Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:15 am

Ah sta bi joj clanice CUFC radile, samo kad bi mogle da se razumeju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:15 am

Ja sam fenomenalno, odgledala još pet puta trejler za Intimu i meni je super. leptirici

Konačno Stasu jedna uloga po mojoj meri. srca

Samo, ne znam kako će mi srce izdržati u petak.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:17 am

Dobro mi je, polako mi pada pritisak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:18 am

Ajde, ne bih htjela da vam nešto bude, a samo sam vas uputila.

Saro, e da one čitaju hr. što bi pisale...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:21 am

Raskomadale bi Lenku i kompaniju i preuzele temu. Ne bi se vise pojavila ni na forumu, a ne na temi. Njima sve diraj Cagu nemoj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:23 am

Meni je točno žao što nema takav neki tamo.

Ali čitaju sve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:26 am

I meni je zao, ali nece niko sebi da kvari uzivanje u seriji zbog budale. Ja zato i ne ulazim u raspravu, inace bih joj lako objasnila da je glupa.

Mislis da citaju nas ovde?


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sat Oct 15, 2016 12:28 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:28 am

Davno smo Sparks i ja ustanovile kako je Stas lek za sve. Nama. Vama je to Caga, gledajte ga i smirite se. Nema razloga zbog budala nervirati se. Take it easy, be happy. kisic

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 CBsIbmNqLzY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 B3K1pSrAWLw
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:29 am

Ja tako i radim, ali vidis da u Ponchi povremeno proradi djavo. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:30 am

smeh smeh smeh
To je stvarno tačno, zato je i dobila 4 iz vladanja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:31 am

Pa upravo to. Mislim, ovako pročitam. Malo podignem tlak, malo nabacim osmijeh, malo pročitam razumnih komentara, ali nemam gušta komentirati kad komentiram samo s nekima...
Ne isplati se. Jer će pročitati, a samo će te ignorirati i nastaviti komentirati one koje žele.
Ali čitaju. Pročitale su i ono što je Bondarenkova pisala, i ti i ja... Za svoje točno vidim.

Ne znam čitaju li nas ovdje, moguće lako. Često spominju negativu, ali ne mora nužno značiti. Možda su pročitale iz mog komentara.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:33 am

S tim da se ja ne slažem s vama da su glupe skroz. Mislim da dobro kuže.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:33 am

Ovde imamo i ocene iz vladanja? lol!
Zar ne mislis da si previse kratko radila da bi vec imala profesionalnu deformaciju. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:34 am

Da nije Poncha insajder odande? smeh

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:34 am

Ti ćeš da mi kažeš. lol!

Mada si mi dala bolju ideju, sad ću za kaznu da joj smaknem ovaj rang Caginice i dam ga tebi, ipak ti nosiš njegovo prezime. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:35 am

Sara Ulusoy ::
Da nije Poncha insajder odande? smeh


smeh smeh smeh smeh smeh

Vrištim!!!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:35 am

Ako mi makneš rang, odoh ja družiti se s CUFC.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:36 am

Ja ti ga dala, ja ti ga oduzela. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:36 am

Ja nisam rekla za ostale, ja sam rekla za Lenku da je glupa. Ona ne shvata nista prema onome sto je napisala. Ili namerno trola temu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:36 am

Bondarenkova, ja ozbiljna. Cagu mi ne diraj!


Saro, ne znam. Sad čak mislim da i trola.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:37 am

Ako se ti ne smiriš što pre, ja više ni reč neću o Icerdeu napisati, a Sari bez mene nije takav gušt kao sa mnom komentarisanje ove teme. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:38 am

Ne diraj mi moju Bihter.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:38 am

Bondarenkova, diktaura kod mene ne prolazi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:38 am

I baš si partibrejker. Sara čak Stasa držala duplo na avataru, a ti ne možeš da se zezaš. lol!
Mada je realno da ona nosi taj rang, uklapa se uz prezime. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 EmptySat Oct 15, 2016 12:39 am

Jeste mi gust komentarisanje sa Ponchom.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 24 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: