Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 7:52 pm

Ne znam dokle si stigla s Kuhinjom, ali u trećoj sezoni se pojavljuje ova glumica. I pravo je osveženje, lepa, zgodna, dobro glumi. Možda je i do lika, stvarno joj je ekstra, ali čak je i Kaću zasenila. Tako da nam je ona na spisku za buduće partnerke odmah posle Ane, spremaj kolaže. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Valerija_valeriya_official_raduga_duga
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 7:53 pm

Kad ćemo da gledamo Intimu i Reku?
I koji ćemo prvo film?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:00 pm

Sinoc sam gledala Kuhinju,ali ne znam da li cu da nastavim.Maks me mnogo nervira.

Lepa je ta glumica.Kako se zove?

Prvo cemo Intimu.Ne znam kad cemo da gledamo.Kazi ti kad ti odgovara,a onda cu ja da vidim mogu li da se uklopim jer zbog jakih lekova ne mogu mnogo da budem uz laptop jer me boli glava i spava mi se.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:03 pm

I mene Maks mnogo nervira, ali tamo nijedan lik ne može stalno da me nervira. Izuzev Viktora koji mi je uvek car. smeh Do koje si epizode stigla?

Валерия Федорович.

Ajde u ponedeljak u staro dobro vreme?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:09 pm

Druga sezona,peta ili sesta epizoda.

Videcu sad imam li neki pregled u ponedeljak u jedan.Valjda mi je tad EKG,ali moram da proverim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:10 pm

Ja sam na trećoj sezoni.

Ajde, vidi, pa mi javi.


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sat Nov 05, 2016 8:24 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:15 pm

Imam EKG u jedan i do cetvrtka imam svasta nesto u jedan.Nije sve vezano za lekara,ali u to vreme nisam kuci.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:22 pm

A, u ponedeljak ujutru? Između 9 i 10.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:28 pm

Haha, jedna Ruskinja mi gledala klip Cansu i Kenana iz onog filma i rekla kako Kenan liči na Stasa.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:29 pm

Ne znam.Mislim da mogu,ali nisam sigurna.Daj jos neko vreme pa da vidim sta mi najvise odgovara.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:32 pm

Sreda od pola tri do pola pet ujutru, petak bilo koje vreme, ponedeljak (onaj tamo) 12 itd.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:36 pm

Petak mi odgovara.I sreda isto,ali verovatno bih se uspavala tako da je bolje da bude petak u neko popodnevno vreme.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:40 pm

Može onda petak, a za vreme ćemo se dogovoriti. Može u 12, ili jedan.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:42 pm

Jel' si gledala Anne?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:46 pm

Mrs Bondarenko ::
Može u 12, ili jedan.

U 12.

Nisam gledala.Planiram,ali ne znam kad cu da gledam jer imam 26 epizoda americkih serija da gledam.Turske serije nece stici na red u skorije vreme.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 8:47 pm

smeh smeh smeh
A gde su Škoti, Britanci, Šveđani, Španci, Indijci i Japanci. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySat Nov 05, 2016 11:34 pm

Andrej... :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 YTaYxeVkPck

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 PoJtW43X_x4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 DyeVvNQU8QQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 VkxBc4TiLRI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 HQrqNSDrWrI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 RE9NGhteFFo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySun Nov 06, 2016 4:07 am

Mučila sam se oko pesme, 4 su bile varijante, ali mislim da sam dobar izbor napravila, nekako mi ova ipak najviše ide uz njih.
Što bi rekli Rusi - приятного просмотра! leptirici

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySun Nov 06, 2016 8:43 am

Sara Ulusoy ::
Da, Turci su vec dva dana u problemu sa drustvenim mrezama, a hoce da im ukinu i te precice putem kojih su nekako uspevali da udju.

Vidim da ovi neki najvjerniji uspiju ući prečicama. A kad pogledaš da su društvene mreže u problemu i Engin i Caga objavljuju slike i to stare. Ništa hitno, a prkose zabranama i ukidanjima.

Sara Ulusoy ::
Ova reportaza je ono sto je izaslo pre neki dan u Haber Turku.

To sam i čekala da prikažu. Vidjeli smo mikrofon na slikama. Ali malo su je nadopunili i krivo složili. Svakako, lijepo je. Pogotovo ono s ružama.

Sara Ulusoy ::
Koja praznina u serijama petkom, na prvom mestu u ABu i ABCu vesti, kad su sve nagurali u ponedeljak, utorak i sredu. Da je Show stavio Icerde petkom, verovatno bi imali rejting 15.

Šteta što ne ide petkom, i to ne samo zbog rejtinga.


Sara Ulusoy ::
Mert je verovatno dok je bio da spijunira Sarpa pitao sve i svasta i mozda su tako dosli do te teme. Inace mi je Sarpov veliki propust sto se nije on setio to da uradi.
E sad je pitanje da li je to uradio samo zbog Fusun ili da vidi sta Sarp muti, rekla bih da je ovo drugo.

Verovatno pre tuce, na slikama Sarp nema modrice, cak mislim da je tuca pri kraju epizode.
Mislim da Sarpa nece niko upozoriti i da ce se na kraju epizode naci u nezgodnoj situaciji, posto u ozetu pise da se obruc oko njega steze.
Da, čudno kako se Sarp toga nije sjetio. Možda i jest, ali nije bio u mogućnosti. A i kad sazna da je Umut živ, opet je teže saznati tko je on.
I meni se čini da je ovo drugo. Vjerojatno je povezao sliku s onom slikom u radnji.

I ja sam mislila da je tuča na kraju. I dalje mislim da je to kraj, ali onda ostaje da Sarp nema narukvice tada.


Последњи изменио Poncha дана Sun Nov 06, 2016 8:44 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySun Nov 06, 2016 8:43 am

Sparks, dobrodošla natrag.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySun Nov 06, 2016 8:51 am

Saro, jesi li vidjela zadnji video sa seta? https://twitter.com/cuablove/status/794905252747182080 Ispred neke su bolnice.

Caga je i dalje u istome na setu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Cwg41UJXgAAYpz9

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Cwg41UIWIAAen21


A što je ovo? Što drži?



Последњи изменио Poncha дана Sun Nov 06, 2016 9:15 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySun Nov 06, 2016 8:58 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySun Nov 06, 2016 2:31 pm

Ne znam zasto ih maltretiraju sa tim drustvenim mrezama i internetom. Taj Erdogan je stvarno potpuno nenormalan covek.

Onaj s ruzama je otkacen lik. lol!

Da, steta je sto ne ide petkom, ali fox je reagovao ranije i stavio BSA, oni bilo koji drugi dan ne bi imali veci rejting od 2.

Oni zapravo ne mogu da saznaju da je Umut ziv, mogu samo da saznaju da krv nije Umutova i da je u tom trenutku bio ziv. A ko je on i gde je, to ce tesko saznati. I jos je rano, ne verujem da ce saznati pre dvadeset i neke epizode.

Videla sam ovaj video. Tu su Sarpova kola, tako da ne verujem da su u bolnici zbog njega. Sigurno su vec presli na snimanje devete, a Caga je i dalje u istom na razlicitim lokacijama i nema nikakve povrede. Verovatno od te tuce nije ispalo nista ozbiljno, nesto drugo se desilo.

Ne znam sta ovo drzi, lici na neku kutijicu ili tako nesto.

Videla sam i to iz HTa, ma nista posebno. Navodno su neke zene pricale kako su videlw Kivu i Cagu u La Boomu. I da svi pricaju o Icerdeu i Cagi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySun Nov 06, 2016 2:32 pm

Sparks, hosgeldin. kisic

Bondarenkova, dobar je klip.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 EmptySun Nov 06, 2016 4:24 pm

Tako i ja računam da Sarpu nije ništa. Ako nešto je, onda je Mestanu.

Meni je ličilo na narukvicu. A ne znam što je.

La Boom je najbolje mjesto.

Jesi li vidjela slike?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 14915631_285860955147495_8101610971689726888_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 14910565_285860958480828_5581131891589482136_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 14925736_285860961814161_8776416268786577504_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 14676484_218907735197391_2060302039593779200_n


Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: