Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyThu Nov 24, 2016 7:13 pm

I ja volim kad u drami ima komedije vise nego suvu komediju.
Najbolje tako odradjena serija mi je Poyraz. Tamo su svi svi likovi pola drama pola komedija. Sigurno je glumcima tesko, u jednoj sceni se vise puta prebacuju iz drame u komediju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyThu Nov 24, 2016 7:14 pm

Normalno da im je teško.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyThu Nov 24, 2016 7:16 pm

Vidim vodi Sarp u anketama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyThu Nov 24, 2016 7:16 pm

Jesi videla da je opsta pomama za onom koznom jaknom sto je Sarp nosio u prvoj epizodi?

U kojim anketama?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyThu Nov 24, 2016 7:19 pm

Ma nije anketa, nego pitaju ovi s Icerdea koja je najbolja replika iz epizode. Ima ih par Celalovih, par Mertovih i par Sarpovih. Po broju ovih proslijeđenih i lajkanih reklo bi se da najbolje prolazi Sarp.

Da ona jakna je izgleda hit...
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Cx-eajaWEAAymqx
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyThu Nov 24, 2016 7:21 pm

A to sam videla. Mislila sam da je neka nova anketa, svaki dan izlaze.

Ma nije do jakne, Sarp je hit.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyThu Nov 24, 2016 7:22 pm

Nije.
Naravno da je Sarp hit, on je proslavio, sad bi svi htjeli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyFri Nov 25, 2016 5:24 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyHtSk0WQAAKnzD

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyHs2AdXUAApt2V

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyHq6dsXcAAASzi

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyHq6fxWQAQxYKP

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyHph1LWgAEEDwr

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyHqHD0WIAAmWRk
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyFri Nov 25, 2016 5:30 pm

Alyanak uspeva da pobegne pre nego što ga Celalovi ljudi vide. Sada mora da napravi plan da bi ostao živ. Yusuf i ekipa saznaju da je Kostenceli ubijen, ali ne nalaze nikakav dokaz protiv Celala. Sada Alayanaka jure Yusuf i ekipa kao svedoka i Celalovi ljudi kao izdajicu. Čovek sa prstenom Coskun se ponovo pojavljuje. Sprema Celalu zamku preko Eylem. Eylem ispriča situaciju Mertu. Dok Mert s jedne strane traži Umuta za Fusun, s druge strane saznaje da je Coskun živ. Yusuf ponovo stupa u komunikaciju sa Sarpom kao Necip Uyanik. Braći koja ne znaju jedan za drugog se putevi ukrštaju na nenadanom mestu.

-------------------------------------------

Nisam oduševljena ozetom, pun je Merta i Eylem. Što znači da će ih biti puno u epizodi. Ne piše ništa o sukobu Davuta i Sarpa, s te strane izgleda neće biti neki veliki događaj u ovoj epizodi.

Sarpa nisu morali ni da napišu u ozetu, ko je uopšte Sarp.

I kog vraga se sad Yusuf opet pretvara u Necipa. Na šta li ne može da nagovori Sarpa kao Yusuf, pa mora da ga ucenjuje kao Necip.

Slike ne otkrivaju apsolutno ništa ni o čemu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptyFri Nov 25, 2016 5:52 pm

Sarp se prikljucio Paramparca. Tefo i Ali abi posle toliko godina u tom sranju od serije.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyHuBDXUAAAsZ8M
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 1:10 am

Do sad nisam imala internet, nepravde li Božije.

Ne znam kada da gledam Icerde, da li sad preko vikenda, ili da sačekam da mi stigne i 11, pa onda da udarim maraton. Svakako moram tokom vikenda da pravim i klip, gnjave me Ruskinje zbog rođendana VMLj.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 ZqDzTNJlxeM naklon naklon naklon


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sat Nov 26, 2016 1:18 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 1:12 am

Sara Ulusoy ::
https://pbs.twimg.com/media/CyHuBDXUAAAsZ8M.jpg

Olsun, gledaću njihove scene. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 1:17 am

Ajmo svi da glasamo, ovo je jako bitna anketa!!!
https://vk.com/bondovklub?w=wall-116962959_7177%2Fall
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 1:41 am

Anka se reprizira. <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 F501w2Tlj20

Ajde što su oni fanovi blesavi, ali oni novinari su još blesaviji. Kažu mi Ruskinje i to onako oduševljeno da je večeras kod njih išao prilog kako će 8. decembra biti dve godine od premijere VMLj. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 7:30 am

Glasala.

Bacicu i ja pogled na njih dvojicu, ali mi nije jasno zasto su uopste pristali na tu glupost. Aj Baris kad je dosao serija je jos i imala dobar rejting, ali Sarp je dosao u propalu seriju.

Gledaj kad hoces. Bile su dobre 9. i 10. pune akcije.

Jesi gledala Anne?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 8:30 am

Umro Fidel pre nego sto sam ja otisla na Kubu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 10:28 am

Slike su mi dobre. Ozet je nikakav, odnosno previše ostalih malo Sarpa.

Yusuf mi ide na živce. Opet će mantati Sarpa.
Ovo što kažu da Sarp i Mert se nalaze na istom mjestu? Da to nisu one scene od nekidan kad Caga ima pištolj, a Mert za njim ide...
I ove slike.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLPYULWgAAPsfX

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLPYUMWEAA7nFG

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLPYUOWIAAAuk2

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLPYUPXgAAqeZ-

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLQErKWIAAtXMf

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLQErhXUAEvQxp

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLQErIXEAEKVKd

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLQJu7XgAAoS5L

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 CyLQJu4WEAA4aWA

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 10:29 am

Meni je Sarp odličan. Šteta što je išao u Paramparcu. On i Baris su mi skoro pa podjednako simpatični.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 11:50 am

Verovatno jeste ta scena ovo na slikama. Mislila sam da su slike od danas i da mozda snimaju pocetak 12. ali izasla je nova slika sa Cagom od danas sa seta i u svojim stvarima je, jos se nije presvukao, znaci da ove slike nisu danasnje.
Cini mi se da Aras, odnosno Mert ima masnicu na desnom obrazu.

Ne znam zasto Yusuf nastavlja tu igru. Ili hoce nesto da nagovori Sarpa da uradi ili mozda Sarp insistira da ponovo stupi u kontakt sa Necipom.

Steta. Posle Ezela, Suskunlar i MY u tu propalu seriju. A ne verujem da nema ponude. Volela bih da je dosao kod nas u seriju. Jeste da je malo zeznuto zbog Ezela s obzirom da je tu i Riza, ali njemu tako dobro stoje te krimi uloge.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 12:32 pm

Je, danas je u svojoj odjeći.
Jedino što mi se čini da Caga ima svoj mobitel na slici.

Ma baš je previše što tako Sarpa pravi budalom.

Meni bi bilo odlično da je Sarp došao u ovu seriju, on bi mi bio pogođen za ulogu samo tako. Može odglumiti i kriminalca i policajca na nekom zadatku. Šteta što mu Uluc nije ponudio neku od uloga. Ima i još epizoda, sigurno će biti još likova. Isto kao i Baris.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 12:50 pm

Ma, bolje da je otišao u Anne. Jeste da je to ženska serija i muških likova ima vrlo malo, a i Can mi je taman za Cansu, ali moglo je nešto da mu se nađe.

Gledala naravno, doduše sa cepkanjem.
Šta ti misliš, ko je ono kucao na kraju pete?

Poncha, jel' si glasala?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 12:52 pm

I ja mislim da je njegov, ali dobro u pauzi pise poruku ili telefonira. Ili cita savete rezervnih menadzera sta treba da radi kad Engin zalepi na njega etiketu "pravi rejting 13". smeh

Obice mu se to o glavu kad tad, ne smem ni da pomislim sta ce biti kad deli Sarp sazna za tu muljazu.

Bice sigurno jos likova, cak verovatno u skorije vreme. Mogao je da bude neki psiho neprijatelj i Celala i policije ili tako nesto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 12:55 pm

Nije mi Sarp za Anne, ali Yigit jeste, njega bih volela tamo. Mada moze da dodje u Icerde kad vec Sarp nece. Koliko je taj Ezel imao dobrih glumaca ne znam koga bih pre volela da vidim da glumi sa Cagom.

Ne znam, mozda Duru. Prema fragmanu za 6. Sule nije sigurno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 1:03 pm

Eh, taj Ezel... <3

E, vidiš, Duru mi nije pala napamet. Moguće da je ona, jer se vremenski ne uklapaju ni Ali, ni Gonul. Sule nije po fragmanu se vidi, a Cahide?

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 EmptySat Nov 26, 2016 1:05 pm

Ajme sreće fanova, Stas im učinio i zbog cele ove ujdurme postavio jednu VMLJ fotku.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Cizyugx3aQc

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: