Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyFri Jun 10, 2016 7:09 pm

Ja sam vec krenula da pravim slike.Bas mi je zanimljivo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyFri Jun 10, 2016 7:40 pm

Kači slobodno ovde. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyFri Jun 10, 2016 7:50 pm

Prvo sam stavila na vk.Lakse mi je da odatle kopiram.Stvarno je steta sto su ukinuli dodaj.rs. placljivko placljivko
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 FwxTinwVMO8
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 NF0lvvLhH2U
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 V7g5Ur_c9mA
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 4hB5KufYFR8
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 KiXSRiQNlfM
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 DTBTvSbFzho
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyFri Jun 10, 2016 10:29 pm

Jao, divne su ti sličice! leptirici leptirici leptirici
Druga i poslednja mi se najviše sviđaju. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptySat Jun 11, 2016 10:42 am

Super su slike. Meni se najvise svidjaju cetvrta i poslednja.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptySat Jun 11, 2016 12:13 pm

Adminko,procitala sam Ostani kraj mene.Ovo je tek druga knjiga koja je uspela toliko da me rasplace. placljivko placljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptySat Jun 11, 2016 3:01 pm

Znači i tebe je? Uh, dobro je, mislim sad znam da je do knjige, a ne do mene.
Koliko je Eliot bio glup, umesto što im je svima troma uništio život, mogao je lepo da bude sa Ilenom, pa tog dana da je prevari sa tom ženom, svakako bi mu oprostila prevaru i zajedno bi odgajali to dete. placljivko Ja sam najviše ridala na onom delu kad je vidi na televiziji, a mala ga pita "Tata, što plačeš?". suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptySat Jun 11, 2016 4:34 pm

Jeste bio glup. rolleyes

Ja sam preplakala zadnjih 30 stranica,ali zadnje dve su me dokrajcile. placljivko
Ali,svakako je njihova ljubav vecna.Posle Konora i Ivi Eliot i Ilena su mi najdrazi par. <3
Bilo bi dobro kad bi postajo i drugi deo knjige,ali od toga nema nista.Nazalost.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptySat Jun 11, 2016 4:43 pm

https://www.instagram.com/p/BGg7beavGcN/?taken-by=st_bond
We're paying with love tonight. <3 <3
Pesma bas ide uz njega. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptySat Jun 11, 2016 5:41 pm

I ja sam preplakala poslednjih 30 stranica. placljivko
A, meni su posle Gabrijel i Martena iz Kako bih bez tebe najdraži par. Baš volim te prve i večne ljubavi. <3
I sama priča šalje baš jaku poruku.

Videla sam to, divno je. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptySat Jun 11, 2016 7:57 pm

Izgleda da ce Caginu seriju da rezira Uluc, a Kivinu Bilgin. Doduse, to pise Ucankus, njihove informacije bas i nisu uvek tacne, tako da nista nije sigurno.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyMon Jun 13, 2016 8:47 pm

Adminko,kako se na ruskom kaze da li pricas engleski?
I kad budes na vk udji u moje prijatelje i vidi profil Mark Bondarenko i kazi mi da li mislis da je pravi profil jer sam poslala stiker i on mi odgovorio.I za Macka sam mislila da je lazni profil a ono ispade pravi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyMon Jun 13, 2016 8:51 pm

Mada sto bi dete od sedam godina imalo vk.Sa sedam godina jedva citas i pises,ali mozda su dosla neka modernija vremena.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyMon Jun 13, 2016 10:13 pm

Говорите по-английски?
Sad ću da vidim, mada sumnjam da je on jer ni Stanislav nema profil na vk. Mali će pre napraviti profil na fb.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyMon Jun 13, 2016 10:15 pm

Izdajice jedna, ne mogu da verujem da si lajkovala i komentarisala onu sliku sa Julijom! ljutko
Ne znam dal' je pravi, ja poslala zahtev za svaki slučaj. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyTue Jun 14, 2016 8:01 am

Zna engleski.Pitala sam ga koliko ima godina,ali mi jos nije odgovorio.Verovatno je spavao kad sam mu ja poslala tu poruku.
Sliku sam lajkovala da dete ne pomisli da sam manijak,nego da pomisli da sam neka fina seka. kezz
Ako je on onda cu pokusati malo da ga ispitujem.

Ti mozes na ruskom da mu pises ali detetu bi bilo cudno da mu dve nepoznate osobe pisu u isto vreme.Ipak je on maloletan.Mozda se uplasi pa kaze mami pa ti ona odgovori umesto njega. lol!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyTue Jun 14, 2016 8:53 am

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 CBtFdTVilk4
Sve desetke su dobili.Ples nisam mogla da nadjem.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyTue Jun 14, 2016 9:53 am

Mali je izbrisao profil na vk.

Najbolje da mu se na ig obratim ovako.
Маркуша-солнышко!!!Ты чудо чудесное,молодечик и умничка!!!Поддерживай там папу.

Tako je najbolje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyTue Jun 14, 2016 10:24 am

Opa, pa dobro tebi napreduje ruski. wow

Evo ti oba plesa, meni se sviđaju, a Stanislav u drugom mi je... stidljivko Onaj ulet, ma odmah se razlikuje od ostalih. <3



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyTue Jun 14, 2016 12:02 pm

Kako nam je lep sad forum u mob verziji, vidim i avatare.

Prvi video nece da se otvori, a drugi ples je onako, ja vise volim latinoamericke.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyTue Jun 14, 2016 12:10 pm

Jel' ti se svidja? kezz
Ajoj, pa prvi je tango. Sparks, daj probaj ti da joj nadjes prvi ples, ja sam sad na mob. pa ne mogu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyTue Jun 14, 2016 12:58 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyWed Jun 15, 2016 11:14 am

Meni otvara oba linka s yt. Onako, nisu mi loši, vidi se da je dobro uvježbano, da imaju dobre pokrete.



Saro, hvala za redatelja. Nisam baš pratila pozorno ovih danas. To je super. Sad još i televiziju da dogovore, tj. potvrde je li Show.

Nego, gledaš li ti još Yusufovu seriju, Hanim Koylu? Čitam da će uskoro završiti zbog financija. Jesi li ti pratila što seriju?


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyWed Jun 15, 2016 12:37 pm

Dobar je tango.

Videcemo, mada je i Ranini rekla nesto u stilu da ce Show u novoj sezoni imati projekaz velike produkcijske kuce u kojoj ce glumiti zvezde. Mene vise interesuje ko ce igrati glavnu zensku ulogu i drugu musku. Od toga nema nikakvih vesti, a trebalo bi da bude ako serija pocinje u septembru.

Gledala sam HK nesto malo. Videla sam da se zavrsava, mada imaju dobar rejting u totalu, u abu stoje onako.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 EmptyWed Jun 15, 2016 1:42 pm

Bas steta sto se zavrsava Hanim Koylu. placljivko placljivko  Necu imati sta da gledam ovog leta.

Adminko,jesi li primetila da Stanislav odmah na ig zaprati ljude koje upozna? Mozda vec sledece godine odes u Rusiju i do tad bi trebala da napravis ig.I nece nam trebati mnogo para za Rusiju.Samo za put i nesto malo za uhodjenje.Necemo biti u hotelu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: