Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:00 am

Za Merta je jednostavnije. Biće razočaran kad shvati da je iskorišćen, da je zapravo Celal koga je smatrao ocem taj koji mu je uništio život. Ali ima majku, ima brata, to će mu biti olakšanje. Melek je u najgoroj situaciji, kad sve to sazna, verovatno će mu okrenuti leđa, ali najteže će biti što joj je on otac i što osim njega nema nikoga.
A i Celal, dokle ide njegovo zlo, sopstvenu ćerku je ubacio u taj prljavi svet.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:01 am

Ali Melek voli Merta i može joj biti još teže kad sazna da je i njemu uništio sve. I Sarpu kojeg voli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:06 am

Gledam polako propuštene scene, tuča je stvarno dobra. Još jednom, dobro je što je Bilgin otišao kod Kive, a Uluc došao kod nas.

Da, grozno. Ona Merta stvarno voli kao brata i mnogo mi je drago što su ih ipak povezali na taj način, a ne da je Mert zaljubljen u nju.
Ovo će nekoliko epizoda pred kraj stvarno biti teška drama. Melekino saznanje, Mertovo saznanje za Celala, saznanje da su Sarp i Mert braća, a ko zna šta će još do kraja da urade jedan drugom.
A mislim da i iza Davutove priče stoji neka Celalova podvala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:08 am

Tuča je vrhunska. Sve pohvale cijeloj ekipi.

Meni ih je žao. Pogotovo onako male, prepuštene jedno drugome.

Vjerojatno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:09 am

Sad bih najrađe gledala s prijevodom. Prvi dio je preveden.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:12 am

Onaj mali što glumi Merta je presladak, tako ima tužan pogled. A ovaj mali što glumi Sarpa mi više liči na Cagu od samog Cage kad je bio mali.

Pa gledaj, sutra ne radiš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:14 am

Ma pogodili su ih samo tako. Zato mi odmah i veliki Mert bude draži.

Znaš da se i mislim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:25 am

Meni je veliki Mert drag i dosta je zanimljiv lik. Radi loše stvari, ali u suštini, u dubini duše je dobar. Celal koliko god se trudio, to nije uspeo da ubije u njemu. Celu epizodu je proveo u griži savesti zbog Aslana, bilo mu je žao kada je Celal hteo da spali Fusunin restoran, pomogao je sad Eylem, čisto zao čovek se tako ne ponaša. Meni kod Merta smeta samo neprijateljstvo sa Sarpom, ne samo zato što sam ja pristrasna i uvek sam za Sarpa makar uradio ne znam šta, nego zato što smatram da je bez ikakve osnove, odnosno da je zasnovano na čistoj ljubomori, jer je ovaj bio prvi na akademiji. Osim ako nam kasnije nešto ne prikažu iz njihove prošlosti, mada nema šanse da mu je Sarp uradio nešto loše. Jedino što je i Sarp poprilično neprijateljski nastrojen prema njemu, pa bi to i mogao da bude signal da se nešto izdešavalo među njima ili je to samo odbrambeni gard. Moguće da mu je Mert postavljao nogu u nekim situacijama na akademiji.
Drugi razlog što osećam blagu dozu animoziteta su one Imlek glupače.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:42 am

Meni je Mert veliki, kako kad. U prošloj me je živcirao, u ovoj mi ga je bilo žao.

Zanimljiv je lik, složen. Nije zao, ali radi sve kako bi se svidio Celalu. U ovoj epizodi polako shvaća Celala.

Ne znam otkud sad to neprijateljstvo. Moguće da nešto jest bilo na fakultetu jer se očito ne podnose.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:45 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:49 am

Mislim da nas Caga cita, rekao je bas ono sto sam ja komentarisala. lol!

Cekaj da ti prevedem sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:50 am

Ma mi i Caga smo jedno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:50 am

Razumjela sam nešto, ali hajde ti to prevedi da ne bi bilo da sam ja krivo pokopčala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:57 am

Znam za taj dogadjaj. Bilo je nepotrebnih aluzija. Ako pitate bilo koga ko stvarno ima veze sa sektorom, reci ce vam da te stvari tako ne funkcionisu. Ne mozete da optuzite coveka koji na svom profilu na drustvenim mrezama postavi sliku sa cigaretom da ima dogovor sa firmama koje prodaju cigarete. To je moje misljenje. Da, koristim cigarete, to je nesto lose i naravno da nikome ne savetujem, ali kao glumac i ne samo kao glumac, kao covek odgovoran sam samo za sebe. I ne prihvatam da mi se zadaje takva misija.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Tue Nov 01, 2016 3:39 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:58 am

Mislim stvarno, em pametan, em elkventan. Em im je dobro rekao. Kao da je nas pitao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 2:59 am

Krivo mi je sto su ga to pitali i doveli u situaciju da komentarise takvu glupost. Ali lepo im je odgovorio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:01 am

A ovi su se poveli za onim pa ga pitali. Zapravo, možda su to isti ti i pitali. Čini mi se da je bio i Beyaz mikrofon ispred restorana.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:04 am

Da, bio je Beyaz i Show mikrofon. Jel to djubre od emisije na Beyazu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:05 am

Mislim da je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:09 am

Koliko dana planiraju da prave reklamu preko njega? Mogli bi malo da sjasu i da uhvate nekog drugog. Eno po anketama silni glumci godine, neka ganjaju malo njih. Jeste da ne donose isti rejting, ali jebi ga.

I dobro je da je vecina intervjua pismena, mnogo je nezgodan za prevodjenje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:12 am

Za dobrim konjem... Ne mislim da je Caga konj.

Ma kako nezgodan. Hoćeš reći izgubiš se slušajući?

Hvala ti što mi prevodiš iako nije lak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:18 am

To je jedina dobra strana prevodjenja sto ga slusas i to po vise puta. Ima vrhunski glas. Jeste da smo rekle hiljadu puta, ali da naglasim. lol!

Sada je jos bilo i ok, ali on jako brzo prica i ş izgovara dosta meko.
Ja sam inace mami prevodila svaku epizodu AFK uzivo, ne znam da li sam ti to rekla, tako da mi je najgore bilo kad sam prevodila njega i Yusufa.

Nema sta da mi zahvaljujes, zadovoljstvo mi je i pored poteskoca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:19 am

Ali je sigurno isao na casove dikcije, jer de dosta popravio po tom pitanju od AFK, pa i od Medcezira.
Sa Sarpom se bolje razumem. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:19 am

Pa što ne bismo još koji put rekle.

Ozbiljno. Svaka čast. Onda ti ovo dođe kao mačji kašalj.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 EmptyTue Nov 01, 2016 3:20 am

Nisi ti ni luda.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: