Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:11 am

Ne treba da niko napravi krpu od nje, a mislim da to Sarpu nije ni namera, dovoljno je da pokaze bar nama da ga voli koliko i on nju.
Ako sad kad pocne da se bori sa sobom bude kao Feriha, totalno ce mi pasti u ocima. Mada mislim da nije takva.
Zbog Ferihinih lazi je najvise ispastao Emir i pre nego sto je saznao i nakon sto je saznao.

Bolje ti je da sacekas dobru rezoluciju
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:13 am

Jesi, super je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:16 am

Nisam ni mislila da je Sarpu to cilj, nego je takva situacija da kad otkrije da je insajder može samo da bira hoće li preći na njegovu stranu (neposredno ili posredno), ili će ići protiv njega. I onda može sama od sebe da napravi njegovog potrčka. Tako je recimo Feride sebi dozvolila, iako je Mahir nju obožavao i da se on pitao to se nikad ne bi desilo.

Ne verujem da će biti kao Feriha. Slažem se da je zbog Ferihinih laži najviše ispaštao Emir.

Sara Ulusoy ::
Jesi, super je.

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:21 am

Stvarno su prelepe sličice, ali nije fer ovo da prave na dan premijere novog njegovog filma. Umesto da reklamiraju film, vidi njih. Pa, sad da mi ga sa Dašom postave ne bih se obradovala.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Lu6KvOMrOd0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 ZbsyF1B3aKg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 DY7DRyvobnE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:24 am

Da, to ce biti nezgodno, ali u slucaju da predje na njegovu stranu, necu to posmatrati kao da je njegova krpa, nego kao da je izabrala zivot i ljubav. Pored Celala nema normalnog zivota, ima samo da radi ono sto joj on kaze.
Feride je drugo, ona je od pocetka bila na strani pravde. Nisam gledala seriju, pa mi je nezgodno da komentarisem, ali pretpostavljam da ga je prikrivala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:25 am

Lepe su.
Tako ja poludim kad u vreme ove serije vidim sopove sa Hazal. Ne razumem cemu to.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:26 am

Dobro, i to je tačno, njoj pored Celala nema života. Kao ni Mertu.

Ma, tu je bilo svašta. Prvo kad je saznala da joj se sve vreme predstavljao sa lažnim identitetom išla je protiv njega, pa je bila spremna da ga otera u zatvor, e onda je on zamalo umro, pa je shvatila koliko ga voli i prikrivala ga, a posle se bukvalno pretvorila u njegovu krpu.


Ni ja ne razumem, aj dosad kad nije bilo ničeg novog, ali sad pored živog filma. Evo meni se gleda opet.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:28 am

Feride je inače bila super napisan lik do 40+ epizode, posle ne znam šta su one dve od nje napravile, ono nije bila ista osoba.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:35 am

Zato ce se oboje okrenuti protiv njega kad tad.
Celal je vec sad poslao coveka da je prati, verovatno mu je Yesim nesto dosapnula, e sad sto je pogodio u metu, to je druga stvar.

To je klasika u serijama, strah od gubitka, ocekujem da ce se jednom desiti i u nasoj. Eylem i Sema malo vole da zenski lik juri za muskim, tako je bilo i u KPA, a i u Gumus.

Zato sto su to ljudi koji ne umeju da vole samog glumca bez obzira koju ulogu igrao i ko mu je partnerka, nego se vezu za jednu partnerku ili ulogu i onda ko o cemu baba o ustipcima.

Pa gledaj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:37 am

Zato sto treba zabraniti da serije traju vise od 40 epizoda. Svaka posle toga krene s glupostima i razvlace radnju ko zvaku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:39 am

Da, sećam se da je tako bilo i u KPA. Tako je bilo i u Sili.
I obavezno muški lik mora da ima neku prošlu ljubav iza sebe, dok su ženske tu totalno neiskusne.

E, baš to, potpisujem. To mene strašno nervira.

Našla sam link sa HD rezolucijom, sad ga skidam. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:40 am

Sem Ezela.

A, šta misliš, jel' će ovi iz Icerdea stvarn ostati na 39?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:51 am

U Gumus se pojavila bivsa ljubav koju je udario kamion i bila je mrtva.
I kod njih je zagarantovan srecan kraj i obavezno muski lik napusti posao na kraju.

Vala i u Ezelu su ga nasacmalamali sa Bade samo tako. Njih je samo izvukla prica Ramiz-Selma-Kenan, inace ko zna sta bi bilo.

Ne znam, volela bih da se zadrze na 39 pa makar ne gledali Cagu posle celu sezonu, ali plasim se da ce kanal tu umesati prste, njima su pukle sve serije. Show bukvalno ni jedan dan ne ulazi u prvih pet osim ponedeljkom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:55 am

I to da, to sam zaboravila.

Meni je Bade najviše od svih popila krvi, ali to je moralo tako da bude.
A, mnogi ne vole drugu sezonu baš zbog priče Ramiz-Selma-Kenan, ja sam time oduševljena.

Znači, ipak je moguće da produže na dalje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 12:56 am

Интим не предлагаю :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3
https://www.magisto.com/video/NVUMJlwHHTZuVEViCzE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:00 am

Druga sezona bi propala bez njih. Kada su svi saznali da je Ezel Omer onda se sve pretvorilo u njihov medjusobni rat, a to ne bi moglo unedogled, tako da su ovi bili osvezenje.

Sve zavisi koliko ce Ay yapim biti cvrst u odluci. Bana sevmeyi anlat ima solidan rejting, ali popularnost slabo, Kara Sevda bi trebalo da se zavrsi, ako Cesur ve Guzel i Bursin ne urade dobar posao sa rejtingom, ostaje im samo Icerde i eventualno ako Kenan bude radio novu seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:03 am

Pa tako je, ali sad se setih kad sam se davno sa kmf objašnjavala (i to kao dve Ezelovke, pazi!) kako je upravo zato taj ljubavni trougao bio potreban i zašto je sve odličan, ali je ona mene ubeđivala da je to bilo samo ubačeno da bi se popunila minutaža, a suštinski uopšte nije bilo potrebno.
Kao i kad me ubeđivala da Caga ima kratke noge.

Kenan neće sa novom serijom skoro, ja mislim tek od naredne jeseni.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:11 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:14 am

Efendim? Kratke noge? Hahahahahahahahahahaha da se bar nasmejem. To jos nisam cula. Genijalno.

Za Seckina znam da ima kratke noge i to dosta krace nego sto bi trebalo, ali za Cagu prvi put cujem, hvala na obavestenju.

Poncha, Caga ima kratke noge, gde si ti gledala svo ovo vreme kad to nisi primetila.

Bilo je potrebno da bi nam izmedju ostalog objasnili Kenanovu osvetu, vazan lik koji se pojavio u drugoj sezoni. A bilo je potrebno i zbog drugih stvari.

Pa od naredne jeseni sam i mislila. Engin je otisao, Burak zavrsava seriju i ide na pauzu, Berg je otisla, ako Tuba, Kivo i Bursin ne budu isli u sezoni 2017/2018 ostaju samo Caga i Kenan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:16 am

A koje su sanse da ne zavolis neki Stasov lik.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:17 am

E, da sam znala da ćeš se toliko iznervirati ne bih ti ni rekla. lol!
To je davno bilo, još dok je trajala druga sezona MC i nešto smo kao pričale da ja ne mogu da se odlučim između Cage i Kive, a ona je rekla da više voli Cagu, iako ima kratke noge, Kivo je skladnije građen.
Svakakva dalja objašnjavanja su bila suvišna. lol!

Isto važi i za drugu sezonu Ezela.

E, a šta je sa Beren? Otkako je završila svoje u Kosem, nemam nikakvih informacija o njoj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:17 am

Pa, dobro i to je tačno, ali Ivan mi je čak i inspektora Nikolaja smaknuo sa liste.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:25 am

Nisam se uopste iznervirala, njihove budalastine su mi vec postale smesne.
A ona voli Cagu? Sta bi tek bilo da ga ne voli. Cagi pored tih sto ga vole anti fanovi uopste nisu potrebni.

Ne znam, rekla je da je izabrala projekat, sad ne znamo da li je film ili serija. I ne znam da li ce se vratiti u Ay yapim. Od kada je otisla od njih karijera joj je krenula nizbrdo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:27 am

Oh, što mi je poznato to kad pored fanova anti fanovi nisu potrebni. kafa

Slažem se. Ne znam ni što je odlazila iz Ay yapima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 EmptySat Oct 22, 2016 1:34 am

Budale.

Ne znam ni ja, ali znam da se zeznula i to dosta.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: