Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:38 pm

Prvo, pored ovoliko Cage, ti misliš da ja imam koncentaracije. Ne kužim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:41 pm

Jao, ti o Cagi, a meni srce sad samo što nije stradalo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:41 pm

Ne mogu od uzbuđenja ni da sročim rečenicu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:42 pm

Ma ništa mi jasno nije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:42 pm

smeh smeh smeh

Evo, sad ću da se priberem i lepo napišem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:44 pm

Dakle, ovako.

Ruskinje su došle na ideju da naprave klip o Stasu, ali ne klip sa njim, već su pozvale sve nas da svaka zasebno napravi jednu sliku (svoju, ili njegovu) uz nešto što mu poručuje, želi ili ga pita. A, ako nema ideju, onda samo sliku treba da prati rečenica "Stas, mi te mnogo volimo".
Pored toga, treba se staviti zemlja i grad odakle je određeni fan na slici.

I sad sam ja u delirijumu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:46 pm

To sam puno puta vidjela...

Ali hajde, stavi svoju sliku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:47 pm

Da, i ja sam, ali sad bih ja učestvovala u tome, pa sam zato van sebe.

A, nema mi Sparks za izbor fotki.

Ne, ovo je istorijski događaj, a ja sam se ovako spetljala! Šta da radim?!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:50 pm

Stavi neku sliku, lijepo. I napiši nešto što želiš ga pitati...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:50 pm

Pa posalji mu sliku ili lepo sroci neku poruku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:51 pm

Sva sreća pa je rok da se sve fotke spreme do kraja nedelje.
Inače, ja sad ne znam ni šta pišem, a kamoli da spremim lepu fotku uz nešto što mu poručujem. A, i šta da mu poručim, jer ako bih mu poručila nešto iz srca bilo bi Budi moj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:52 pm

Mislite svoju fotku da mu pošaljem?! wow
A, ako ne vidi klip...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:54 pm

A vidjet će ga jer će mu se ove popet na glavu...

Kako hoćeš. Napiši više toga.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 8:55 pm

Poncha ::
A vidjet će ga jer će mu se ove popet na glavu...

smeh smeh smeh
Iz tvojih usta u Božije uši. moli se

Ja bih napravila kolaž nas dvoje uz reči Budi moj, ali to je previše skandalozno za Ruskinje, ne bi stavile u klip.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:01 pm

A ne znam onda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:01 pm

Ne moras svoju, mozes i od Adriane Lime. lol!
Pa svoju naravno, nego ciju ces.
Ako neces sliku, onda mu bar postavi neko pitanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:03 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 I_5

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 I_6

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 I_7
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:13 pm

Saraaaa84 ::
Ako neces sliku, onda mu bar postavi neko pitanje.

Treba pitanje da ide uz sliku, slika je obavezna.
Da, vreme je da i on vidi koga je čekao čitav život. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha, jel' su ovo tvoje slike?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:13 pm

Ček, je li ovo Melek došla u onu automehaničarsku radionicu? I ovaj glumac Yıldıray Şahinler je isto s Celalom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:14 pm

Moje su slike. Zašto? To su mi ključni dijelovi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:15 pm

Ma, ništa, onako. I ja tako pravim slike sa Stasom.

Super su ti slike.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:16 pm

Ma ja uvijek nakon epizode napravim neke slike. I nakon fragija. Tako da mi ostanu.

A sad kad sam se bolje zagledala u fragi, vidim i stale likove.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:16 pm

A, šta ja da pitam Stasa tako javno? Ono što bih ja njega ispitala nije za klip koji će biti na yt. lol!

Plus što kad naiđu takvi trenuci sva se spetljam i ništa ne znam. A, i ako ispišem nešto dugačko, da li će čitati...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:17 pm

Napiši onda nešto kratko.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 EmptyMon Sep 12, 2016 9:18 pm

Super su, baš mi se sviđaju. Možeš misliti koliko su dobre kad sam mislila da je to Ay yapim postavio.

A, šta si ono rekla za Melek?

Da, ali šta?! Kako sam tako nesposobna, pa ja njega sutra da sretnem u Moskvi pustila bih da prođe pored mene kakva sam. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: