Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 9:21 am

Hvala ti, Veronika! kisic
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 9:51 am


Jao, sad te se setih skroz! Ti si ona treko sa tabanka, što je stalno balansirala između Femirovaca i Yamirovaca.
Jesam, ja sam ta sa tabanka, mada se iskreno ja više svog nika odatle ni ne sećam. facepalm

Da, ta sam,moram ti reći da sam od tada dosta promijenila i neke stvari naučila..ja sam tada bila još forumski
neiskusna i mislila sam da na nekoj temi pišu samo osobe koje vole neku seriju ...i da pišu iskreno ono
što misle...

To mi se najviše svidjelo kod vas..zato što iskreno kažete jedna drugoj što mislite..što nema glumatanja..

Drago mi je što ti se vratila prijateljica..btw gledala sam VMLJ ..












Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 10:00 am

Bondarenkova, vidiš da imaš ljudi koji vole Stanka gledati.

Vidiš što su godine forumskog iskustva... Drugo pod pravilima moderature, strogo. Ovdje sve opušteno. Tako i naše komentiranje.

Veronika, baš lijepo što si s nama ovdje. Vidiš da mi nismo promijenile naša blebetanja unatoč tome što si se pridružila. Time vidiš koliko smo te dobro prihvatile.


Последњи изменио Poncha дана Wed Sep 28, 2016 11:38 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 10:37 am

Sad će na Ucankusu biti nešto o Cagi i Kivi...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 10:38 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 11:06 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 14515598_1645933352365531_5003319600541073408_n.jpg?ig_cache_key=MTM0OTE2NjQ3OTQ3NTU5NDM2OQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 11:19 am

Назад на врх Go down
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 11:22 am

Al ste se raspisale, jedva preletih sve stranice kezz
Poncha drag je meni Stas, ali sa Cagom se znatno duze druzim i priblizniji mi je koliko toliko po godinama u odnosu na Stasa. Tako da dobijate konkurenciju u lovu na Cagu lol!
Sinoc docekah epizodu k'o ozebao sunce. Bila je zaista fenomenalna. Kraj jos bolji. Pojedoh se sad sta ce dalje biti. Kako god da bude Sarp nece proci bas najbolje, ipak je upropastio akciju Celala. Nije mi ni jasno sto rece Mertu: "Ovo ti je zbog toga sto si pomogao mojoj majci", pa zar nije on sam sredio stvar oko kirije? I da, moram reci da mi se dopada kako se razvija prica izmedju Sarpa i Melek i Merta i Eylem. Bice zanimljivo sigurno. Jedva cekam da objave novi fragi, da se bar malo resim ove neizvjesnosti.
Saro, jako dobar osvrt na epizodu, bravo
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 11:29 am

Roses, meni je drago da voliš Cagu. Rekla nam je to Bondarenkova kad te najavljivala. Ali mi je drago što i ona ima s kim komentirati Stanka. Srparks, ima toliko toga, pa je preskoči i onda Sara i ja, jer nam je draga i žao nam je, komentiramo čovjeka čije serije uopće ne gledamo. A postali smo bliski.
Dobro, konkurencija sve jača onda. Dobrodošla!

Rekao mu je to jer ga navodno nije ubio samo zato što je ovaj "spasio" majčino radno mjesto. Kao, ti si pomogao majci, evo ja pomažem tebi. Ajde, spasi sebe. Tako da Mert može misliti da mu je ovaj samo zato pomogao i ostavio ga žive glave.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:24 pm

Veronika ::
Drago mi je što ti se vratila prijateljica..btw gledala sam VMLJ ..

Pa, što ne pričaš, sestro slatka? Kad si gledala? Kakvi su utisci?
Jao, pa ti onda znaš Stanislava. jupi
Jel' si gledala još neku njegovu seriju?

Roses, a Kozlovski? Tako si brzo izdala čoveka. lol!

Poncha ::
Drugo pod pravilima moderature, strogo. Ovdje sve opušteno.

Znam, znam, fantastična sam i neverovatna ta ja. trepko
Kod nas nema kartoniranja, kazni za off topic, a one druge kazne ćemo preskočiti, da ne plašimo devojke. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:27 pm

Vidi je, vidi... Drago mi je zbog tebe.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:29 pm

Šta ću. kezz
Od Stasa opet ni traga, dva dana nije ništa postavio na instagram. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:30 pm

Postavit će on opet nešto pa ćemo gif napraviti.

Pa vidiš da ima ljudi koji prate Stanka, to što Saru i mene nisi pridobila da gledamo je drugo. Mi zato pratimo planove za Rusiju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:31 pm

kisic

Niste ni imale izbora. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:33 pm

Kako nismo imale izbora.
Jesmo, ali vidiš, čitamo te jer je takav naš izbor.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:34 pm

Znam, nego se šalim.
Ne možete vi bez mene. grupni zagrljaj
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:35 pm

Tako je.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:36 pm

Kako prolazi rođendanko?
Jel' ti spremaju klinci neko iznenađenje u školi? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:41 pm

Ne znam. Vidjet ćemo. Davno sam jednima rekla kad mi je rođendan, onako usput, kad su me nešto pitali. Znaš da njih zanima koliko imaš godina i sve... <3
Ali sam im rekla da ne spominju. Znam da su se neki sjetili jer kad smo određivali datume lektire su se smijali i spominjali datum...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:42 pm

Da, kad sam tek došla mene jedna me pitala koliko imam godina, jer su se kladile među sobom. smeh
Ma, to ni ja ne volim, da bezveze troše pare, ali znam da si bliska sa njima i da te vole, sigurno će se setiti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:43 pm

Danas je i Enginu Ozturku, glumcu, rođendan. I Cagin Engin mu je lajkao sliku...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:44 pm

A, čekaj, šta oni čitaju sad?
Pa, da, važno šta je Cagin Engin lajkovao, a ne čiji je rođendan. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:49 pm

Jako sam bila baš bliska s osmim razredom koji su otišli sad, srednjoškolci moji.

Ali volim sve učenike i sve razrede. Svaki na svoj način su mi dragi. S nekima rarzedima, s kojim sam provela više vremena van nastave sam se možda više povezala, ali svakako da sve razrede volim. Svaki razred novo iskustvo.

Ni ja ne volim da troše novac, upravo sam im zato i rekla da ne spominju rođendan... Njihov osmijeh mi znači puno više.

Mene jedan, sad već srednjoškolac, nazvao tako mladom... Kad sam prvi put ušla rekao je - tako mlada, a već nastavnica. Nije znao da uopće nisam mlada kao što on misli. Izgledam mladoliko.
Kad sam išla s njima na izlet, onda neki od prolaznika su rekli da ništa ne izgledam starije od učenika. Kompliment do komplimenta...

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:50 pm

Pa ja gledam Enginovu seriju, YS.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 EmptyWed Sep 28, 2016 12:56 pm

Da i ja sam mladolika i isto su mi rekli da sam baš mlada za profesorku, pa nije ni čudo što često pričamo tako neobavezno, nekako me bliže doživljavaju.
A, nemaju pojma da me je vreme pregazilo. facepalm
Što li se ja radujem svom rođendanu kad ću sad 27, život je stvarno okrutan. suze

Inače, i ja volim sva odeljenja, ali su mi trećaći nekako najdraži. Ludi su skroz. :cereeeeek:

A, pa izvini, ne znam ja ko sve glumi u toj seriji, a znam da se zove YS ta neka što je pratiš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: