Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 12:50 am

A meni se učinilo da ima košulju kao kad je bio Yesimin šofer, zato sam pitala da li je nova, ustvari ima onu rolku od danas.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9475
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 12:50 am

I meni se činila da je prije imala više scena nego sad.

Meni je taj akcijski dio dobro odrađen, nemam prigovora. Ne tražim ništa pretjerano.

Ma ja kad sam pogledala ovu sliku, nije to nova. To je iz stare epizode, ono kad Sarp dođe, a kasnije i Melek. To je ta jakna, ako me oči služe. I majica.

Mogla se uklopiti scena lijepo. Npr. ovdje sjede za stolom, malo pričaju o tome kako su slavili i onda pokažu djecu uz neku srcedrapajuću pjesmu. Pa i Eylem je slavila s njima, ipak je ona odgojila maloga Umuta. Ona i Sarp bi trebale biti generacija. Melek s druge strane odrasla s Mertom.

Da to ne bude kao i onaj wahoy ili kako se zvao... Same reklame.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 12:52 am

Našla na twitteru. I Escobar s njim. Što li snimaju? Da nije opet nešto oko Yusufa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:00 am

Moguće onda da je ta scena. Nisam previše ni zagledala kad sam videla Fusun, mislila sam da je od danas sa seta.

Mogli su tako da odrade, ali nisu, jer imaju problem sa odrađivanjem emotivnih scena i emotivnih veza među likovima osim Melek i Merta su svi odnosi nekako hladni.

Nemam pojma, sada ću da skinem na moj telefon tu aplikaciju da vidim šta je to, ako funkcioniše van Turske.

Videla sam, postavio je Daily. Samo profesor ne vidi, odavno se nije reklamirao, već je pao u zaborav. smeh

Možda snimaju Yusufa u bolnici.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:07 am

Ja mislim da je, pogledaj jaknu. Mislim da je ista. A, danas su sve slike sa seta u onoj trobojnoj jakni i onoj jakni koju Sarp nosi. I među njima ova na kojoj puši. Tako da je ovo s Fusun staro. Ako hoćeš, mogu ti staviti i sliku...

Tako je.

Aj skini, ako valjda javi da skinem i ja. Ja sam skidala sve što je bilo moguće, a imalo veze s Cagom.

Vidiš profesora, nitko više o njemu. Vidjet ćeš kad Engin tu tužbu sredi prelako.

A nešto ima kad je ovaj došao. Što bi Sarp s njim snimao da su na istoj lokaciji?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:13 am

Danas je opet dan za naslikavanje na setu. Opet more slika.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:15 am

Da, nije ova jakna od danas.

Skinucu sada ako imam dovoljno memorije.

A lako ce da srede sa dobrim advokatom. Na slici je ionako Baris ne Caga, reci ce za potrebe filma i smutice nesto. Kao da tuzioci u Turskoj nemaju druga posla nego da se bave njegovim pusenjem. A cim nije obrisao slike znaci da je slucaj nevazan.

Na istoj lokaciji mogu da budu jedino zbog Yusufa ili ako su Celalovi napravili neko sranje pa ovi dosli na uvidjaj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:15 am

Da, opet su fanovi nagrnuli na set.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:16 am

Saro, znaš li ti da Stankov film ima premijeru 26.12. Mislim, kad već nitko ne obavještava, da znaš.

Ako se tad ne javi, da se zabrinemo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:18 am

Baš lijepo reklamiraju.

Naravno, to su umjetničke fotografije za potrebe filma.

Tako i ja mislim. Ili je Celal nešto ili oko Yusufa. Ali čini mi se Sarp u istom kao i kad je pucano.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:27 am

Jeste, u istom je, sad sam pogledala zadnju scenu. Onda je nesto vezano za Yusufa, isti dan je.

Skinula sam ovo, ne mozes nista da radis u aplikaciji ako nisi korisnik Turcella. Ali uspela sam da udjem u ovo vezano za Icerde, prazan je video, jos nisu nista postavili. Ali cim postave scenu, pojavice se sigurno na drustvenim mrezama.

E Bondarenkova dokle smo dosli da Poncha obavestava o Stankovim aktivnostima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:28 am

Steta bi bilo da ovaj covek ne pusi, toliko mu dobro stoji cigareta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:32 am

A što ću kad imam manu pamćenja odjeće.

A onda da ne skidam to ako se ne bude moglo ništa. Već sam se poskidala svakakve aplikacije. Ako bude valjalo, onda reci.

A moram ti reći, da znaš.

Mislim stvarno. Je li vidiš kako čovjek uživa? Izašao bez jakne samo da zapali čas, jakna u ruci.

Последњи изменио Poncha дана Wed Dec 21, 2016 1:32 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:32 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:33 am

Što je na tome?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:34 am

Pa to ti je ova aplikacija, kad se pritisne play nema nista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:34 am

A mislila sam da ima nešto na tom videu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:37 am

Odlicno, to nam olaksava sto pamtis odecu, sad znamo da nema takve scene u epizodi.

Prokletstvo pusaca, spremni su i na smrzavanje zbog nikotina.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:38 am

Nema, ali zadrzacu tu aplikaciju dok ne postave video.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:41 am

A Emira tek što sam pamtila. Yamana manje, ali i tu sam znala.

Dobro ti kažeš. Po ovoj hladnoći on bez jakne. Ali ne čini mi se tako hladno. Idem provjeriti koliko je u Istanbulu danas.

E, vidi pa izbriši.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:48 am

I ja sam Emira pamtila, kad su stizale slike sa seta svi su pokusavali preko odece i lokacija snimanja da sklope puzzle sta ce biti u epizodi. Kad su se vencali pa posvadjali, prvo se gledalo u ruke dal imaju prstenje.

Znam po sebi, koliko puta sam umalo zakasnila na avion zbog cigareta i koliko puta su me prozivali po aerodromima da se odmah uputim prema ulazu u avion. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:49 am

6 stepeni je u Istanbulu, nije bas toplo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:50 am

I ja to gledam. I lokacije čim netko objavi i odjeću i detalje.

E, tako i on iskoristo malo za predahnuti i zapaliti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:51 am

Dobro je. Neka si ti pogledala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Wed Dec 21, 2016 1:52 am

A Ilknur bi mogla opet da ga oblaci kao pre.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo