Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:43 pm

Ma nemoj da se mucis, lep ce biti i drugi.

Kako ono bese, sad mi je stao mozak. Sve serije se gledaju, Ezel se voli?

Tako i one gledaju Stanka a vole Cagu. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:43 pm

Evo je ova Sparks. Živo me zanima da li je došla samo Ponchi da čestita rođendan, ili će i ovde nešto napisati.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:44 pm

To su moja autorska prava, ne dozvoljavam ti da tako raspolažeš njima. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:45 pm

Ja te samo citiram, ne kradem tvoja autorska dela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:46 pm

Onda možeš da citiraš samo original. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:48 pm

Mrs Bondarenko ::
Evo je ova Sparks. Živo me zanima da li je došla samo Ponchi da čestita rođendan, ili će i ovde nešto napisati.

Pokusavam da procitam sta ste sve pisale,ali ima previse stranica.I vidis da sam se aktivirala.Nije na nivou koji ti hoces,ali i ovo je dobro.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:48 pm

Čitaj, čitaj, to ti je redovna lektira iz koje ionako već imaš dosta minusa.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:49 pm

Ja delim i prosirujem tvoje mudrosti. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:49 pm

smeh smeh smeh
Pa, dobro, Vuče Karadžiću, onda ti je oprošteno. lol!


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Wed Sep 28, 2016 2:50 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:50 pm

Sparks, ako mene pitas nemas nista pametno da procitas. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 2:50 pm

Nemoj bre, taman se malo aktivirala, nek' bude u toku. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 4:46 pm

Mrs Bondarenko ::
Pa, što ne pričaš, sestro slatka? Kad si gledala? Kakvi su utisci?
Jao, pa ti onda znaš Stanislava. jupi
Jel' si gledala još neku njegovu seriju?


Prvo da kažem kod mene je samo Caga konstanta,a ostali su tu da popune vrijeme kad njega
nema...i tako čitam ja na nekoj temi cure se dive nekom Rusu i hvale seriju..ne znam sad točno kad ali nakon što je završio MC..i pomislim da je vrijeme za mali odmak od Turaka....Bilo je to maratonsko gledanje po 2-3 ep. dnevno...prvih destak epizoda sam progutala...serija mi je odlična...da ja imam 27 godina i ja bi se zaljubila u njega...malo me je podsjećao na Emira...voljela sam Verine oči, meni šiške nisu toliko smetale...Ja ti priznam samo dugonoge muškarce i Stanislav zadovoljava sve moje kriterije...i nimalo me ne čudi to što ti se sviđa...I krenem ja dalje na seriju  Tvoja mama je protv ili kako se več zvala ali nisam odgledala do kraja...falilo mi je nešto...
Po meni turske serije imaju puno više duše..

Gledala sam čak i Gorku ljubav tursku obradu VMLJ,a to već ima veze i sa Seckinom (ima kratke noge,ali oči..)
kojeg sam zavoljela gledajući Ljubavnu priču...

Pisana riječ,nije moja jača strana..znam odlutati..
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 4:57 pm

Moja majka je protiv je moja omiljena Stasova serija.Jesi li ti samo prvu epizodu odgledala? Ima serija mana,ali vredi odgledati do kraja.Ionako nema mnogo epizoda.

A sto se tice VMLj... Sta mislis o Iloni?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 5:08 pm

Ni mene nimalo ne čudi što mi se sviđa. lol!
Zapravo, kod svih dosad mi se nešto određeno dopadalo što bi činilo da volim čitavu njegovu pojavu, kod Stasa je to drugačije. Čim sam ga videla, ne znam ni šta tačno, ali odmah je nešto proradilo. Baš kako i kaže on se samo pojavio i pokidao sve tvoje iluzije i ti ništa sa tim ne možeš. stidljivko
Ljubav. <3
Što ne znači da nisam na njegovom telu i obradi istog uzduž i popreko doktorirala. lol!
A, tek one oči, osmeh, glas, Stas... :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Tako da se apsolutno slažemo da zadovoljava sve kriterijume. he-he

Inače, kad pričamo o VMLj, ja sam volela glumicu koja igra Veru, ali Veru kao lik nisam podnosila. Baš ono što reče Sara za AFK i Femir, kako je Feriha Emirova najveća životna greška, tako je Vera Vladova najveća životna greška. I slažemo se, isto sam primetila sličnost Vlad-Emir. kezz

Sparks zanima šta misliš o Iloni, a mene šta misliš o Daši? cvetic

Mogu ja još neke Stasove serije da ti preporučim, ukoliko se služiš ruskim bez prevoda (poklopi se tako da mu bolje serije  nisu prevedene).
Inače, meni je Moja majka je protiv isto odlična serija, VMLj mi je za nijansu draža, ali je ovde drugačija tematika, teža je priča. Kad stigneš odgledaj do kraja, nema puno epizoda, a šteta je, kraj je predivan. ;)

Ali, nemoj me, nemam još 27 godina, još par dana imam 26. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 5:20 pm

Evo da i ja donesem vest o Icerdeu. smeh

Večeras fragi, šteta što neću moći da ga dočekam, jer nisam tu uveče.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 5:27 pm

Sara Ulusoy ::
Veronika, na svim forumima ti pise deo ljudi koji prate seriju i normalno komentarisu i deo pljuvaca koji nemaju sta da rade, pa dodju da se malo svadjaju. Ja sam tu lekciju naucila cim sam dosla na forum hr, odmah posle dva tri posta. Zato je meni najbolje ovde, mi se ovde druzimo i pisem opusteno bez kalkulisanja, jer znam da mi niko nece zameriti kad kazem ono sto mislim.
Kazes da si nas citala na offu, ne znam da li si citala Ferihinu temu na sapunicama i da li si videla koji je haos bio tamo.



U svijet turskih serija sam ušla sa AFK..prije toga sam pratila neke koje su bile kod nas na tv...ali ni jednu do kraja pa čak ni Ezela nisam odgledala do kraja..
AFK sam gledala u jednom maratonskom gledanju 2013., forume vezane za tu temu nisam ni
posjećivala do tada...Nakon što sam odgledala ,preciznije doktorirala tu seriju...počela sam malo istraživati što Caga radi..i otkrila da snima MC ..tad je već bilo snimljeno i 5-6 ep. .
MC je serija koja me natjerala da istražujem po forumima...dvoumila sam se da dođem kod vas ili na taban...odlučila sam se za taban...jer su me kod vas živcirale neke pametnjakovićke...i što mi se dogodi jedna od njih dođe na taban,znate već koja...tako je to kod mene ono od čega bježim dođe za mnom...
Čitala sam one vaše rasprave s njom,prije nego ste otišle...sjećam se kad je Ponchi nešto napisala vezano za diplomski...svašta ja pamtim...posebno ako netko povrijedi meni drage osobe...Bila sam tada i malo ljuta na vas ...što ste dozvolile da vas otjera



Samo još ovo,onaj post koji si napisala o Cagi nedavno  je fantastičan...čak sam razmišljala da ga kopiram i postavim kod nas...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 5:30 pm

O, znam ja tu personu jako dobro, nažalost. rolleyes
Ona me je i terala da dođem na vaš forum, da bi me posle oterala odatle. smeh

Bitno da si sad na pravom mestu, sa pravim osobama. I ne, tu ne računam sebe. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 5:38 pm

Ajme... <3 <3 <3 Samo falim ja na slici. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 AwfldrXsWwc
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 6:02 pm

Počitah, baš ste se raspisale. Kako je lijepo vidjeti pun forum ljudi.

Ajde idem redom...

Saro, ne znam što radiš. Onako mi se čini neka kombinacija gifova s nečim... Nemoj se puno mučiti. Meni je dovoljno što svaki dan sa mnom komentiraš, prevodiš... kisic

Ma bio je neki tweet lika za kojeg ne znam gleda li uopće serije. Uglavnom, slika je bila ona kad Sarp odlazi na vidikovac posije nego je "izbačen" s akademije. Ono što sam ja postavljala i pitala što piše na zidu i bio je neki komentar kako je zanimljivo i još nešto.

Adminko, vidim neuspješno si brisala komentare kad sam uspjela vidjeti koliko se Sara namučila i onda joj nije uspjelo.
Stanko čeka samo tebe . Fališ im. Mali ljubomoran na malu.

Veronika, joj pa ti se sjećaš da je nešto bilo i da se spominjao diplomski. Je, to sam bila krajnje iznervirana što se uvijek svede na spdnju Cage, a ja potrošim vremena tipkajući komentar, a lijepo sam mogla napisati koju stranicu rada (inače, tad sam imala posla previše, napisati 80 strana istraživačkoga rada nije lagan posao), a ja se bavim branjenjem Cage i objašnjavam nešto nekome tko ne želi čuti drugo mišljenje. Pisanje dalje mi je bilo kao da im kvarim temu, kao da ne govorimo istim jezikom. Tada sam se osjećala glupo i to je bio moj kraj pisanja na toj temi, na Caginoj sam odavno prestala bila pisati. Da mi nije bilo Sare vjerojatno bih se osjećala usamljeno. Ovako, znam da nisam. A i bacila bih pogled na vas. Čak te je i Bondarenkova pozdravljala. Znam da smo te ovdje spomnjale onda.
Kad nisamo pisale na temi, Sara i ja, smo sve pretresale preko poruka.

Sara je onaj dan tako dobar post napisala, zapravo je samo skupila ono što nas dvije cijelo vrijeme pišemo.

Što se tiče pisanja, slobodno vi pišite kako mislite. Naravno da vam nećemo uzeti za zlo sve i da stalno branite Arasa. Jedno je jednog braniti, a drugo je pisati o nekom loše da bi tvoj ispao bolji.


Ne znam jesam li što zaboravila, ako jesam, nadopisat ću.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 6:06 pm

Poncha ::

Stanko čeka samo tebe . Fališ im.

Gotova sam... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Da, sad se i ja sećam, da li je Poncha tebe pozdravljala preko mene, pa si ti uzvratila pozdrav, ili je bilo obrnuto, nisam sigurna, ali se sećam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 6:07 pm

Ne znam ruski...
Ovo sam gledala dok je bilo još na youtube-u sa prevodom...
Daša i Ilona..slabo ih se sjećam..osim da je Ilona Antonova žena...a kod Daše  onih plavih očiju i da mi je bila lijepa...zlica koja je htjela Vlada...ličiš li ti na nju..vidjela sam onu sliku...
Daša mi je ljepša od Vere...kao što je Hande ljepša od Ferihe...

Ostajem ja i tamo...ona te nagovorila da dođeš tamo,mislila sam da je netko drugi  ,kako nemate
onaj smajlić muahaha
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 6:11 pm

Veronika ::
...ličiš li ti na nju..vidjela sam onu sliku...

Baš ti hvala, to mi je veliki kompliment. kisic
Do sad i što sam pronalazila neke sličnosti sa njom pripisivala sam ih time što volim tu glumicu.

Inače, evo nje i na mom avataru, volim ja njih dvoje. :cereeeeek:
Sve vreme sam navijala da se Vlad zaljubi u Dašu, znam da je to malo neuobičajeno, ali mnogo mi se više dopadala od Vere i kao žena za njega i kao lik.

Međutim, šta ja to tebi pričam kad ti to sve znaš. :P

Nemamo taj smajli, ako hoćeš mogu da ga dodam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 6:14 pm

Stigla sam. Evo zavrsavam poklon. Mnogo mi se svidja i drago mi je sto prva zamisao nije uspela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 6:15 pm

E, i meni je drago. jupi

P.S. Koliko ima sličnosti taj poklon sa mojim poklonom? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 EmptyWed Sep 28, 2016 6:55 pm

Postavljam. Poncha ne ulazi tamo dok sve lepo ne slozim.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: