Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySat Oct 22, 2016 11:42 pm

Aha, ja mislila mislis na njih dvoje, posto smo pre toga pricale o Cansu.

E pa ne znam onda. Jesi sigurna da se druze?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySat Oct 22, 2016 11:43 pm

Hoćeš slike kao dokazni materijal? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySat Oct 22, 2016 11:48 pm

Ne treba, ali sam to htela da te pitam, da li postoje slike ili su samo glasine.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySat Oct 22, 2016 11:49 pm

Slike kao dokazni matetijal koristimo samo kad odmeravamo muske noge. lol!

Rekla bih da Stas nema kratke. mislilac lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySat Oct 22, 2016 11:51 pm

Naravno da nema, svi kad su komentarisali VMLj su hvalili njegove duge noge. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 UM8sjn
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySat Oct 22, 2016 11:54 pm

Ali, ipak da ja priložim. lol! Ionako me zanima tvoje mišljenje o ovim fotkama.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 VyPm6-tUL4Q

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 ZrlQSTcPYEg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 MVHLGPAavSQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 ORwOSbzkGpE

Ima još toga.
Ove dve u sredini su kad mu je došla na predstavu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySat Oct 22, 2016 11:56 pm

Dobro, druze se, vidi se da su bliski
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 12:29 am

Kako sad u Pariz?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 CvZ8tvyWcAAV9gM
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 12:38 am

Ili je isao u Nicu preko Pariza, ako nije bilo juce leta pa su novinari pomesali ili posle MCa idu u Pariz.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 2:00 am

Svratio čovek malo i do Pariza, usput mu je. Njemu to nije problem kao nama. lol!

Jao, Cago povedi me u Moskvu. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 2:36 am

Caga i njegovi mali fanovi. Divni svi od reda.

Ja isto ne volim društvene mreže. Imam ih, ali mi uglavnom služe za praćenje serija. Rijetko kad stavim nešto. Jako sam nekativna za postavljanje ičega, pogotovo na FB-u.

Što se pratilaca na instagramu tiče, otprilike je Cagin realan broj. Ne znam kako je Serenay prikupila toliko, ali ona je uvijek imala puno više.
Za vidjeti nečiju popularnost bolje je pogledati koliko ima pratitelja i koliko lajkova po jednoj slici.

A Caga prati kako koga i one s kojima je super odavno pa ih tek nedavno upratio kao recimo Buraka Saygasara (vidim da mu stoji među zadnjima) ili neke koje je tek upoznao. Kako mu dođe, uopće nema pravila u njegovom praćenju.
Kad je bio MC onda je pratio većinu ekipe i nastavio ih pratiti, sada od Icerde ekipe ima sve skupa njih dvoje.

Saro, s obzirom na to da se Engin vratio i voza po Istanbulu, vjerojatno su se svi vratili. A možda su išli do Pariza jer nije bilo direktnog leta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 2:40 am

Čitam fanove. Spominju da je u pitanju GQ Men of the year.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 7:12 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 CvbD2McWgAAtT0V?format=jpg&name=large

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 IMG_5976

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 IMG_5977
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 7:22 am

Ovi novinari su mi super. Pametni su za poludit.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 8:45 am



Последњи пут изменио Poncha дана Sun Oct 23, 2016 8:48 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 8:46 am

Došla sam da postavim svoj novi klip i poželim vam laku noć.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 8:49 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 8:49 am

Ajde, spavaj. Ja ću odgledati sad klip.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 8:50 am

A, sad umeš da razumeš bez prevoda šta je napisano. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 8:51 am

Nije baš da ne razumijem ništa turskog.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 8:58 am

Pogledala sam klip. Dobar je. Najbolji mi je kad nešto objašnjava i vrti rukom. I ono kad zagrli onu umotan samo ručnikom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 9:00 am

Ahh, i ja obožavam taj deo. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
I drugi. smeh

E, pa hvala ti na pažnji, a sad laku noć. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 9:01 am

Ajde, laku noć. Spavaj. Mislim, obrnila si totalno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 12:17 pm

Ova tek u 9 otisla da spava. I tako ona mene zamajava celu noc i onda ode da spava kad sam ja vec na poslu.

Drustvene mreze ne volim najvise zbog onih koji redovno obavestavaju pratioce sta su doruckovali, rucali, vecerali, kad su isli u wc i istalo. Muka mi je od toga.

Da, Cagin broj je realan, toliko otprilike imaju svi, kakvih 4.5 miliona, preocigledno je da je kupljeno. Ako uzmemo u obzir da je Kivo mnogo popularniji od Serenay, pa i od Cage u inostranstvu, nemoguce je da ima vise pratilaca od njega.
Za Kivu zna cak i moj kum koji nikada nije pogledao ni minut neke turske serije. Rekle mu koleginice na poslu.

Od Icerde ekipe je u stvarno dobrim odnosima samo sa Arasom, zato i prati samo njega. A Minika su neke budale vredjale i on je bio zatvorio Instagram, kada je ponovo otvorio Caga i Bansu su ga odmah upratili i tu su me bas odusevili.

Znaci vratili su se. Morali su zbog snimanja, serija ionako ima malo glumaca, a u problemu su sa vremenom.

Ma novinari su videli da se cekirao za Pariz i to su napisali. Dobro ih je odmah upozorio za Ilknur posto zna s kim ima posla, inace ko zna sta bi lupetali.

To sa GQ sam videla jos sinoc, to su samo pretpostavke, nista se ne zna.

Sinoc je izasla neka anketa, glumac koji najbolje koristi drustvene mreze, oni navalili da glasaju, vidim da ih drugi fanovi zezaju da nisu dobro procitali o cemu se radi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 EmptySun Oct 23, 2016 12:37 pm

Odlican je klip.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: