Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 8:42 pm

Nisam se izvukla, tako jeste.

I ako uopšte sumnjaš u mene i moju ljubav i vernost prema Stasu, onda...

Sude i company? Bože, ja sam toliko toga pozaboravljala. o Boze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 8:45 pm

Ne sumnjam ni najmanje, nego kako si napisala.

Ja sam isto dosta zaboravila tako tih detalja, ali evo sad kad gledam ovog Yaman neizmjerno volim. Kako dobro biće, a od ostalih ne znaš tko je gori. Ajde, Selim, Mert i Mira jedini koji mi ne idu živce.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 8:48 pm

Srce moje, kaže da potpuno razume stanje potpunog šoka i da se nikad ne predajemo.
Kako bih ga ja sad ugrejala... stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Ciu5S2W0gLI

Selim, Mert i Mira i posle kad dođe Sedef, ona je kraljica.
Mene je i Ender mnogo nervirala kakva je sa Yamanom, dugo mi je trebalo da je zgotivim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 8:50 pm

U, smrznuo se.

Ma Ender mi trenutno skače po živcima. Ok, s jedne strane jasno da mu ne vjeruje, ali mi ide na živce s takvim ponašanjem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 8:53 pm

A, vidiš i sama. Ali, kako mene pali kad je on mokar... stidljivko stidljivko stidljivko

Ender je ja mislim najvećoj većini išla na živce.
Baš je u početku bila prava ona površna bogatašica koja samo gleda kao svoju misiju dokazivanje ocu i da brine o mužu i sinu. Nije samo bila nepravedna prema Yamanu, već i prema Sedef.
E, onda tamo negde od 20+ epizode (čini mi se) počinjem da je volim, da bi me pred kraj opet nervirala.

Dok je Sedef totalno suprotno, odmah prihvatila Yamana. I sva je nekako bila genijalna, čim se pojavila mene je osvojila. Kako mu je upala u krevet.smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 8:57 pm

Ali baš se smrznuo. Vidi ga...

Ma ide mi na živce sad, onda mi je kasnije draga i onda pred kraj mi opet počne skakati po živcima, toliko da sam mogla bez nje u drugoj sezoni. Nekako, kakva je ona prema Yamanu, sve ovisi.

Sedef mi je bila uvijek pojava. Meni je bila najjača tad i kad je Yaman bio ljut na nju i vikao, a ona njemu da je sad seksi... Tako nekako.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:00 pm

Znam. Zato i kažem da imam potrebu da ga ugrejem. Pogledaj ga samo. <3

E, baš to, kod Ender je specifično što imaš odnos prema njoj onakav kakav ona ima prema Yamanu.
Jao, da, koja kraljica. smeh Imala je genijalne odvale, ne znaš prosto dal' je bila bolja tako luda u 1-oj sezoni, ili posle u drugoj kad je sazrela.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:03 pm

Onda na Krim.

Ma dobro, ja sam sa svima onakva kakvi su prema njemu, to je jasno.
I gledam malo ovu ekipu snobova. Baš su snobovi, ali opet od njih nekako Tugce je najnormalnija. A Burak i Doruk nisu toliko smeće.

Baš je odličan lik, eto ona uz njih par jedina što mogu reći da je baš pozitivna.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:07 pm

E, tu je komplikovano što se ne zadržavaju na jednoj lokaciji, nego su za nedelju dana već u drugom gradu.

Sad kad si spomenula ekipa snobova, skontah koliko je u AFK totalno suprotno, tamo su bogataše (Emir-Koraj-Hande) predstavili mnogo dublje, a ovde su nekako realniji.
Mislim, poredim jer su obe teen serije.

I sad mi objasni kako onda voliš Kenana, ako si sa svima onakva kakvi su sa Yamanom? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:12 pm

Još jedna fotkica made by Sparks. :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  I onda ako ovo nisu duše koje se čitavog života traže, ne znam šta je onda pojam srodnih duša.
Nas će Bog jednog dana sigurno spojiti. leptirici

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 P-jvndAdNAE

Poncha, Saro, ako hoćete dajte i vas dve neke svoje najlepše fotke da vas upari sa Cagom/Kivom, vidite kako ima talenta za te stvari. kisic


Последњи изменио Adminka дана Thu Sep 15, 2016 9:16 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:15 pm

Onda ipak Moskva.

Ma ovdje im nisu ni dali toliko prostora, važnija je bila Sude. A kad je već teen serija, onda su trebali dati ovoj mladosti više prostora. Nije da bi mene možda puno više zanimala serija, ali opet. Ostali su neiskorišteni i popunjavali prostor. Na početku su bili baš snobovi. Halo torbica od 3000 i nešto eura... Zabava i samo zabava... Tuča i razbijanje.

E, Kenan je nekako simpatičan. Naravno, ljutila bih se i na njega kad je nešto napravio loše za Yamana, ali ne kao i na ostatak. I dalje mislim da je njegov kraj najgori. Nekako, su mi Ali i Caga bili baš super iako mi Ali izgleda, a i je, puno stariji od Cage.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:16 pm

Odlični ste vas dvoje. Najbolji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:18 pm

Slažem se, nije ih Ece dovoljno razradila, mada i u mojoj okolini ima tako nekih ispraznih bogataša kojima je zaista najveći stres što je neko prvi kupio određenu torbu, ili cipele pre njih.

Slažem se, nezasluženo je prošao najgore.
Evo, dve godine od serije i i dalje nisam skontala zašto je Sude dobila onako dobar kraj.

Ah, volim te! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:24 pm

A eto.

Eto, zato mi je Kenan isto jedna od dražih likova... Ni dijete nije upoznao, a sigurna sam da bi bio dobar s njim.
Sude nije mogla dobiti bolji kraj. Em joj ostao novac, em ima dijete koje odgaja ex muž.

Ne što je Sparks radila kolaž i što si to ti, ali stvarno ste super.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:28 pm

Ma, i ja sam volela Kenana, nego mi ga ogadila ona moja drugarica. Mada, kakve je sve bisere izgovorila u poslednja tri meseca, to od tad je mačiji kašalj. facepalm

I što je Mira onoliko branila Sude u poslednjoj, ni to mi nije bilo jasno. Posebno nakon onakvog sukoba njih dve koji im je prethodio 10 epizoda ranije.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Canim. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:30 pm

Ruskinje u grupi me zovu gospođa Bondarenko. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:32 pm

Kenan je meni ipak draži lik iz serije, kad bih navodila drage likove.

Ni meni nije jasno što je Miri to trebalo u zadnjoj. Baš me bila razočarala.

Dobro, gospođo Bondarenko.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:34 pm

Mene nije, jer sam se jako vezala za nju, ali me jeste nervirala. I to je jedan do retkih slučajeva u seriji da me je baš, baš nervirala (pored one podvale Yamanu neposredno posle čuvenog pomirenja, mislim i jedini slučaj).

Ahhh, spasiba. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3
Joj, koliko to nestvarno savršeno zvuči. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:36 pm

O, moja nerviranja je poduža. Ali ovdje me razočarala.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:37 pm

Znam. Baš me sad zanima kakav će lik biti Melek.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:38 pm

Ne svidjaju mi se Stanko i Beren.

Ja sam Ender volela vise zbog same Mine Tugay i zbog dobre hemije sa Barisem, nego zbog samog lika. Njen lik mi nije nista posebno, pogotovo zato sto nikad nije prihvatila Yamana.

Kenanov kraj jos ne mogu da prezalim. Svi su se izvukli, najgori kraj su dobili Kenan, Ayse, Orkun i Asim. Aj ovo dvoje su zasluzili, ali nisu Giray i Sude bolji od Ayse i Kenana, cak su duplo gori.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:39 pm

Zašto ti se ne sviđaju, moliću lepo? durica
Ja baš mislila da napravim klip sa njima dvoma.

Slažem se za Ender.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:50 pm

Mine i Baris su imali dobru kemiju, mada meni je Baris dobar sa svima. Odličan je.


Slažem se, Saro.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:52 pm

Slažem se, Baris je dobar sa svima. Odličan je bio sa Mine, ali i sa Burcin. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 EmptyThu Sep 15, 2016 9:54 pm

Zato sto mi se ne svidja Stanislav.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: