Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:39 am

Ovde je raspad sistema, ova ne ume da se snalazi u diktatorskom mestu, ova neće Cagu, ne da Bihter. smeh smeh smeh
Sparks, ili dolazi ovamo da komentarišemo Stasa, ili uzimam bolovanje do 21-og. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:41 am

Dobro, onda ćeš sa Ponchom i komentarisati.
Eeeh, nema me nedelju dana i vi postanete prava raspuštena banda. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:42 am

Slušaj ti... Taman si se vratila, već bolovanje uzimaš.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:42 am

Ako trola onda stvarno nije normalna, jer tamo nema onih koji ce da reaguju na njeno trolanje. Treba da uzme casove od Rive, ona je najbolji trol koji je taj forum ikad video.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:43 am

Pa volim i sa tobom da komentarisem, ko je rekao da ne volim. Sa tobom jos plus volim i da se svadjam. lol!

I nema bolovanja, zaboravi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:43 am

A čisto ne vjerujem da je ona ta koja je toliko glupa. Onda traži da se odgovori. Isto kao što je i tebe spomenula pa ti odgovorila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:44 am

Šta da radim, ti se svađaš sa mnom čim progovorim, počelo odbrojavanje do 21-og, a nemam sa kim da komentarišem Stasa 24/7, ona se preselila na vk, moraću i ja sa njom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:45 am

Ja se svađam samo kad mi takneš Sarpa, Cagu ili kad provodiš diktaturu...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:45 am

E to vec nece docekati. Mozda ako postavi malo inteligentnija pitanja.

Ma ja najpre mislim da prati seriju samo uzivo i onda nista ne razume.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:45 am

Znam da voliš, zato sam i rekla da je to taj gušt. lol!
Ali, vidiš da nam Poncha brani da se volimo. lol!

Da otvorimo specijalno temu Psihološka analiza profila Imlek kravice? lol!
Žao mi da ovu temu kvarimo sa njom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:46 am

Poncha ::
Ja se svađam samo kad mi takneš Sarpa, Cagu ili kad provodiš diktaturu...

Nerviraš me. Kad sam takla danas Cagu ili Sarpa? Napala si me bez razloga, više iz upozorenja. A, ako ćeš da upozoravaš direktorku kako će se ponašati, onda si u problemu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:47 am

Ma bas me briga za nju, samo mi fali tema o njoj. Jedno je sigurno, mnogo joj je dosadno u zivotu, cim nas zaziva da se svadjamo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:48 am

Pa nije dirala ni Cagu ni Sarpa.

A ni nece, zna da ce da dobije povratnu reakciju. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:49 am

Sara Ulusoy ::
A ni nece, zna da ce da dobije povratnu reakciju. lol!

Hoćeš da probaš, pa da vidimo jel' jača akcija ili reakcija? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:50 am

Jeste pa da me bananiras. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 12:51 am

Sara Ulusoy ::
Jeste pa da me bananiras. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh

Koja si ti kraljica, ulepšala si mi veče dana koji je ionako bio predivan. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 9:27 am

Ovo sad u ozbiljno, da kasnije ne bi bilo zabune...

Bondarenkova, nisi me trebala vratiti među moderatore, a još manje Sari skinuti moderaturu. Ne znam jesam li ja iako iskoristila moderaturu osim što sam jednom izbrisala Sari jedan komentar za koji ni nije bilo potrebe jer ga je editirala kad mi je dala svoju šifru. I možda izbrisala koji put svoj komentar, ako su mi išla dva... Tako da ja ne smatram prevelikom odgovornošću moderaturu. A od provođenja vlasti i uvođenja reda nisam. Uostalom, barem ovdje mi to nije ni bilo potrebno.

Žao mi je zbog svađe, jer od njih nisam. A komentirati seriju, glumce i likove stvarno volim i bilo bi mi žao da itko ode ili ne komentira zato što se ne slažemo u mišljenjima ili nekome treba podilaziti.


I sad nekako mislim, je li ikad ikome moje pisanje o Cagatayu stvorilo ikakvu averziju prema njemu... To je moguće, isto kao to su meni neki glumci postali manje dragi zbog određenih fanova, tako je moguće da moje hvaljenje, branjenje, uzdizanje Cage ide na živce. Ne govorim o vama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 9:29 am

Hoće li danas fragi? Ili ovaj tjedan idu samo s jednim.

Hakan je jučer najavio bombu, vatru i ostalo.


I zanima je tko je ovaj Baris? Tko ga glumi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 3:04 pm

Pa ja sam trazila skine meni moderaturu i da vrati tebi. Ko da nije svejedno, u principu moderatura ovde nikome ne treba.
Da ovde postoji neki red, obe ste trebale juce da dobijete bananu na nekoliko dana. lol!

Sto se komentarisanja serije tice, zamolila bih vas da slobodno iskazujete svoje misljenje i da raspravljamo o setiji i ako se ne slazemo, to samo daje posebnu draz raspravi. A vas dve se ionako niste pokacile oko serije, nego zbog nesporazuma.

Da li nekome moje pisanje o Cagi stvara averziju prema njemu, ne znam i ne zanima me. Ja nikogane uzdizem u prazno, pisem ono sto mislim. Isto kao sto meni Cansuino pisanje o Stanislavu ne stvara averziju prema njemu, cak eto uz nju pratimo njegov rad. A ti fanovi koji stvaraju averziju su oni fanovi koji vise mrze ostale glumce zato sto su uspesni, nego sto vole glumicu ciji su fanovi i onda pljuju i napadaju sve zive. Ja na tw pratim pored Caginih, Kivine, Enginove, Berenine, Seckinove fanove i svi oni uzdizu te glumce i niko mi nije stvorio averziju, osim gore pomenutih Hazalinih iz gore pomenutih razloga.

Za fragman ne znam, rekla bih da ce biti samo jedan, osim ako nas veceras ne iznenade.

Videla sam Hakanov tvit, prema ozetu i fragmanu izgleda da ce biti dobra epizoda, a u njihove bombe ne verujem, tako su pisali i za vreme MCa, pa smo celu epizodu gledali Sude.

Mene zanima i Baris i Akin Isik. Sener Sen definitivno nije, Ay yapim je demantovao.



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 3:05 pm

Ovi Arka Sokakalar razbise sa rejtingom u totalu u ovoj sezoni. Svaka im cast posle deset godina. Mada je petak bas slab dan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 3:15 pm

Veceras je fragman.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 3:22 pm

Cannes

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Cuz3eZIWcAAhDDH
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 3:36 pm

Hahaha Buket carica. Kao da je odgovorila osobi o kojoj smo juče pričali.
https://twitter.com/buketarikan_/status/787282249112817664

Ne kaže da nije dovoljno pametan/pametna, nego kaže da je Icerde glupa serija, sve je pomešano.



Ovi napravili knjigu od 200 stranica i poslali Cagi poklon za rođendan.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Cuz1uWRXYAAa-6-
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 3:38 pm

I vi moderatorke, adminke ili koja ste već vlast biste mogle da pobrišete one poruke od sinoć.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 EmptySat Oct 15, 2016 3:48 pm

Poncha ::
Bondarenkova, nisi me trebala vratiti među moderatore, a još manje Sari skinuti moderaturu. Ne znam jesam li ja iako iskoristila moderaturu osim što sam jednom izbrisala Sari jedan komentar za koji ni nije bilo potrebe jer ga je editirala kad mi je dala svoju šifru. I možda izbrisala koji put svoj komentar, ako su mi išla dva... Tako da ja ne smatram prevelikom odgovornošću moderaturu. A od provođenja vlasti i uvođenja reda nisam. Uostalom, barem ovdje mi to nije ni bilo potrebno.

Eno, Sara ti je sve objasnila. I zaista, ako ne možeš više sa mnom da budeš kao pre, ni nemoj, ali daj bar da budemo u podnošljivom odnosu zbog Sare. Nijer fer da se cepa između nas dve.

Što se tiče averzija, ne pada mi napamet da se opet vraćam na to, mislila sam da smo sinoć sve razjasnile.

Sara Ulusoy ::
SDa ovde postoji neki red, obe ste trebale juce da dobijete bananu na nekoliko dana. lol!

Kad si ti videla da administrator dobija bananu? lol!

Neka Poncha izbriše poruke, ja sad moram da idem i nemam vremena. Ili ću noćas kad se vratim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 25 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: