Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:29 am

Meni nije Mert manje drag, znali smo da ce biti tako. Ali ako bude naneo stvarno neko zlo Sarpu, pretpostavljam da ce mi biti manje drag.

Ja sam to isto pomislila da je trebala da zapise broj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:31 am

Ma meni Mert ni inače nije pretjerano drag. Ali mi ga je žao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:32 am

I meni ga je zao. Ali u ovoj epizodi je vise nego ikad pokazao vernost Celalu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:35 am

Bome.

Cijelu epizodu sam na iglama, ova je bila najnapetija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:39 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Giphy
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:43 am

Sara Ulusoy ::

I u ovoj seriji je policija nesposobna i glupa.

Ovde je to ogroman minus njima za mene. Prosto nisu smeli to sebi da dozvole, morali su jednako dobro da razrade mafijaški i policijski deo, da ne govorim kako je to urađeno u originalu. Nije da poredim, ali ako se već reše da prave rimejk tog i tog filma, onda valja uzeti osnove takve kakve jesu.
Na stranu sad što nas ovde sve nervira Askim (od sad ga zovem stalno tako, ja sam još zaboravila da sam to rekla od 3. epizode lol! ) iz svima znanih razloga, ali njegov lik je krajnje nerealan. Nemoguće je da jedan šef policije ima IQ pačeta, mnogo su ga preterali. I svi ovi njegovi pomoćnici, to me sve više nervira.

Sara Ulusoy ::
Caga još nije imao partnerku koja mu ovako dobro stoji fizički. A Bensu nema pojma s glumom, zato kad dođu ljubavne scene nema joj ravne.

Potpisujem i prvu i drugu rečenicu. Što se tiče ljubavnih scena, bolju nisu mogli da mu nađu, savršeno ga prati.

Priča im ide u drugačijem smeru od naših očekivanja, ali nema veze, zasad mi ne smeta. Sve scene u njenoj kući su da se istopiš. stidljivko stidljivko stidljivko
Nisam imala pojma da ću ih ovoliko zavoleti.

Sara Ulusoy ::
Scena kapat, sen kapat ne priliči ovakvoj seriji, tu im dajem minus ko vrata.

Slažem se, ali bilo mi je slatko jer su me podsetili na čuvenu scenu u AiM.

Sara Ulusoy ::
Celal i Yusuf iz proslosti, previše mlako. Nadam se da priča ima nastavak, inače je Yusuf poremećen. Ok, iskoristio ga je, prevario ga je, ali ipak ovolika opsednutost nije normalna.

E, ovo me je izvelo iz takta. Dok sam gledala u jednom trenutku sam čak i pomislila bolje i da su prekopirali priču Ramiza i Kenana, lakše bih podnela, nego da me ovako nerviraju sa glupostima.


Sara Ulusoy ::
Vidi ti Celala, ja sam mislila da se kao i ostali mafijaši po serijama bavi trgovinom oružja, a on valjda drogu.

Pa, kao i u originalu. I to im je pametno što su uzeli isto, jer je dosadno da stalno gledamo kako mafijoze trguju oružjem u serijama.


Sara Ulusoy ::
I definitivno sam sigurna da je Melek ili Yusufova ili Celalova prava ćerka.

Molim da uđe u zapisnik kome je prvo palo napamet da je Melek Askimova ćerka. trepko

Sara Ulusoy ::
Ova jakna koju je Sarp imao mi se nije svidela na slikama, međutim Sarpu vrhunski stoji.

Meni se isto svidela, odlično mu stoji i super se uklopila u scenama sa Melek.

Osećam ja da mi je epizoda prijala, a sad vidim i zašto. Bilo malo Eylem i Fusun. veselo-veseloo

Poncha ::
Mert je bio danas napokon pametan i dostojan protivnik Sarpu, ali zato mi je i manje drag.

Ja baš mislila da će ti biti draži. lol!

Poncha ::
To s mobitelom mi je bilo da gađam ekran, ali mi je i baza scena. Ljubomorna je. Umjesto da je prepisala broj i zvala kasnije s nekog drugog broja.

smeh smeh smeh
Ma, ona je kriva. Kriva je što je Sarp ostavio onako telefon. lol! A, Askim je kriv što ga je Sarp tako upisao. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:46 am

Ajme. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 6WHKtNE-ibI

Nedostaju mi Sparksini kolaži. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:50 am

Zaboravila sam da kažem da Show tv ima ubedljivo najgori stream, link mi je kočio na svaka 3 minuta. rolleyes
Neću više ni da gledam uživo, mnogo je lakše preko ddizija, a svakako vas stignem u komentarima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:52 am

Kakva je ovo navala i devojčice od tri godine su počele da govore Cagatay benim. lol!

https://twitter.com/yesiimnf/status/790679535775780864
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:52 am

Meni je Melek super i baš mi ide uz Sarpa. I trenutno mi nitko nije zanimljivi od njih.

Ma nije kriva, nego je pogriješila. Ovako Sarp već zna da je ona zvala. Nema iskustva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:52 am

Saro, ovo je super.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:54 am

Znam, malo te ja zezam. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:55 am

Zene su cudo, od malih nogu znaju sta valja. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:55 am

Stas Drolji nije lajkovao sliku, a lajkovao je mnoge druge. jupi
Između ostalog, ovu od svog sina, pa me zaintrigiralo - jel' vi na ovom licu vidite negde psa? kezz
https://www.instagram.com/p/BL3gF2CApC3/?taken-by=marchello_bond
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:55 am

Čuvaj ga ti, ako nećeš da ti ga curice odnesu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:57 am

Kad okrenes sliku naopako.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 12:59 am

Sad sam i ja videla, ali mi se zbog toga zamalo ukočio vrat. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 1:01 am

Okrenes mobilni ili skines sliku pa zarotiras. Ili okrenes ekran od kompa. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 1:05 am

Da, za pametne. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 1:07 am

Je li se vama čini ili ovaj poljubac još duži?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 1:08 am

Koji?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 1:09 am

Pa s početka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 1:10 am

Mene čudi kako već nisu krenule priče kako su Caga i Bensu i Aras i Damla zajedno. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 1:10 am

Nisam primetila, moguće jer su ponavljali samu scenu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 EmptyTue Oct 25, 2016 1:11 am

Bensu je u vezi s nekim likom. Čak su napisali traktat neki o tome.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo   - Page 27 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
Назад на врх 
Страна 27 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: