Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:00 pm

Prelepo je. Baš mi se dopalo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:03 pm

Buyrun Poncha, mozete po vas poklon.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:05 pm

Mogu da ti kazem da je prva ideja bila kolaz gifova, ali posto mi nije uspelo, smislila sam ovo i ovo mi je nekako simbolicnije, vremeplov.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:05 pm

Vala, mrtva trka između tebe i Sparks, kakve kolaže pravite. naklon

Moraću vas dve da konsultujem kada budem menjala pozadinu foruma. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:07 pm

Ovo mi je drugi put u zivotu da pravim kolaz. Ali Caga i ostali su mi dali inspiraciju.
Ti si mi mnogo pomogla sto si mi dala onaj link za sajt za kolaze.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:08 pm

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:28 pm

Pitanje večeri - da li za izlazak staviti crveni karmin, ili naglasiti oči?

I da li obući crveni, ili crni kaput?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:32 pm

Crveni karmin i crni kaput. A mozes usput i naglasis oci.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:35 pm

Hvala na savetu. kisic

Ti i Sparks isto odgovorile. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:36 pm

Lepo se provedi. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:40 pm

Hvala, canim. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:50 pm

Ova izlazi usred radnog tjedna i još ujutro radi. Neka, mladost je to! Uživaj, lijepo se provedi. Cure su te savjetovale odlično.

Saro, bravo!

kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:57 pm

Drago mi je da ti se svidja, canim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 7:59 pm

Veronika ::


Prvo da kažem kod mene je samo Caga konstanta,a ostali su tu da popune vrijeme kad njega
nema...i tako čitam ja na nekoj temi cure se dive nekom Rusu i hvale seriju..

I kod mene je otprilike takva situacija, s tim što ja dosta glumaca volim i pratim, ali recimo da Cagino sve gledam. Kivu isto pratim, on je mojaprva turska ljubav, ali njegovo ne mogu da pratim ono što mi se ne sviđa, a Cagino bih najverovatnije mogla. Sva sreća, pa Caga do sada nije imao loš projekat.

Veronika ::
U svijet turskih serija sam ušla sa AFK..prije toga sam pratila neke koje su bile kod nas na tv...ali ni jednu do kraja pa čak ni Ezela nisam odgledala do kraja..
AFK sam gledala u jednom maratonskom gledanju 2013., forume vezane za tu temu nisam ni
posjećivala do tada...Nakon što sam odgledala ,preciznije doktorirala tu seriju...počela sam malo istraživati što Caga radi..i otkrila da snima MC ..tad je već bilo snimljeno i 5-6 ep. .
MC je serija koja me natjerala da istražujem po forumima...dvoumila sam se da dođem kod vas ili na taban...odlučila sam se za taban...jer su me kod vas živcirale neke pametnjakovićke...i što mi se dogodi jedna od njih dođe na taban,znate već koja...tako je to kod mene ono od čega bježim dođe za mnom...
Čitala sam one vaše rasprave s njom,prije nego ste otišle...sjećam se kad je Ponchi nešto napisala vezano za diplomski...svašta ja pamtim...posebno ako netko povrijedi meni drage osobe...Bila sam tada i malo ljuta na vas ...što ste dozvolile da vas otjera



Samo još ovo,onaj post koji si napisala o Cagi nedavno je fantastičan...čak sam razmišljala da ga kopiram i postavim kod nas...

Ja sam u svet turskih serija ušla pre, ali je AFK prva serija koju sam pratila uživo, svakog petka. Nije bilo sile koja je mogla petkom da me izvuče iz kuće. Tada još niko u mom okruženju nije znao da pratim Turke, pa sam svaki put kad me petkom neko negde pozove smišljala izgovore.
A na forum sam se učlanila kad je serija počela da se prikazuje na Novoj, pre toga sam samo čitala.

Otišle smo zato što nije bilo više smisla raspravljati se tamo, a tada je Bondarenkova otvorila ovaj forum, pa smo prešle ovde.

Taj post je bio spoj svega što smo inače pričale, a poseban je po tome što je napisan na osnovu činjenica, a ne iz pogleda jednog fana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:01 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 CtcnrvsXgAAI3lP
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:02 pm

Veceras nam nisu dali vreme fragmana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:02 pm

Poncha, sta je to bilo za diplomski tamo na forumu, ja se ne secam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:03 pm

Kad će ovaj fragi više... Pretpostavljam oko devet, tako obično bude.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:05 pm

Ne znam ni ja točno, mislim da sam njega samo spomenula kao da gubim vrijeme, umjesto da pišem, pa se nadovezalo da mi sretno. Ali kvar je nastao prije toga, ni znam više niti oko čega, uglavnom, nešto što je kao bilo nespretno rečeno, a ja (i ti vjerojatno) smo ispale glupe, ismijane.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:05 pm

Fragman ce verovatno biti oko deset po njihovom. Nece odmah da ga daju da bi digli rejting ovoj seriji veceras, zato su i cekali sredu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:06 pm

Ma budale, pisanje tamo sa njima i jeste gubljenje vremena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:09 pm

Tako i ja računam, unutar reklama. Obično bude tako po njihovom deset...

Ma zato i ne pišemo više. Tad sam bila ljuta na sebe što uopće pokušavam ne svesti sve na šalu...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:19 pm

Saro, naravno da će fragi u 21.59 po njihovome.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:22 pm

Za minut smo promasile.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 EmptyWed Sep 28, 2016 8:32 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 CtdglrbXgAANvGg Jadan.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: