Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:21 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 1fe61s


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun Dec 04, 2016 4:25 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:21 pm

Hvala. Upravo sam našla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:21 pm

Hit.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:22 pm

Ne vidim što si stavila. Samo je znak slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:25 pm

Je, bome. Tako sam i ja gledala slike.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:26 pm

Izmenila sam.

Meni je Cayenne lepsi od ovog Mercedesovog dzipa koji ima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:27 pm

Vidjela sam. Zato i znam što je na slici.

Meni je isto super. Ako je promijenio, a mogao bi, i mobitel je. Neka je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:30 pm

Nema to veze s tim što je neobrazovana, a prostitutka, ona je rođena divljakuša. Histerična divljakuša.

Kako ti nije jasno šta ima protiv Zeynep, čista sujeta.
Nema veze što to dete zamalo nije ubila, ali Zeynepino ime piše u njenoj svesci.
Dođe mi da je ubijem kad se setim samo te scene. ljutko
Zabole nju i dalje za Melek, sutra da se vrati kod nje opet bi sve isto ponovila, ali njoj smeta što je to dete srećno sa Zeynep. Zapravo ona Zeynep ne može da podnese jer joj u svakom pogledu pokazuje kakva je ona trebala da bude, Zeynep je sve ono što Sule nije.

Da, ali meni nije jasna jedna stvar. Koga god ona ubila, uradila je to nakon što je ostavila Zeynep. Znaš kad su rekli da je 13 godina bila u zatvoru, a osuđena na 15. A, Zeynep je imala najviše 7 kad je ostavila, što se ne poklapa sa Zeynepinim godinama, znači da je ostavila pre ubistva.

Ja nemam ništa protiv da budu i samo Zeynep i Ali. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:32 pm

Držite palčeve da sutra pokupimo nagrade! moli se pozitivac I da se na crvenom tepihu ne pojavi sa striptizetom. moli se

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Hl7apaHBL2s
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:35 pm

Njegova stvar, svojim trudom zaradjuje, neka menja sta hoce. Kada ce ako nece sada.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:35 pm

Upravo to!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 4:37 pm

Ja sam tu scenu sa sveskom i njih dve preskocila, taj bezobrazluk nisam mogla da gledam. Umesto da joj zahvali, ona se dere.

Ne znam sta se tu izdesavalo, ali moguce da je Zeynepin otac bio neka svinja ko Cengiz i da je ostavila Zeynep u domu da je zastiti, a onda ga ubila kad nije vise mogla da ga trpi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 5:39 pm

Koliko slika danas i videa.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Cy2JhcYWIAAKdvX
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 7:26 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 7:32 pm

Mislim stvarno. Ovo nije fer. Koliko slika.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptySun Dec 04, 2016 8:22 pm

Sta ajde?

Danas su izgleda svi fanovi na setu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 1:06 am

Mislila sam da prevedeš što je sve pisala ova koja se slikala s Cagom. Ispisala cijeli roman.
Izgleda bilo veselo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Icerde_set

Pa baš to. Svi su mogući danas na setu, a on baš opušten.

A sinoć je stigao i izaći.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Cy3HifMW8AQxEE9
https://twitter.com/oguzcandir27/status/805524657889742848

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Cy3KfRQXEAArXDm

I što je ovo? film?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Cy3SlOBWgAEUW7l
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 7:53 am

Ja sve to uopste nisam videla kad sam usla na taj profil.

Yuh, mene je sramota u njeno ime. Jadan on kakve sve budale mora da trpi. Ova se prvo onesvestila, pa je onda usla kod njega u prikolicu, pa je onda krenula da mu poljubi stope u cemu je on sprecio, zagrlio je, onda mu je ona rekla da ga voli i da samo on postoji u njenom zivotu i on je rekao da se slikaju.
Ajme slucaj za psihijatriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 7:55 am

U subotu je bio u La Boucherie sa Ozguhanom Kocom, jednim od onih sto vode 3 Adam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 8:02 am

Da, film o nekom liku iz 13. veka. Navodno pregovaraju sa Kenanom, Burakom i Cagom.
Sta znam, nike da sam odusevljena idejom da igra u nekim istorijskom filmu ili seriji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 9:31 am

Vjerojatno je izbrisala.

Ali baš ju je dobro primio. A stvarno mu nije lako. Još mu zadnjih dana cijela svita fanova dolazila. Dosta ih je uveo unutra.

Da. Pisao je Onur Basturk za Hurriyet za ova dva.
U video iz La Boucherie lik koji je postavio u komentaru je napisao da je i Cagu vidio, a fanovi su uspjeli prepoznati i Ibrahima iz 3 Adam.

Nisam ni ja oduševljena povijesnom tematikom. Ali što znam, možda bi mu i to stajalo. Ja sam svakako za moderne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 9:58 am

Jos svi ulaze kod njega u prikolicu, dobro ih pusta, nisam pre videla da fanovi tako ulaze kod nekog glumca, uglavnom glumci izadju napolje da se slikaju.

On se druzi sa njima. Prosli put kad su ga novinari uhvatili sa njima svi su ocekivali da gostuje kod njih u emisiji i nista nije bilo od toga.

Ma ja ne volim te kostimirane istorijske serije i filmove, ali videcemo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 11:23 am

Znaš zašto... Vjerojatno im milo da na ovoj hladnoći stoje. Nekidan su izašli u kratkim rukavima vani, a svi oko njega zabundani. A pusti ih unutra, pogotovo kad su djeca s njima. I tad je najbolje volje.

Znam, to smo spominjale.

Nisam ni ja neki fan.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Cy585BEXgAA9Iy- A joj, oko moje. Duša.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 11:38 am

Preslatko. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 EmptyMon Dec 05, 2016 11:56 am

Itekako.



İÇERDE'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNUYOR!
Ay Yapım imzalı, ekranların reyting rekortmeni dizisi İçerde'de bu hafta taşlar yerinden oynuyor. Yeni bölümde; Sarp, babası yerine koyduğu Yusuf Müdür'ün kendisini aldatmasıyla Yusuf ile yollarını ayırıyor. Çocukluk yıllarında Coşkun tarafından sokaklarda dilendirilen Mert ise o yıllarını mahveden adamla yüzleşiyor.
SARP İÇERDE DEĞİL Mİ?
İçerde'nin merakla beklenen yeni bölümünde; Yusuf'un, Necip kılığına girerek Sarp'a oynadığı oyun ikilinin yollarının ayrılmasına neden olacak. Sarp'ın duygu yüklü anlarının ekrana geleceği bölümde, Sarp, Celal'den intikamını tek başına almaya karar verecek. Celal'in yeni sevkiyatını öğrenen Sarp acaba Yusuf Müdür'le bu bilgiyi paylaşacak mı?
MERT, YÜZÜKLÜ ADAM COSKUN İLE YÜZLEŞİYOR!
Düşmanı Coşkun'un yaşadığını öğrenen Mert, yaşadıklarının hesabını sormak için peşine düşecek. Soluk soluğa geçecek bölümde Mert ve Coşkun'un kaçınılmaz yüzleşmesini ekran başındakiler nefeslerini tutarak izleyecek. Coşkun'la yüzleşen Mert acaba ailesinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: