Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 12:48 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 NJJd3bxbsq4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 W5Bz0zuMlbI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 6bN7-sD445Y

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 CGS_L_nsvJ4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Hi9uwELEtS0

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 1:02 am

Ruskinje su van sebe!

Svi koji su gledali kažu da je ovo jedna fenomenalna predstava, oduševljeni su glumom, muzikom, kostimima i koreografijom. Najviše su svi ishvalili Stasa, bilo njegovi fanovi, bilo kritičari, bilo uopšteno ljudi koji su došli na predstavu čisto da bi videli nešto novo, pa čak i Sergej Bezrukov.

Mislim, jedva čekam da pročitam kritike, ali po utiscima onih koji su gledali bih rekla da je ovo najbolja Stasova uloga dosad, samo što nisu rekli kako će ova predstava i Stas u njoj ući u istoriju. Baš kažu da on u svakom narednom projektu prevaziđe sebe, ali ovde nije bio on koliko je sve totalno drugačije, da je ovom ulogom svoju karijeru i generalno glumačko umeće podigao na savršen nivo. I ono što me je posebno osvojilo što sam pročitala, iako je to za mene važilo od kako sam počela da pratim njegov rad - ovom interpetacijom Kaligule je ušao u glumačke legende. :cereeeeek: naklon

Gledam snimke, polako pristižu, valjda će pustiti celu predstavu. Već mi je tako delovalo na onim reportažama, ali sad sam još uverenija da je ovo jedan veliki bum u najpozitivnijem mogućem smislu i presrećna sam što je Stas glavni glumac toga, pre svega jer mu se ostvario san, a kao i drugo što će sad ovakve predstave početi da praktikuju, a velika je stvar ko je prvi krenuo sa tim. I još naslovna uloga, Ruskinje kažu da je sve vreme bio na sceni.

Tako da, ja nemam više šta da dodam, osim da sam preponosna što iznova dokazuje da mu ravnog nema, od pobede u Plesu, preko osvojene nagrade, pa evo do večeras on meni iznova i iznova pričinjava takvu radost, ponos i erupciju emocija kakvu nisam u stanju ni da opišem. On je moja zvezda, moje sunce i moj najveći ponos. <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 75EQVa-L-ZI

naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon naklon


Последњи пут изменио Mrs Bondarenko дана Sun Dec 25, 2016 1:36 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 1:07 am

Poklon. naklon naklon naklon naklon naklon
https://vk.com/videos-47712664?z=video33329557_456239557%2Fclub47712664%2Fpl_-47712664_-2

A, pogledajte snimke posle predstave, e ovo je nešto što posebno kod njega volim, a što dođe kao njegov zaštitni znak. Ima pravo da se ponaša kao najveća holivudska zvezda, a on sav skroman i iscrpljen za svaku fanicu nađe vremena, osmeh i ništa mu nije teško. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://vk.com/videos-47712664?z=video369595272_456239027%2Fclub47712664%2Fpl_-47712664_-2
https://vk.com/videos-47712664?z=video369595272_456239026%2Fclub47712664%2Fpl_-47712664_-2
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 1:19 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 3:27 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 9:44 am

Saro, i meni je fragi odličan. Što je Mert našao? Blefira li možda Celal? Zašto se ova dvojica tuku? Zašto je Melek došla? Je li ga Melek odvela u bolnicu?
I gdje je sad Sarp? Je li otkriven?


Treko, sretan ti Božić!  kisic
Znam da ih voliš i da ovo nije Božić, ali evo jedan gif samo za tebe!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 9:50 am

Saro, vidjela sam sinoć za nagradu, ali nisam istraživala koja je i kakva. Vjerojatno su poslali Gozde jer nije imala snimanja toga dana. Drago mi je da kupe nagrade.

Bondarenkova, drago mi je da Stanko ima projekata puno i da mu ide.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 1:29 pm

Godinu dana od Delibala.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C0hS69NXcAEWHnE

Kako se ovo igra? Saro, znaš li?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 2:16 pm

Poncha i Veronika srecan vam Bozic. Sve najbolje. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 2:21 pm

Hvala! kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 2:42 pm

Bondarenkova, uvek su najvažniji utisci publike, odnosno neutralnih ljudi koji nisu fanovi, a kritičari manje više. I oni sami imaju favorite, pa ne moraju uvek da budu objektivni. Uostalom, uvek mi je bilo glupo da nečiji rad ocenjuje nekoliko kritičara, bez obzira što su profesionalni i znaju bolje od obične publike.
A da je sve bolji i bolji i da prevazilazi sebe je logično s obzirom na to koliko radi i koliko je posvećen poslu.

Ni jedan video ne može da se pogleda, traži da budem član grupe.

Poncha, mislim da je ova Mertova scena nastavak iz prošlog fragmana kada gleda snimak gde mu neko kaže da ima dokaze protiv Celala.
Celal možda blefira ako sumnja, a ako sumnja to nije dobro jer će saznati istinu. Celal je izgleda video snimke iz kuće, Sarp je video kameru i kada je ušao u prostoriju gde su snimci rekla bih da ih nije bilo, a na slikama imamo onog kompjuteristu što mu je Celal razbio glavu. Tako da to nikako nije dobro.
A tuku se verovatno zbog Melek. Tuča je kod Sarpa u garaži, možda je Melek došla da vidi Sarpa, naišao Davut zatekao ih i nastala tuča. Ako je za bolnicu, a s obzirom da je glavom razbio šoferšajbnu, verovatno jeste, sigurno ga je odvela. I možda je zato Melek u bolnici na setu. Onda to nema veze sa Yusufom, nego su snimali dve odvojene scene u bolnici.

Nagrada je nešto vezano za medije, ali nisam ni ja sigurna šta je tačno. Uglavnom, prva nagrada je stigla.

Buket uvek obraduje nekom slikom. Ona mi je super, šteta što je otišla iz Ay yapima.

Ne znam kako se igra tavla, nisam istraživala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 4:44 pm

Poncha, Veronika i svi koji slave, a čitaju nas - srećan Božić! kisic kisic kisic

Saro, ma naravno da su ti utisci najvažniji, evo isto ovo što si ti sad rekla je rekao i Stas u onoj svojoj izjavi, ali je meni važno da se sve poklopi za njega. Kao i za onu nagradu, meni bi on jednako ostao najbolji glumac i sa njom i bez nje, ali volim da dobije nešto što zaslužuje.

Uvek on prevaziđe sebe, to je njegovim fanovima postalo logično i očekujuće, ali ovom ulogom je napravio nešto potpuno novo, pa pre svega s obzirom da su tom predstavom uveli novi žanr u pozorištu. A, i sam Kaligula je lik koji je toliko specifičan, genijalno lud i prosto jedna neverovatna psihologija, da je Stas definitivno imao sve moguće materijale kojima je potvrdio šta sve može, ne samo fanovima koji ga nisu znali i nisu pratili njegov rad, nego i nama, koji znamo koliko toga ume.

Mislim, baš ono kao što je i predstava bez reči jer reči nisu ni potrebne koliko sve kipti od emocija, tako sam i ja ostala sinoć u transu. Ovo je baš bio poseban uspeh. <3

A, sad?
https://vk.com/videos220950884?z=video220950884_456239181%2Fpl_220950884_-2
https://vk.com/videos220950884?z=video220950884_456239179%2Fpl_220950884_-2
https://vk.com/videos369595272?z=video369595272_456239023%2Fpl_369595272_-2
https://vk.com/videos369595272?z=video369595272_456239027%2Fpl_369595272_-2
https://vk.com/videos369595272?z=video369595272_456239029%2Fpl_369595272_-2


A, imaš i ovde nešto.
https://vk.com/videos-1772472?z=video33329557_456239560%2Fclub1772472%2Fpl_-1772472_-2

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 4:50 pm

Opala, pređoh ja 10 000 postova. wow jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 5:11 pm

Poncha ::

Kako se ovo igra? Saro, znaš li?


Znam ja, igram često to na kompu, samo što se tu zove Backgammon.
Fora ti je u tome što su izmešani ti kao mali tanjirići, a svaki tim (beli i crni/crveni) mora da ode na svoju odrednicu pre ovog prvog.
Dole je za crne, gore za bele. Usput mogu jedni druge da jedu i tako ubrzavaju sebi putnicu, a suprotnoj strani usporavaju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 5:35 pm

Razumem ja da ti je važno da se sve poklopi, tako je i nama za Cagu. Ali nije ni čudo što je on rekao da mu je najvažnije mišljenje publike, jer on igra za publiku, oni mu donose posao, rejting, prestiž, a ne kritičari. Nagrade su isto važne, ali 90% tih manifestacija dodele nagrada je namešteno i ne dobije uvek onaj ko zaslužuje. Evo ove godine je dodela najprestižnijih Altin Kelebek nagrada bila skandal. Dirilisu su dali zato što su morali jer je stvarno najgledanija serija, ali su ih ponizili toliko da su ljudi vratili nagradu. A o ostalim nagradama i samoj organizaciji da ne pričam.

Sada se vidi, pogledala sam. Vala Stanko je dobro ispipao ovu. Zavidim vama njegovim fanovima u svakom filmu, seriji, prestavi neko pipkanje i zakucavanje za zidove, a mi jadni ni poljubac da dočekamo. Pusti poljubac, ni scenu nemamo. smeh

Stanislavu još jedan plus od mene, piše levom rukom.
Lepo je što ga vole stariji, to mi se isto sviđa i kod Cage. To je samo potvrda kvaliteta, jer mlađe žene i devojke mogu da budu nemerodavne s obzirom da mogu da budu opčinjene samo izgledom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 5:57 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C0iMDBCWIAQWab0Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C0iMDBBXcAAfEpD
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 6:25 pm

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Ix3PGm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 6:30 pm

Slažem se, jedino ne bih baš poredila njihove nagrade sa turskim, ne u smislu omalovažanja turskih, niti uzdizanja Rusa u nebese, već su Turci poslednjih godina mnogo otišli u out sa nagradama. Nevezano sad za MC, ali eto na toj se seriji vidi koliko ima pravih nagrada i koliko onih od raznoraznih časopisa i slično.
Rusi tu drže prestiž, dodela nagrada se ne održava na svakih mesec dana, čekaju da se prvo završi određena serija, pa tek onda nominuju (ili kod predstava čekaju da prođe pozorišna sezona). Da ne govorim, pošto sam gledala uživo i recimo dodelu Altin Kelebek nagrada (i to više puta) i ovih u Moskvi Zvezda pozorišta, koliko su same ceremonije i kompletna organizacija lepše, zanimljivije i kvalitetnije odrađene.
Ali, nevezano od toga ne mislim ništa protiv Cage da kažem (da se odmah ne shvati pogrešno, Poncha lol! ), jer kao i u prethodnom postu što sam rekla za Stasa, oni bi meni jednako izgledali u očima i sa svim nagradama i bez njih, ovo su samo potvrde kvaliteta i uspeha. Zato volim kad se dobije neka nagrada da se to istakne.

Nego, nemam pojma za taj skandal koji spominješ, šta je to bilo?

Jel' ti meni ovo namerno radiš? lol!
Zaboravila si i Ples sa zvezdama, i tu je ispipao partnerke u svakom plesu mora bar triput da ih prenese, iznese, uznese, i sl. uff
Ti zavidiš nama, a ja zavidim njima, stvarno ne znam kakva je to pravda da se nađeš u određeno vreme na određenom mestu i imaš sreću da radiš sa njim bilo šta, uvek će biti takvih scena.

E, ali sad bez zezanja, posle ove predstave su mnogi došli do ideje da je Stas Auriku koristio da bi se što bolje uživeo u lik. Mislim, neću lagati ako kažem da mi se teorija oćenj dopala.

Sara Ulusoy ::
Stanislavu još jedan plus od mene, piše levom rukom.
Lepo je što ga vole stariji, to mi se isto sviđa i kod Cage. To je samo potvrda kvaliteta, jer mlađe žene i devojke mogu da budu nemerodavne s obzirom da mogu da budu opčinjene samo izgledom.

E, ovo si potpuno u pravu.

A, nisi znala da je levoruk? :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 6:41 pm

Jao, moram ovo da vam ispričam.
Moja drugarica sumnja da njen dečko ima bipolarni poremećaj i sad uzela na netu da istražuje o tome. Ja slučajno vidim i kažem joj a, bipolarni poremećaj, pa znam ja to, gledala sam baš film o tome. I tako sam joj preporučila Delibal. smeh Širim Cagomaniju, zaslužujem poklon kao znak zahvalnosti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 6:50 pm

Za nagrade se slažem, zato sam i rekla da ove odnosno sledeće godine očekujem međunarodne nagrade ili bar nominacije kao što su Seul i Emmy i zato sam spomenula samo Altin Kelebek, jer se kao računa da je prestižna nagrada, a većom delom je nameštena, jer uvek većinu nagrada dobiju serije Kanala D koji organizuje manifestaciju.
Što se Dirilisa tiče, dobili su nagradu za najbolju seriju i ljudi su normalno izašli na binu da je prime i da se zahvale, ali su ih bukvalno oterali sa bine, još je voditelj ismevao seriju kako je ne gleda i ne znam šta još, stvarno bezobrazluk.

Nisam znala da je levoruk, i ja sam.

Poncha, molim da uručiš nagradu u obliku gifa za širenje Cagomanije. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 6:52 pm

Sad te još više volim. :cereeeeek: <3

smeh smeh smeh

E, a šta kažeš za drugi fragi Anne?
Mene je skroz ubio u pojam. tuzni
Jedino dobro što su se Cansu i Can zapratili na instagramu, pa je to valjda potvrda da će ih uskoro spojiti u seriji.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 7:01 pm

Ah, lajkovala si mi opet sve živo. poljubac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 7:03 pm

Poklon. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 2e2mja9
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 7:04 pm

Ajmeeeeee :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3

Spasiba!!! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptySun Dec 25, 2016 7:07 pm

Drugi fragman Anne... Cengiz i ovaj njegov su očigledno tražili pare za Melek i Zeynep im je dala, ali je verovatno Sule zapretila Melek da će strapti Zeynep u zatvor ako je bude zvala i pokušala da se vrati kod nje, zato se Melek tako ponaša.
I neka malo unormale tu Sule, zbog nje gubim želju da gledam seriju, žena je totalni kreten.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: