Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 12:33 am

Sad u utorak? Aaaaaaaaaaa pa to je super. Sto ne pricas, zeno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 12:35 am

Nikom živom nisam rekla, plašim se ako nekom kažem pre vremena da ću izbaksuzirati.
Jer, u ponedeljak saznajem na čemu sam. A, putovanje je više zamišljeno kao poslovni put, ali ja poslom i idem tamo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 12:36 am

Kad sam saznala ja sam mislila da ću infarkt dobiti, ali mi je čudno, mnogo sam smireno to primila. lol! Plašim se da ne dobijem napad nagomilane panike u avionu. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 12:37 am

Tamam, cuti onda da ne baksuziramo, reci ces nam u ponedeljak kad saznas.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 12:38 am

Askim benim yaaa. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 12:46 am

Ako odes moramo da krenemo polako da se spremamo za svadbu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 12:48 am

Pa, mislim da bi svakako bio red. I za svadbu i za devojačko. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:21 am

Ovako...

Saro, Veronika je Treko. Ona objavljuje tvoje prijevode i sad je stavila ovo. A ono što su pisali za Cagu, sad je već i po novinama...
Nisi u toku s Balkan novostima.

I ne spominjite kemiju ni Cagu i Arasa u komibnaciji.

Bondarenkova, super za put. Veselimo se.
Naravno da nama nema pomoći.

A tko nas čita, pitanje je. Ja vidim sve više stranih čitatelja.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:22 am

Bondarenkova, prva je Anka, druga je Ljubava, treća je Vera (Olseja).
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:25 am

Saro, ja sam se izborila protiv.

Nego, koji ti je to mobitel tako otpran na pad.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:34 am

Ti ćeš da meni zabraniš? lol!
Ne, ozbiljno, što da ih ne spominjemo zajedno kada pričamo o hemiji?

Poncha ::
Bondarenkova, prva je Anka, druga je Ljubava, treća je Vera (Olseja).

Aferin! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:40 am

Pa vidi se da ne čitaš tamo, inače ne bi spominjala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:41 am

Znam da je veronika Treko, ovo je objavila Sara. Zato sam i rekla.

Molim??? U novinama??? E yuh.
Tako je kod nas u novinama pisalo jos pre da je Kenan priznao da je gej i jos rekao da je i Burak O. gej.

Sto, da ne proglase i Arasa za geja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:42 am

Sta se sad tamo desava sa Cagom i Arasom ne razumem???
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:43 am

A ako te zanima, pročitaj zadnju stranicu. Tvoju miljenicu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:44 am

Ne mogu nemoj molim te to da me teras, ionako sam se vec iznervirala. Reci mi ti u kratkim crtama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:45 am

Ma tako je napisano da ne mogu to sročiti. Samo jedan post pročitaj, ili počni, sve ti je jasno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:46 am

Bondarenkova, aj molim te prenesi trac, vec mi je skocio pritisak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:46 am

Sara je samo citirala Trekin post.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:46 am

Nemojte kasnije Poncha nas je natjerala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:47 am

Aha, ok, onda nisam dobro videla, ionako sam samo bacila pogled.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:47 am

Ne, ja necu da idem tamo, cekam Cansu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:49 am

I kakvo je to pisanje o tome na temi serije, gde su modovi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:49 am

Na kojem forumu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 EmptySun Oct 30, 2016 1:50 am

Pa na hr. Jel ti ovo pricas za hr forum?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: