Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 9:54 pm

Bilo je ocigledno da ce se ovako zavrsiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 9:55 pm

Je. Samo da nam pokažu kad je on Celalu javio.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 9:59 pm

To ce biti u sledecoj. Sada cu da napisem komentar, a ti nabaci koji gif.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 10:00 pm

Hoću. Ne znam što bih prije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 10:07 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 10:12 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 10:20 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 10:35 pm

Odlična epizoda. Caga je u ovoj epizodi bio baš, baš dobar.

Ipak je Alyanak. Teorija nam je bila tačna, sve je i ukazivalo na njega. Odnosno više stvari je ukazivalo na Davuta, ali Davut nije imao motiv za onakvu predstavu, Alyanak jeste. I Davut nikada ne bi izdao Celala. Ubio bi Sarpa na licu mesta, ne bi ubio Mestana i zabio Celalu nož u leđa. I Riza je jedan od glavnih glumaca, njega ne mogu da izbace pre kraja. Mada, ne bih volela ni da Yildiray Sahinler izađe, čovek unosi neverovatnu svežinu u seriju. Maksimalno mi je sipmatičan. Ali sve govori da ćemo se uskoro pozdraviti sa njim.

Prva scena mi je bila vrh, Caga i Cetin su razvalili. Obozavam kad se naspram Cage nađe dobar glumac, u takvim situacijama baš zasija.

Aj bar nije oteo Melek na silu, ali joj je ipak nagovestio da njihova veza neće ići. A i nama je nagovešteno da će im veza biti idi mi, dođi mi. Videćemo kako će to da funkcioniše s obzirom da je Melek baš izgubila glavu, onoliko insistiranje da bude i ona sa Mertom kada se nađe sa Sarpom mi govori da je htela da pokuša da ga spase.
Yesim pametna kao i uvek, nije baš progutala priču o otmici. topić

Zamolila bih da Bensu više ne dobija nikakve teže scene, ono plakanje je bilo katastrofa, u fragmanu je dobro izgledalo, ali u epizodi fijasko.

Eylem, Fusun i Baris, mislim stvarno, kakva je ono grupa glupaka. Svi zajedno nemaju koeficijent inteligencije sto. A tek Eylemino sastajanje sa Mertom, možda ovim što vole Eymer je to bilo slatko, meni je bilo neverovatno neinteligentno. Samo što ih nisu sve pobili, ona izašla da čuje seni seviyorum, nije mogla da sačeka nekoliko dana. Pritom još i nije čula.
A tek predlozi Eylem i Fusun da Sarp ostane sa njima tu i da prepuste sve policiji. I šta da rade, da se tu kriju do kraja života. Ili da beže u inostranstvo, kao da ih Celal ne bi našao i u mišijoj rupi.

Mert me je pozitivno iznenadio, mislila sam da će nešto da uradi Fusun i Eylem, da ih preda Celalovim ljudima kad čuje da je Sarp ubio Celala, ali ipak se odlučio da se osveti direktno Sarpu.
I dobro se setio kada mu je onaj rekao da nemaju krv u bazi, da urade DNK sa nekim od srodnika. I dalje mi nije jasno kako to Sarpu nije palo na pamet.

Scena sa Selamijem i sečenjem prstiju. naklon

Davut mi je bio dobar u sceni kad su došli da ga otmu.

Samo, Alyanak je dobro sve smislio, čak dotle da ispita Davuta dok su oteti gde su pare. Sva sreća Davut je veran i po cenu smrti pa nije hteo da kaže. Greška je jedino što je plan osmislio preko Sarpa, trebao je da pretpostavi znajuči koliko je ovaj lud da neće tek tako da se preda ili da pobegne.

Imam i zamerku i to veliku. Auto je eksplodirao, niko nije zvao ni policiju, ni hitnu, ni vatrogasce. Pusti to, niko nije ni pogledao u auto da vidi ima li nekoga uopšte unutra.

I gde je Yusuf krenuo, javio je Sarpu da stiže. Mada je bilo jasno da se neće naći sa njim, bilo bi glupo da ih je Mert video. Iztoga bi se teško izvukli. Sarp je sada kao što smo i pretpostavili postao Celalov čovek od najvećeg poverenja.

Mnoge teme su za ovih devet epizoda iscrpljene, sa krajem ove epizode nisu ostavili mnogo znakova pitanja, baš me interesuje u kom će smeru dalje da ide priča.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 10:44 pm

I jos nesto, predosecam probleme sa Mertom. Sarp je sada Celalov prvi covek, jos kad sazna da je sa Melek, poludece od ljubomore.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 10:46 pm

I Arasa moram da pohvalim, bio je perfektan kad je saznao da je Celal umro i kada je video da je ziv.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 10:47 pm

Bondarenkovaaaaaaaa!!!!!! Gde si, zeno, vec danima?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 11:15 pm

Meni je epizoda isto bila odlična. Svaka scena je bila na mjestu.

Meni je Aylanak bio nekako više vjerojatan od Davuta. Od Davuta su mi jedino bile čizme i hajde to što se želi riješiti Sarapa. Ali bez obzira na sve, nije mi za to.
Yilidray je odličan glumac.

Ja ne znam koja mi je scena najbolja. U svakoj mi ima nešto.

Sarp je nije odveo, ali je bio pomalo hladan. Bolji je Baris bio.
S tim da Melek je, iako je smatrala da je Sarp raznio auto, nastojala svim silama zaustaviti Merta. Zbog toga joj svaka čast. Zvala je Sarpa, pokušala Meta zaustaviti... Vjerojatno i bi. Ali nije uspjela.

Yesim je odlična.

Ja Eylem smatram blesavom samo tako. I tu ništa ne može pomoći.

Mert me se nije nešto posebno dojmio kad je žalio, ali dobro. Nije ni loš. Drago mi je što se nije išao osvećivati njima nego Sarpu. A dobro što se i Sarp izvukao.
Vjerojatno će sad biti malo kivan što je Sarp glavni čovjek.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 11:15 pm

Ne znam je li nas tko iz Rusije čitao?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 11:23 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Giphy

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 11:36 pm

Sarp je malčice prešao na tamnu stranu, ona scena sa sečenjem prstiju je bila poprilično psiho i to mi se sviđa. Čak je i razmišljao da pusti ove da dokrajče Celala. Simbolično je i da su svi sastanci u ovoj epizodi obavljeni u podzemlju.

Ovo si dobro primetila, Sarp je poprilično hladan još od kada je saznao da je Celalova ćerka. Samim tim je i Caga hladan, sad više osećam ljubav sa Melekine strane i hemiju sa Bensuine strane. I moram da priznam da mi se ta situacija baš i ne sviđa.

Ti, ja i Bondarenkova se oko Melek pomalo razilazimo, ti bi htela da bude bezuslovno uz Sarpa, Bondarenkova bi htela da bude bitch, a ja bih sredinu. Kako stoje stvari, scenaristi su na tvojoj strani.

Ja bih rekla da si počela čitajući ozloglašenu temu da razvijaš određenu dozu animoziteta ne samo prema Mertu, nego i prema Arasu. Ako je tako, u potpunosti te razumem, i ja bih da ih čitam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 EmptyMon Nov 14, 2016 11:39 pm

I jel vidis ti ovaj super mesec? Turci samo o tome pricaju, ja ne vidim nista, ovde je oblacno.

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=51
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: