Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 8:52 am

Ja ove serije sad što gledam i nisu komedije, ali svakako da mi sad traži jednu kao što je Icerde...

Adminko, stavi pjesmu koja ti se uklapa u klip.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 12:22 pm

Ovo pravljenje klipa se pokazalo kao pogubno za mene, sinoć sam sanjala Cagu. lol! I to ne smem da ispričam san, plašim se da će me Poncha ubiti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 1:59 pm

Sad je presla na Cagu, tebi izgleda Stanko nije dovoljan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 2:03 pm

Kako mi nije dovoljan kad bez njega ne mogu da živim?
Nisam prešla na Cagu, ali znaš moje blesave snove. Ovaj forum tako deluje na mene da sanjam sve i svašta, dakle vi ste krive. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 2:13 pm

Ko zna kakve zelje imas u podsvesti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 2:15 pm

Ja, bolje da ništa nisam rekla, sad me nećeš ostaviti na miru sa tim. facepalm

Ko pronađe Stasa na sličici dobije od Adminke poklončić. :cereeeeek: Nema nikakvih drugih slika sa seta, ali i ovo je bar nešto.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 YwViZ3YK1DE

Ja ne znam kako ću dočekati ovu seriju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 2:27 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 F88af57389672c303acdbe81d5cefb94
Rusko turska serija.Zanimljiva ce biti.Glavni glumac i nije nesto.
Volela bih da i Stas ima ovakvu seriju.Divno bi bilo spojiti ga sa kvalitetnom turskom glumicom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 2:31 pm

A, evo od mene najava, molim sve članove foruma da je pogledaju, ipak je ovo istorijski momenat, a u najavi se čuje i turski jezik. lol!
https://www.dailymotion.com/video/x4syldt_istok-zapad-najava-serije_tv

Glavna glumica mi se mnogo sviđa, dok nijedan od ove dvojice ne valja, bar po ovoj najavi. Nego mi ovaj turski glumac uopšte nije poznat. ne znam Jel' ga je neka gledala negde?

Ali, ne mogu da verujem da Rusi i Turci napraviše zajedničku seriju.
Kako bi božanstveno bilo gledati Stasa i Cansu. wow  A, posle ovog je možda i moguće. pozitivac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 2:39 pm

Glumio je u Sulejmanu,ali ja ga se ne secam.Verovatno nije bio znacajan.


Stas i Cansu... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Divno bi bilo gledati ih. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 2:41 pm

Onaj moj klip sa njima dvoma možda ispadne i proročanski. lol!
Ih, ja bih od svih glumica sa njom najviše volela da ga vidim. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
I sve mi se dosad to činilo nemogućim, ali lepo reče čika Kenan da ne postoji nemoguće. <3

E, tako će Adminkica da odleti za Rusijicu što pre, jer ne postoji nemoguće. srca
Samo moram da uklopim odlazak sa njegovim dolaskom, jer je sad na Krimu i ne znam koliko će ostati.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 2:58 pm

Nasla sam Stanka, ocekujem poklon.

Nisam nigde gledala ovog glumca, glumica mi se svidja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 3:01 pm

Hoćeš ja sama da ti izaberem, ili ti da tražiš nešto specijalno?

Eto kako isto mislimo. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 3:16 pm

Ti izaberi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 3:35 pm

kisic

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 H2elr

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 H2erc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 1anahw

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 1ana87

Valjda sam pogodila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 3:42 pm

Hvala, canim. kisic
Naravno da si pogodila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 3:46 pm

Evo i ovo, mada je Sparks bolja u kolažima. poljubac

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 HyTe5oXvw18
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 4:13 pm

:cereeeeek:

kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 4:18 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 CsZlajiWYAA4qFU
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 7:04 pm

Adminko, jesi li gledala scenu Barisa i Fusun u krevetu...

Neću s tobom više pričat.

Stanka sam našla odmah, ili barem mislim da je to on. Ne očekujem poklon.


Saro, ajde da stavljaju slika iz epizode.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 8:03 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 8:21 pm

Sparks8758 ::
https://vk.com/feed?z=video63504192_456239253%2F7559e96acea47e41d7

Najava za spot.Stanislav je odlican. naklon naklon naklon naklon

Genijalno!!! naklon naklon naklon naklon naklon
:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ne znam kako ću sad dočekati spot. oho-ho

Poncha, znači tako? Dobro, nemoj. tuzni

Evo poklončića za tebe.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 9-nVnb_Mn1w
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 8:34 pm

Ma za kakvi spot?

Adminko, a kad mi uzimaš moje. Jedino...  placljivko


Hvala na pokolnčiću. Hm, dobre slike.



E sad ću se opet o MC-u. Pa mislim stvarno, ovi svi ludi. Da sad komentiram na forumu pa sad bih još tri puta jače branila Yamana. Canim benim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 8:36 pm

To je drugi spot koji je snimio nedavno, onaj sa Bubašvabom se još nije pojavio. A, ovo je neka ruska pevačica.

Ne uzimam ti, šta ti je. Pa, ja sam i u snu njemu govorila o tebi.

Dokle su stigli?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 8:37 pm

Saro, šta kažeš? :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 NArnj-MectE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 M_kEYSblJFk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 2BEz_TmwV9M

Kako bih volela da vidim jedan tango sa njima dvoma... :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 EmptyThu Sep 15, 2016 8:39 pm

A dobro.

Izvukla si se.

Druga epizoda i dio treće. Kad Yamana Ender izbaci iz kuće, a on se na policiji ne brani... A one kokoše sređuju neku zabavu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: