela.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 C0d5PL1XEAAp5so

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 C0eDorKW8AEDTVg
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySun Dec 25, 2016 12:45 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 34VhQFj1hbs
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySun Dec 25, 2016 12:45 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 GARVEo8UHGo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySun Dec 25, 2016 12:46 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 IpuldHr6tKo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptySun Dec 25, 2016 12:47 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 N8FOw0KoZDA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Pqvq5-4krZA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 XDi8GAVwMns

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 F8SQiXIYIRo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: