Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:27 pm

Poncha ::
Da nije njemu netko platio da blati Cagu.

Biće da je ovo. Čovek je toliko uspešan i popularan, samo je čitavom turskom gledalištu hr.foruma trn u oku, zamisli šta je sa Turskom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:32 pm

Stas je svojima odgovorio. :cereeeeek: <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 AyAnlcgDtO4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:34 pm

Ma ja vjerujem u Cagu i Engina.

Uostalom, Caga je već davno odgovorio svim ovim glupim novinarima i ostalim da ih ne nazovem ružno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:35 pm

Jao, Saro, ja ti tek sad vidim potpis. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:36 pm

Kako me nerviraju. ljutko ljutko ljutko
Julija je njegova prva i jedina ljubav, posle nje je svaka bila samo za zabavu i korist, zato se i ponaša tako raskalašno, jer on Juliju ne može da prežali.

Eto, mozgovi su došli do tog zaključka u svojoj psihoanalizi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:38 pm

Zašto ih čitaš?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:38 pm

Ali mrznja tog coveka dok sve ovo prica je uzasna. To nije protivnik pusenja, to je protivnik Cagataya. Isprozivali su ga kao da je nekoga ubio.

Meni je zapravo neverovatno da covek kao sto je Caga izaziva toliko oprecne emocije. Jedni ga obozavaju, drugi ga bukvalno mrze. Prosto tolika mrznja obicno ide uz neku kontroverznu licnost, a ne uz ovakvu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:39 pm

Nemoj to da citas. Ja ne citam Imlek ekipu i super mi je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:39 pm

Pa, valjda iz istog razloga iz kog je Sara pratila emisiju, iako je bila opasna po njeno zdravlje.
Zanima me sve vezano za Stanislava, a i nameću se, svuda ih ima. Definitivno najagresivniji klan Stasovih "fanova".
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:40 pm

Ali, pazi ti koji bolesnici, na kraju su došli čak do ideje da ni njihovu mezimicu nije nikad voleo, samo kako bi imali više razloga da ga pljuju.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:44 pm

Saro, ma blago rečeno ga ne podnosi.

Jednostavno više nemam slova za napisati, ali ovaj je kreten svoje vrste.

Roditelji su tu da odgajaju svoje dijete, a ne javna ličnost. I žali Bože djeteta koji treba za uzor imati jednog glumca da ga oponaša.

Imam osjećaj da Cagu, osim CUFC u Tuskoj ne vole baš, a bome ni šire. Kao jedan manekenčić, koji samo dobro izgleda i eto ga svugdje. Baš sam tužna.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:52 pm

Ja to i kazem, gde pise da jedan glumac treba da bude primer omladini.

Gresis. CUFC ne broji milione clanova. Cagu obicni ljudi jako vole, ne vole ga ovakvi nesposobnjakovici koji svojim radom ne postizu nista i onda su ljubomorni na nekoga ko je uspesan i to svojim radom i trudom. I ne vole ga Hazalini fanovi zato sto je uspesniji od nje. I u inat ovakvima, svakim danom je sve uspesniji, a to ne bi moglo bez podrske naroda, jer njegove serije i filmove oni gledaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:54 pm

A znam da ga vole obični ljudi, ali nažalost, ovi se čuju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 7:55 pm

Baš sam razočarana. Ne njime, naravno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 8:02 pm

Njemu obicni ljudi i trebaju, ne trebaju mu ovi. Ja nisam razocarana uopste, jer prosto reci ovakvog coveka ne mogu da me pogode. Ja sam samo sokirana i kao fan i kao pusac onim sto je covek izlupetao na televiziji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 EmptyThu Oct 27, 2016 8:06 pm

Naravno da mu trebaju obični ljudi, pogotovo oni koji ga poštuju. Ali ovako nešto me pogodi, a ne bi trebalo.

Šokirana sam činjenicom da njega napadaju kao da je jedini u Tuskoj koji puši. I svrstavaju ga s kojekakvim glupostima. Razočarana sam kakve emisije postoje.

Ne mogu se sad sjetiti, jesu li oni već prije hvalili Cagu?

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=49
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: