Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:01 pm

Al ste se raspisale.

Poncha, ne mogu da udjem na taj tweet izgleda da je izbrisan. Ciji je tweet?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:04 pm

Samo jedna stvarčica - nadam se da nisi Ponchin poklon poslala njoj u pp, jer ga čekam od kad sam došla iz škole. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:05 pm

Usla sam na tw profil, nema nista vezano za seriju. Ili nije bilo vezano za seriju?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:08 pm

Dzabe cekas, ja sam na poslu poklon je kod kuce. A nisam ga ni dovrsila, tako da ce biti tek predvece.
I nisam uspela da napravim ono sto sam htela.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:08 pm

Kad nisi meni htela da kažeš o čemu je reč. lol! Ja bih ti pomogla.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:13 pm

Daj da se ispišemo dok ne dođe Poncha, posle sve ovo moram da brišem. lol!

A, čekaj, znači ti si uspela da sve to spojiš u jedno? I ne možeš da prebaciš ovde?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:15 pm

Uspela sam da spojim, ali nisam dovrsila zato sto sam videla da ne moze da se prenese. To sam uspela preko Tumblra, vidim da vecina to radi u photoshopu, ali to je za mene visa matematika.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:16 pm

Aj mi pošalji to što si napravila u pp, da probam nešto.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:17 pm

Pa ne mogu da ti posaljem, moze samo da se postavi da ti stoji na profiu na tumblru, a i izbrisala sam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:22 pm

Ajoj.
Ajde probaću ja nešto da pokušam, pa ti javljam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:24 pm

Aj. Ali ako ne nadjes nema veze, smislila sam nesto drugo, samo moram da dovrsim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:27 pm

Brisi sad sve ovo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:27 pm

Odmah mi je palo napamet da si mogla to što si napravila da prebaciš na tinypic, odatle bi se moglo preuzeti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:28 pm

Obrisala sam kritične poruke. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:28 pm

Kako sve da prebacim?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:29 pm

Otvoriš profil na tinypicu i onda ubaciš to što si napravila kao kad ubacuješ običnu fotku. I posle ti on pokaže linkove za forume i ostalo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:30 pm

Ma to znam, nego kako da spojim u jedno?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:31 pm

Posle odeš ovde - https://pixlr.com/express/
I samo izabereš opciju kolaža.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:32 pm

Aj probacu kad dodjem kuci.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 1:34 pm

Našla sam neke sajtove koji to prave, javljam ti ako uspem, jer ću sad prvo ja da probam na svojima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 2:01 pm

Nemoj tako, ne izdajem ja ni Kozlovskog ni Stasa. Istina, Cagu pratim mnogo duze i priblizniji mi je po godinama. I trenutno je aktivniji od dragih nam Rusa, pa sam se fokusirala na njega. Znas i sama koliko se oni (ne)prevode, a meni hvala bogu Ruski nikakav pa nema covjek za sta da se uhvati. Jednom do dva puta godisnje izadju neke novine i to je to. Sto je malo, malo je. Vjerovatno znas da ispratim nove projekte svakog od njih, tu ih ne dijelim. Naravno, ti pisi novosti i o Stasu, rado cu komentarisati ionako nisam upucena sta ima novo kod njega poljubac
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 2:25 pm

Dosad nisam imala internet. Strašno.
Saro, ovo sam htela. Probala sam ovaj sajt i meni radi, istina nisam stigla do kraja da napravim zbog interneta, ali mislim da će ovde moći. I probaj da sve gifove konvertuješ u mp4 (to možeš preko makegifa).
http://www.kizoa.com/Collage-Maker

Roses, ma šalim se ja malo. poljubac
Za jezik imaš mene, ako sam mogla Sparks da naučim koja dotad ruski nije nikad govorila, moći ćeš i to da ga unaprediš. Kao što sam ti rekla onda, što više serija i filmova odgledaš bez prevoda i što više njih prateći čitaš i prevodiš u sebi, to će ići bolje. ;)
A, dobro, aktivni su oni, stalno nešto rade (bar Stas, Kozlovskog skoro da i ne pratim osim što sam mu par filmova pogledala), ali je problem što snimaju kao i mi. I onda dok ti to dočekaš, prođe godinu dana. smeh
Šta te tačno zanima za Stasa? Status je slobodan. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 2:31 pm

Veronika, na svim forumima ti pise deo ljudi koji prate seriju i normalno komentarisu i deo pljuvaca koji nemaju sta da rade, pa dodju da se malo svadjaju. Ja sam tu lekciju naucila cim sam dosla na forum hr, odmah posle dva tri posta. Zato je meni najbolje ovde, mi se ovde druzimo i pisem opusteno bez kalkulisanja, jer znam da mi niko nece zameriti kad kazem ono sto mislim.
Kazes da si nas citala na offu, ne znam da li si citala Ferihinu temu na sapunicama i da li si videla koji je haos bio tamo.

Opa, Bondarenkova uvela igraca s klupe u igru kad ono Cagin fan. Aferin, Roses na pravom si putu. lol! (nemoj da se ljutis za ovo igrac s klupe, nije nista uvredljivo, to ja malo zezam Bondarenkovu).

Roses, Sarp je to da to radi zato sto je Mert pomogao njegovoj majci rekao kao izgovor. Morao je da nadje neki izgovor zasto puca u sebe i pusta Merta da pobegne, jer on je za Merta Celalov covek i trebao bi da ga ubije tu na mestu. Da nije nista rekao bilo bi previse sumnjivo.

Inace, Poncha i ja smo okoreli Cagini fanovi, ali kritika ni Cage ni Sarpa vam nece biti zamerena, niti pohvale Arasu ili Mertu. Slobodno pisite svoje misljenje. Ovo sam rekla da ne biste pogresno shvatile moje pisanje na hru, tamo se vode neki ratovi iz vremena AFK i nekima tamo kritike zameramo zato sto su cisto pljuvanje i provociranje.



Последњи изменио Sara Ulusoy дана Wed Sep 28, 2016 2:39 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 2:32 pm

Ne moze, bavila sam se sinoc sat vremena sa tim sajtom. Sve lepo napravis i kad hoces da sacuvas kazu ti da ce ti poslati na mail i onda ti posalju prazan video.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 EmptyWed Sep 28, 2016 2:38 pm

Sara Ulusoy ::
Zato je meni najbolje ovde, mi se ovde druzimo i pisem opusteno bez kalkulisanja, jer znam da mi niko nece zaneriti kad kazem ono sto mislim.

Puno mi srce kad ovo pročitam. :cereeeeek: <3

Ceyda, nemoj da provociraš. lol! Vidiš da devojka lepo kaže da prati i ove naše Ruse.
A, vidiš da i Veronika gledala VMLj, šta kažeš na to? :P

E, pa ne znam onda stvarno. Čeprkaću ja još po nekim sajtovima, a ako ni to ne uspe, onda joj pošalji ovaj drugi poklon. Ionako neće znati šta je bio prvi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: