Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyTue Nov 08, 2016 9:32 pm

Odlični su na slici.

Odgledala sam i s prijevodom. Meni ovaj Aylanak nekako klapa u cijeloj priči. Pogotovo nakon tweeta.

Tko je na ovoj zadnjoj slici na setu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyTue Nov 08, 2016 9:33 pm

A danas Caginih slika. Sve neke stare, neke prvi put vidim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyTue Nov 08, 2016 9:47 pm

Ja vecinu prvi put vidim. Ne znam odakle su se pojavile tolike slike.

Na slici prepoznajem samo Davuta u onom mraku. Opet je valjda nekoga smaknuo.

Alyanak je i meni postao sumnjiviji nakon tog tweeta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyTue Nov 08, 2016 9:48 pm

A na ovoj prvoj su Melekina kola. S obzirom da je onako isecena scena, mislim da su se Melek i Sarp nesto dogovorili. Malo mi je neverovatno da je Sarp otisao da se nadje sa Celalom bez ikakvog plana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyTue Nov 08, 2016 9:51 pm

Jel ti pratis ovog lika sto je postavio slike u inst story? Ja ga pratila do pre neki da i otpratila ga posto dugo nije postavljao slike i sad mu je zakljucan profil. Ako ga pratis pogledaj da li su slike ili snimak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyTue Nov 08, 2016 10:34 pm

Ne znam. I meni je čudno odakle toliko slika.

Meni je Aylanak sumnjiv.

Vjerojatno su Sarp i Melek smislili neki plan. Ona scena koju su imali takav dojam ostavlja.

Ne pratim ga. Slabo pratim ekipu, u MC-u sam više toga pratila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyTue Nov 08, 2016 10:42 pm

Ne znam koju bih postavila.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 CwweaKXWgAALPvI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 CwweY8eXAAEPupv

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Cww1wU-WQAAHUHF

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Cwwfpn8XUAQcmSb

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Cww3vNEWEAAhpAl
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 12:18 am

Evo tek sam sad stigla i krećem sa gledanjem.

Saro, canim, nikako nam se ne da jednu epizodu normalno da iskomentarišemo. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 1:58 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 LYWiXk4nksk
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 3:00 am

Odlična epizoda, neverovatno kako mi je svaka bolja od prethodne.

Zeynep askim benim ya. <3
Počinjem opasno da se vezujem, triput me je rasplakala.

Zeynep-Melek-Gonul divan tandem, neverovatno kako su sve povezane i koliko su im scene emotivne, u jednom trenutku ti se plače, u drugom te obgreje toplina njihovih lepih momenata. I koliko se razumeju, mala je odmah pobegla kod Gonul, Gonul je obe odmah uspela da smiri i u startu stala na njihovu stranu, Zeynep sve svoje najranjivije tajne govori Gonul.

To sam htela da te pitam, na hr.forumu se vodi polemika - Sakar teyze - jel' to znači Nespretna teta ili teta Pramen?

A, preslatka mi je bila scena kad Zeynep malu nosi do kreveta, kako ne ume sa decom, pa joj zamalo glava nije ispala, a posle kako joj odmerava ruku koliko je porasla. :cereeeeek:

I mala je kao šećer, o glumi da ne govorim. Zaista se ne zna ko bolje glumi od njih tri. naklon

Ali, kakvo razočaranje. tuzni
Nisam sad očekivala princa na belom konju, ali nadala sam se da će vremenom shvatiti Zeynepin čin i nekako stati na njenu stranu, ovo je najgora moguća opcija koja je mogla da se desi.
Ne znam zašto nisu prikazali šta joj je tražio, mada po svemu sudeći biće ova nepristojna ponuda, da su pare odmah bi mu dala.
I kako je Melek zlostavljao pitanjima. Uz to mu nije bilo dovoljno, nego je i kasnije morao obe da ih provocira.
Ne bih rekla da je testirao Zeynep, pre će biti da mu stvarno nešto treba, čak mi je u poslednjoj sceni delovao toliko poremećeno kao da ima neke veze sa Sule ili Cengizom i sad se za njih sveti. Mada verovatno grešim.
A, šteta, Can je baš neočekivano dobar glumac i bili bi božanstven par on i Cansu, samo u onoj sceni svađe su sevale varnice.

Sule i meni ide na živce, ako nešto može da me izvede iz takta to je licemerje, pa Cengiz je ispao iskreniji od nje.
Još kad je uzela da lepi Melekin dnevnik došlo mi da je pljunem.

Zeynepine su mi ok, izuzev Gamze (nisam znala da je to Vahidina ćerka, uopšte ne liče), ali nekako su mi uljezi u ovoj priči. Odnosno, u samoj priči nisu, ali u priči Zeynep-Melek-Gonul po meni nema mesta za njih.
Jedino mi je ova mlađa sestra baš simpatična.

Saro, ja sam pitala ove na hr-u koji su gledali original šta se dešava na kraju sa likovima, jel' te zanima?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:02 am

Opet ljubavni tracevi, twitter trenutno gori od Trumpa i Cage. lol!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:04 am

Sakar znaci nespretna. Na ostalo odgovaram kasnije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:05 am

Rejting. topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:28 am

Vidjela sam. Vidjela.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:32 am

Ajme rasprava dal jeste, dal nije. Ali najbolji su mi ovi sto kazu on je rekao prosle nedelje da nije u vezi, ko jos njemu veruje po tom pitanju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:39 am

Ma.

Sad me zanima što će ovi naši pisati. Veronika će imati najbolje insajderske informacije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:42 am

Hahaha, svi smo postali insajderi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:45 am

Samo ovi Turci su lose uhode, da sam ja u Istanbulu sve ove traceve bih znala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:46 am

Evo, znam i kad joj je rođendan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:48 am

Druži se s Ilknurinom i Enginovom prijateljicom. Čak su bile i na Coachella Festivalu. Tamo je i Caga bio.

https://www.instagram.com/p/BEY5G3SRV6n/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:51 am

Videla sam sve to.

Samo se pitam sta li su pisali devojci kad je ugasila acc.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:52 am

Ne znam, vjerojatno nešto ružno. Ali vidim da je u ekipi s njima. Žao mi je što zbog budala ima problema ona...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:53 am

Druzi se i sa zenom od EAD.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:53 am

Kad su pre ustali i kad su pre stigli da napadnu, stvarno su nenormalni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 EmptyWed Nov 09, 2016 8:56 am

I s Mertom Vidinlijem.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: