Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:05 pm

Da, budala. Podneo je prijavu.

A ovi sto su danas objavili vest od pre 6 meseci je zapravo vest od pre tri godine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:06 pm

Da se čovek prekrsti i desnom i levom rukom. Stvarno su preterali svaku moguću granicu. Najmanje što su zaslužili je da ih Caga sad tuži za klevetu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:06 pm

Jesi li pročitala cijelu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:09 pm

Sta, za cigare ili za drogu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:10 pm

Davutcim u kožnoj jakni. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:10 pm

Mislila za na ovo s drogom. Ja sam samo letimično pogledala.

A ovaj s ciagretama, ima li što još što nismo čuli?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:14 pm

Za nekih pola sata cu biti kod kuce pa cu sve lepo da procitam i da ti napisem, sad samo bacam pogled.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:15 pm

Može. Supersin.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:18 pm

Ajme, koja scena prženja prstiju. Nisam ovo očekivala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:28 pm

Vay, vay, Melek je prava Celalova ćerka!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:50 pm

Pa, da, tačno sam znala da je Coskun živ!

E, sad čitam vaše komentare od sinoć.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:55 pm

Ja ću definitivno umreti.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 SDonRqzF17E
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:56 pm

Neki misle da ovoliko fotki u poslednje vreme znači najava veridbe. suze suze suze suze suze suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 4:57 pm

Tražite me na dnu Dunava, ako je ova pretpostavka tačna moj život više nema smisla.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:14 pm

Pa što ima veze broj slika.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:19 pm

Ovo je stvarno sramota što rade. Toliko razvlačenje po novinama nekoga ko to svojim ponašanjem, stavovima i izjavama nikako ne izaziva je odvratno. Odakle je vaskrsao taj slučaj sa drogom sad odjednom? To je događaj od pre 4 godine, ne znam šta se na kraju desilo sa time i da li je doneta presuda, ali sigurno je da je tema bajata. Opet ću reći, tada su uhapšeni Kenan Imirzalioglu, Engin Altan Duuyatan, Murat Yildirim, Burcin Terzioglu, Ozge Ozpirincci, Riza Kocaoglu, Nehir Erdogan, to je što se sećam, a bilo ih je još. Neki od njih su u to vreme bili mnogo veća imena od Cagataya, ali njima je zaboravljeno, to više niko ne spominje, a za Cagu se stalno o tome priča. Šta je problem? Pa to što neki od njih sigurno imaju dobra leđa i nekoga ko će tim kvazi novinarima da lupi šakom o sto, a on nema nikoga iza sebe, sve je u životu postigao sam, pa je valjda svakome dozvoljeno da ispira usta i da piše kojekakve gluposti.

U ovom tekstu o drogi ne piše ništa novo što več nismo toliko puta pročitali i prokomentarisali. Traži se dve do pet godina zatvorske kazna zbog korišćenja droge. Mislim da takva kazna ne postoji, osim ako u Turskoj ne postoji neki poseban zakon, drogiranje je legalno. Mislim da je u celom slučaju problem što su mu našli više od dozvoljene količine droge, ne znam koliko je to u Turskoj, kod nas je bilo 5 grama za ličnu upotrebu, ali mislim da je i to ukinuto. A da ne pričam o tome da su mu našli marihuanu, legalnu drogu u Holandiji koja se prodaje coffee shopovima na svakom ćišku, a ne heroin.

I hajde sad, droga je definitivno nešto loše, to mu nije trebalo, ja sam veliki protivnik droge isto kao i onaj mamlaz iz emisije što je protivnik cigareta. Međutim, čak i kao protivnik droge ja ove ljude ne mogu da krivim. Odakle nekome pravo da nekoga na taj način osuđuje. Svaki čovek je slobodan da radi šta hoće sa svojim životom, sve su to zreli ljudi i ako je njihova odluka da se drogiraju, to je njihov izbor, mene apsolutno ne zanima.

E sad su problem i cigarete. U Turskoj?! Kako su svi odjednom postali tako moralni. Ako nešto u životu mrzim, to su lažni moralisti. Ovaj profesor doktor smatra da je Cagatay Ulusoy direktno uticao na 87500 ljudi da počnu da počnu da puše. Slika ima 173000 lajkova, prema njegovoj proceni pola njih će da se ugledaju. Taj profesor što prodaje muda za bubrege je odjednom postao jako osetljiv, a za jednu od najvećih katastrofa u rudniku koja se u Turskoj desila kada je u rudniku uglja poginulo 300 rudara njegov komentar je bio da je trovanje ugljen-monoksidom slatka smrt. Profesore,kusura bakma, prevarant si samo takav.Zemlja je maltene u ratu, svaki dan teroristički napadi, pre neki dan je silovano i ubijeno dete od tri godine, on se uhvatio Cagatayevog pušenja ko pijan plota. I ako je toliki humanista što ne pokrene neke akcije protiv pušenja, podizanje svesti naroda, fondacija, bilo šta, nego se reklamira preko poznatih ličnosti. Ne samo on, nego i te kvazi novine. Oni su mediji, stižu do najvećeg broja ljudi, dajte kampanju neku. Ali ne, to niko neće da čita, nego ovo. I što kaže Cansu, više su oni izreklamirali cigarete nego on, do sada su to videli samo korisnici društvenih mreža, sada su zahvaljujući njima videli svi.

Ali, ipak, iako on kaže da ne preuzima na sebe odgovornost za druge ljude i da je odgovoran samo za sebe, evo nekoliko projekata o socijalnoj odgovornosti u kojima je učestvovao. Protiv nasilja nad ženama, deca ometena u razvoju, njiva sa organskim proizvodima koju je donirao deci kojoj je potrebna pomoć...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 CwLKIrrWYAAOP9T
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:25 pm

Cansu, tebe cu da prijavim na vku da ti zatvore profil da vise ne citas te gluposti. Oni misle... Ti stvarno nisi normalna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:38 pm

Znate šta je kurveštija napisala u opisu?

- Ja sam jaka, sama ću uspeti. - Ja ću biti jak, a ti budi samo nežna i voli me.

suze suze suze suze suze suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:46 pm

A to je ona objavila?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:46 pm

Saro, o drogi ti svaku potpisujem riječ. Ama se sve slažem.

Hvala ti na prijevodu ovih glupih članaka.

Iskreno, ne znam čemu sve ovo sad. Je li sabotaža Cage, nekome smeta njegova popularnost, netko ga je uhvatio opasno na zub... I onda sad kad je ovaj bistri profesor odlučio prijaviti Cagu za pušenje, izvukli su tu drogu. Svaka čast Cagi što ih podnosi.

Napravio je grešku kao mlad i sad ovi kvazi novinari ga razvlače u milo do ne drago.

Ja sam rekla to da su više oni izreklamirali pušenje svojom emisijom nego Caga svim slikama zajedno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:49 pm

Bondarenkova, ova je neka lisica.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:53 pm

Da, ona je objavila.

Lisica kako ne, zmijurina prava. Zapravo, čemu vređanja životinja, one su anđeli za nju.

Kako bih je samo zadavila, počupala joj ovu kosurinu i odrala joj usne isto onako kako je Davut svoje ruke. Samo da mi padne šaka. Zbog ovakvih nakaza treba biti ubica.

placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 5:54 pm

Pogledajte joj samo usne, šta je mogao lepo na njoj da nađe. suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 6:03 pm

Smiri se, ajde gledati Anne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 EmptyTue Nov 01, 2016 6:13 pm

Ne znam kako to funcioniše u njihovom sektoru tamo i da li je sabotaža, ali pre mislim da svako hoće da uzme od reklame svoj deo kolača. Prosto trenutno je najaktuelniji glumac, ima uspešnu seriju, priča se o njemu, ima takvu ostrašćenu fan grupu da takvi tekstovi ne mogu da ne izazovu reakciju. Kada bi uzeli da pljuju recimo Halita Ergenca ne bi dobili takvu reakciju, niti bi se toliko pričalo o tome, jer čovek nema takve fanove. Pre bih rekla da je to u pitanju, jer realno, oni ovime njemu i njegovoj karijeri ne mogu da naštete.

Izvini, čitala sam na brzaka, pa nisam pohvatala ko je šta rekao, ali u pravu si, pokušavajući da izreklamiraju sebe, izreklamirali su cigarete. Ove fabrike treba dobrovoljno da im se jave da im daju pare.

Bondarenkova, stvarno, ne drami bez razloga. Mogu sutra da raskinu, a ti ovoliko dramiš.

Ja ću da gledam Anne posle preko ddizija, ne mogu i večeras da se boim sa streamom.

Idem da vidim kakva je situacija među fanovima na tw.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: