Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 12:31 am

Bilo mi je žao Merta i Melek kad su se zagrlili i kad je Melek rekla da nemaju drugi put i da moraju da se drže podalje od svih osim jedno od drugog.

Možda sam prvi put u ovoj epizodi osetila empatiju sa Mertom, baš mi ga je bilo žao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 12:35 am

I meni je ta scena bila odlična. Odglumili su dobro i bili su kao jedno.

Mert nije mogao ništa, ali je zato Melek mogla i napravila to i zbog Merta i zbog Sarpa.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 12:36 am

Ja ne mogu ništa dodati jer sve što znam ,znam od vas...morat ću pogledati sa prijevodom...
I meni je prekidalo,baš mi je bilo super gledati na YT prethodne ep.
Ovo Saro što si rekla za Emira...teško,teško..to su zaguljune babe..kad nemaju nikakav argument
onda kažu da si ne mogu pomoći jer u Cagi stalno traže njega...
Ja ne mogu dočekati sutra u 9 da slavim rejting...iako meni nikad nije bio presudan za gledanje
ali brojke su brojke i bodu oči...Iako sam pročitala tamo da tur. babe gledaju zbog Cetina... :DD..kao
da su babe lude pa ne znaju ..
I naravno Sarp je uvijek u pravu... kezz

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 12:40 am

Ma znaš kao i ja, na gledanje. I onda Sara kad napiše vidim koliko dobro razumijem.

Meni nije prekidalo nego mi je nekako bila loša slika, ali odgledala sam ja to.

A jednostavno nisu tip za ovakve serije i za to da Caga glumi različite likove.

Slavit ćemo s Celalom, može?

Ma nije ni meni rejting presudan, ali mi je drago kad u jakoj konkurenciji odvuče gledatelje. Ja bih gledala i da je rejting nikakav. Ali činjenica jest da se ljudima u Turskoj sviđa. A i van Turske ako gledamo preglede na YT-u.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 12:49 am

Koliko god Mert mrzeo Sarpa, vezao se za Fusun i Eylem, ali sta ce, ne moze protiv Celala. Imam utisak da bi ga Celal hladnokrvno ubio kad bi ga izdao.

Veronika, ja ne znam sta bi jedan glumac vise trebao da uradi da u njemu ne bi trazili prethodni lik. Sve sto treba Caga je uradio, ja ni u jednom trenutku ne vidim Emira u njemu, niti imam potrebu da ga trazim. Emir je dominantan lik, to stoji ali najlepse je da on ostane tamo gde jeste, a one ga vec 4 godine vode od Altinkoya do Icerdea. Ni Altinkoy ni Icerde nisu u Emirovom stilu.

I ko je ona Neyse kod vas na forumu? Jel sa hr foruma? Rekla bih po stilu pisanja. Sinoc sam usla tamo i jos brze izasla jer sam naletela prvo na njen post.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 12:58 am

Pa naravno ,to je kmf,Lotty...i kao već,baš sam rekla danas našoj Sariii,da je ona prepisala
negativnosti sa foruma hr. u svom postu...Piše rijetko u zadnje vrijeme ,ali dođe ponekad da nas upozori na nedostatke jer mi smo ograničene...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 12:59 am

Naravno da jest. Znamo je jako dobro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:02 am

Yuh, i tamo je stigla da truje temu.
Sledece smo mi lol! ovde ce se registrovati pod nekim petim imenom, samo da nas nadje
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:02 am

Pošto sam ja prenijela odprilike ono što je o malom Umutu napisala Sara..a to znači da neke nisu upravu..sad razglabaju kako ga majka nije prepoznala.
Ja sam se navikla na njih ,pa mi je sve smješno
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:02 am

Odavno je ona tamo.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:03 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:04 am

Kako Umuta majka nije prepoznala? Bas cudno, juce su ga oteli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:05 am

A valjda to po onome da majka prepozna svoje dijete uvijek... Što je ovdje iznimka jer serija izlazi iz pretpostavljenih okvira.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:06 am

Zbog nje sam ja tamo tako dugo jer nisam htjela da MC temu pretvori u temu o Emiru...jedno se vrijeme preselila na Afk temu ali su tamo zaljubljenice u Hazal
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:08 am

To sam ja radila na kod nas na hr-u.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:08 am

Djeca se jako mijenjaju...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:09 am

Naravno da se mijenjaju. Dobro, ja sam ista uvijek. I s tri i sada.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:09 am

Zamisli patetike,ova kaže da majka prepoznaje dijete po trepavici...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:10 am

Ali serija izlazi iz okvira koje su one zacrtale, to je problem. rolleyes

Imaju off na hr forumu, niko od nas ne zalazi tamo, mogu slobodno o cemu hoce, ne znam zasto imaju potrebu da truju druge teme i forume.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:11 am

Pa to je valjda to da dijete uvijek trebaš prepoznati. Ali šipak ti to. Fusun je drag, voli ga, simpatičan joj je. I to je dovoljno.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:11 am

Ja karakterno kaže moja mama ni sa tri,a ni sada ... nikog ne slušalam kezz radim po
svome
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:12 am

Kakvoj bre trepavici i u RL ima situacija da majka ne prepozna dete i obrnuto, izmisljaju toplu vodu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:12 am

Ma, Saro, nismo roditelji pa ne znamo.

Sad još i Fusun ispade kriva.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:13 am

Definitivno postoji nesto sto se zove zov krvi i to je ovde sasvim lepo prikazano, ali kako Fusun uopste moze da padne na pamet da joj je to sin.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 EmptyTue Oct 11, 2016 1:13 am

Poncha ::
Pa to je valjda to da dijete uvijek trebaš prepoznati. Ali šipak ti to. Fusun je drag, voli ga, simpatičan joj je. I to je dovoljno.

----
Ja vjerujem u instikt...nju nešto vuče prema njemu i drag joj...ni ne pomišlja da bi mogao biti njen
sin..jer je on za nju mrtav.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 14 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: