Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 3:35 pm

Zato što očito nemaju o njoj što pisati.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 3:35 pm

Odmaraj i ne živciraj se! kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 3:38 pm

Poncha ::
Zato što očito nemaju o njoj što pisati.

naklon

Pa, kad je mezimici pala popularnost čim su raskinuli i prikazivanje ZK se završilo. I opet se vraćamo onda na to kako je on preko nje stekao popularnost, stvarno ne znam trenutno ko je veće i zvučnije ime.

Hvala ti. kisic

Ove slike i infosi oko filma su me malo vratili u život, ali jedva sam došla do kompa, tako da odoh sad. Probaću sutra da gledam Icerde, ali ništa ne obećavam. Uživajte!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 3:48 pm

Pa očito je bila popularna samo dok je trajala serija, instant zvijezda koja se brzo ugasila. Ne znam, ne pratim koliko je prije bila popularna, nego to zaključujem po tvom pisanju.

Npr. ja da kažem da je Hazal proslavila Cagu ne bih puno pogriješila. Vjerojatno bi on zabljesnuo i da je bila i druga pokraj njega, ali svejedno. Ipak je ona prva partnerica s kojom je glumio, i sigurno da je doprinijela njegovoj popularnosti. Ali isto tako, on je neke druge svoje partnerice proslavio. Pa npr. Leyla, nakon filma Delibal odmah je uletjela u novu seriju s glavom ulogom i serija prolazi, nije loše gledana...

Ajde, onda će valjda biti još informacija o filmu...
Ne moraš se mučiti, ako uspiješ gledati seriju kad i mi, super. Ako ne, javit ćeš se već.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 3:59 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 CuVMGDQWgAAfpks
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:07 pm

Pored zamršenog scenarija gde ne znamo ko, šta, kako i zašto, još ne poznajemo Sarpa dovoljno da bismo mogli da procenimo šta misli i koliko je otvoren u iskazivanju emocija. Ali s obzirom na njihovu prošlost i traumatična iskustva, mislim da ni on ni ona nisu psihicki zdravi do te mere da se tako brzo otvore. Sarp ne bi trebao po tom pitanju da bude kao Emir, on je u 4. već uveliko bio pao na Ferihu i to otvoreno pokazao.
Svakako nema sumnje da su oboje pali jedno na drugo. Ali mislim da će Sarp stvarno postati svestan toga kad se zaljubi i kad se više ne bude moglo nazad.

Pljuvanje je omiljeni hobi ljudi sa Balkana, ali ovo je ipak svet serija, opuštena tema i negativa bi trebala da ima svoje granice. Oplesti po nekom liku, pa čak i glumcu je jedno, a pljuvati do krajnje granice dobrog ukusa je nešto sasvim drugo. Takođe ovaj i onaj forum su dve različite stvari. Ovo je privatno, ograničeno na nekoliko ljudi sličnog mišljenja i stavova , ovde bi neko ko dođe da pljuje Cagu ili Stanislava dobio momentalni ban. Ali ono tamo je javno i moramo da budemo parlamentarni i da imamo obzira prema drugima.
U ovoj kao i u svakoj drugoj seriji ima i pozitivno i negativno, ako pozitivno prevagne gledam i komentarišem, ako mi je sve negativno ne gledam i ne komentarišem. Meni je trenutno u ovoj negativna samo ženska postava, ali računam da ću se vremenom navići, sve ostalo mi je za sada pozitivno. I Cetin mi je pozitivan, dopada mi se u ovoj ulozi.

Femirovci pišu scenario o privatnim životima glumaca i prate seriju paralelno sa televizijskim serijama. Niko ih valjda nije obavestio da to u RL funkcioniše malo drugačije. Tamo glumci ne teraju inat jedni drugima i ne čekaju se do sudnjeg dana.

Poncha, pusti Istanbul, sprema ti se put za Moskvu, vidiš da je ukoro premijera. lol!


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun Oct 09, 2016 4:23 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:18 pm

S ovim prvim ti se slažem.

I s drugim. Naravno, ako će ovdje doći netko tko će se zvati fanom jednog od ova dva glumca, a konstantno ih pljuvati, onda bolje da ni ne dolazi. Što će s Bondarenkovom, ne znam.
Ma nije problem negativa, nego se stekne dojam da je malo toga pozitivnog. Ili je meni samo pozitivno toliko toga, da mi nadjača sve negativno. Što se tiče najslabije karike u seriji, meni je od starta to ženska ekipa. Zbog Nihaline glume ne mogu se dovoljno uživjeti u lik Fusun koji mi je zasad baš dobro pisan i bio bi mi još draži da je iole bolja glumica.

Femirovici su kreativni.

Ma ostavi ti sad Moskvu, em mi skupa karta do tamo, em je je to tamo kad je ledeno, a nisam ja za hladnoću.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:22 pm

Askiiiiim. <3

To su budale isto kao Femirovci i bas ovo sto kaze Poncha, nemaju sta da pisu o njoj pa pljuju njega. Da je sa njom ili sam bio bi najbolji, a sad je najgori, bio sa striptizetom ili profesorkom sa fakulteta sasvim je svejedno, isto bi pisali. To su ljudi koji nemaju svoj zivot pa se hrane kritikovanjem tudjeg.

Ne znam da li ce da je ostavi, to niko ne moze da zna, ali iza njega je jedan brak, ima dete i ne verujem da ce tako brzo uci u drugi brak. Ali notmalno je da ima devojku, mlad covek.

Poncha, ne slazem se sa tobom u potpunosti da je Hazal proslavila Cagu. Moje misljenje je da je Cagu proslavio Emir i on sam, njegov trud i svakako izgled i harizma. Hazal jeste tu pomogla, ne moze da se kaze da nije, ali samo zbog te hemije od koje je i ona imala koristi. Samo njeno ime, videli smo kasnije, nije garancija za uspeh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:30 pm

Pa zato sam i napisala da neću puno pogriješiti kad kažem da je Hazal proslavila Cagu. Nisam rekla da takva teza nije pogrešna. Nego sam se samo nadovezala na proslavljivanje. Njega je proslavio Emir (ja tog lika jednostavno volim), nego da je ona imala ulogu kao Cagina partnerica jer je imala kemiju s njim. U tom smislu je išlo.
Nije ga njeno ime proslavilo, to nikako. Jer njeno ime i njegovo su nakon AFK-a različiti pojmovi, ma koliko se Femiroci trudili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:31 pm

Genaralni stav pratilaca ove serije je da je vise toga pozitivnog nego negativnog, prema tome to nije samo tvoje i moje misljenje. I rejting govori o tome, cim ljudi pored sest serija i jednog popularnog formata biraju bas ovu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:33 pm

Znam ja to...

Nego, prevedi mi ono iz Geccea.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 CuVSkWhWIAATcO5
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:37 pm

Kad su pre napravili vest. Evo, sada cu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:39 pm

Stavila sam ti link na prošloj strani.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:45 pm

Promakao mi je link.

Bio je kod Sukrua da osvezi imidz. A rekao je "Serija se od prvog dana do sada nastavlja u savrsenom skladu. Gledaocima se jako svidela, a ekipi su se poklopile energije".


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun Oct 09, 2016 4:46 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:46 pm

naklon

Hvala!
Znači, Sarp će uvijek imati zbrijanu glavu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:49 pm

Ova slika sa seta je izgleda ispred nekog hotela, tu je i Melekin auto, verovatno je snimanje sa tim gostom koga su najavili u prosloj epizodi.

Pretpostavljam da ce imati obrijanu glavu za sada. Serija je tek pocela, imidz je odlican i nema potrebe da ga menjaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:59 pm

Slažem se.

Eno sam i tamo ostavila komentar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 4:59 pm

Dobra je Caga reklama ovom Sukriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 5:01 pm

Kako nije, verovatno je i Sukru dobar cim godinama saradjuju. Od svih, samo je sa njim nastavio saradnju.

Uci cu da procitam samo tvoj komentar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 5:03 pm

Da, mislim da su i inače dobri. A i meni je Sukru drag. Baš se lijepo brine o Caginoj kosi.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 5:05 pm

naklon
Odlican je post. Rekla si im sve, samo na umeren nacin i bez napada.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 5:07 pm

Pa ja nemam običaj napadati. Ono što nisam pohvalila su nedostatci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 5:08 pm

Meni je Sukru simpatica i uvek obraduje fanove slikom. Ok i njemu je to reklama i donosi mu prestiz, ali to nije nista lose, covek se reklamira svojim radom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 5:10 pm

Nemas obicaj da napadas, ali umes odlicno nenapadacki da ih bocnes. Ko ima mozga, shvatice sta ai htela da kazes. Meni je poenta tvog posta da serija ima mnogo pozitivnih strana i da ne gledaju samo negativne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 EmptySun Oct 09, 2016 5:13 pm

Meni je simpatičan i mnogi kod njega održavaju frizure. Meni je simpatičan još otkako se pojavio u AFK-u i tamo sređivao Cagi frizure. Normalno da su slike i njemu reklama, ali svakako da ne radi odlične frizure i da npr. Caga ne vjeruje da će mu dobro napraviti frizuru ne bi išao kod njega.

Svaki stil dobro odradi.



Upravo to što si rekla. Samo što će, vjerojatno, moj post ignorirati.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 8 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: