Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 2:38 am

Aaaaaaa, pogledajte sta je postavljeno juce na yt kanalu Ezela... <3 stidljivko Gleda mi se serija. suze

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 4:12 am

Oni stalno nesto postavljaju.Mora da ih drma nostalgija.
I meni se gleda Ezel.Rimejk sam prestala da gledam.Bas su upropastili Ramizov i Ejsanin lik.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 11:16 am

Koji rimejk si gledala? Nisam znala ni da su snimili. Svakako mi ne pada na pamet da gledam.
Nemci obradjuju Fatmagul. Samo ne znam kako ce da objasne Nemcima uprljanu cast i da je najveca sramota biti silovan. Doduse, Turaka u Nemackoj ima vise nego Nemaca pa ce to biti dovoljno za dobar rejting. Doduse, oni slabo znaju nemacki, ali to je posebna prica.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 12:32 pm

Meksicki rimejk.Dobro su najavljivali seriju.Rekli su da ce to biti prva drama koju radi ta produkcijska kuca.Valjda je Telemundo.Prva epizoda je bila dobra,ali ostale koje su prikazali nisu nista posebno.
Samo cu odgledati kraj kad ga budu emitovali.

Mogu misliti na sta ce liciti nemacka obrada.Ja sam samo jednu nemacku seriju gledala.Cini mi se da ne umeju da prenesu emociju.Mozda gledam zbog jezika,ali ne verujem da ce mi se svideti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 3:36 pm

I ti si zato gledala taj rimejk?! facepalm  Boze bre Sparsk, pa gde i najbolji rimejk (a, da ne govorimo o tome da su to Meksikanci) moze da bude onakav kao original.

Saro, cuti dok ne pocnu da obradjuju AiM, ovo cemo lakse podneti. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 4:21 pm

I zaboravila sam da dodam da sam od Musoa juce procitala Samo budi ovde i Zato sto te volim.

Kako da kazem, Zato sto te volim mi je odlicna, mozda bi bila i jednako dobra kao Central park da je kraj uradjen bolje. Ovako i dalje Central park meni najbolja.
Inace rasplet price fantastican, bas u Gijomovom stilu. bravo Mozda me po misteriji malo i podsetila na Zov andjela.
Samo mi nije jasno sto se knjiga zove Zato sto te volim?:P
I moram da dodam da u prici Konora i Ivi vidim sebe i Stasa u buducnosti. :cereeeeek: Takodje, Konor  mi je puno bolje napisan lik od Marka.

E, sto se tice Samo budi ovde, kod nje mi je kraj puno bolji, ali je sama radnja malo dosadnjikava.
Vidi se da mu je ovo prva knjiga, tek se uvezbavao, ove novije su mu puno bolje.
Medjutim, ovde se objasnjava otkud u Mozda nebo zna onaj misteriozni Geret Gudric i sta je zapravo hteo da poruci Zilijet. kezz

Sledeca na redu je Vrati mi se.
Sve u svemu, ne kajem se ni zbog jedne procitane njegove knjige, jer ono sto u svakoj sadrzi (bez obzira na nijanse koja je bolja od druge) jeste ta misterija koja te drzi do kraja i sto nijedan detalj nije stavljen u pricu tek tako.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 4:36 pm

Postoji i obrada AiM. dosadno

Ja mislim da je Zato sto te volim dobila takav naziv jer je u naslovu obuhvatio sve price.Imamo i Konora i Ivi i ljubav Marka prema cerki i Nikol.
I meni je Konor bolje napisan od Marka.

Samo budi ovde nisam citala.Necu citati ako je nesto ljubavno.

Vrati mi se je super knjiga.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 4:49 pm

Adminka ::

I moram da dodam da u prici Konora i Ivi vidim sebe i Stasa u buducnosti. :cereeeeek:
E,da i meni je to palo na pamet sad kad si napisala. stidljivko
Njihova ljubav je prelepo opisana.A ti izgleda bez Stanislava ni minut ne mozes.Postoji li deo dana kad ti ne mislis o njemu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 4:51 pm

Znam da ima, nego sam mislila na Nemce.

Samo budi ovde nije ljubavno, mislim, ima ljubavi, ali nije to okosnica price.
Ajde da kazem da obradjuje slicnu temu kao u Mozda nebo zna.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 4:52 pm

Sparks Fly ::
E,da i meni je to palo na pamet sad kad si napisala. stidljivko
Njihova ljubav je prelepo opisana.A ti izgleda bez Stanislava ni minut ne mozes.Postoji li deo dana kad ti ne mislis o njemu?

Stvarno, i tebi? wow
Ja sam mislila da haluciniram, ali bas sam nekako u njima videla nas dvoje u buducnosti. :cereeeeek:

Ne mogu. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 4:56 pm

Onda cu procitati Samo budi ovde kad budem imala vremena.

Ja ovih dana u svemu vidim ljubav i zaljubljenost tako da mi ti i Stanislav bas licite na Ivi i Konora.A mozda obe haluciniramo,ko ce znati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 6:36 pm

Ozenio se Kendza.

Ima meksicki rimejk, ja sam pogledala samo zadnju scenu i smucilo mi se. Ono je skrnavljenje serije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 6:38 pm

Oženi se čovek, a ja ne dobih selfi njega i Cansu. durica placljivko

Da, ono je bilo bezveze skroz. Ajde što se Bihter ubila na onakav način, nego što je na kraju Behlul ostao sa onom, Elif valjda u rimejku. o Boze
Zato i ne smem Ezelovu verziju da gledam.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 6:48 pm

Jao, Sparks, vidi šta su u grupi na vk napravili. :cereeeeek: <3

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 SfpZGl0EKXE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 6:51 pm

Vau.Fenomenalno su napravile. wow stidljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 6:58 pm

Jednom i sa njom da ga spoje, najviše trpaju Olesju i onu iz Непридуманная жизнь.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 7:17 pm

Meni se ta iz Непридуманная жизнь ne svidja.A i nisu bili neki par.Ni serija nije nesto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 7:26 pm

Serija je onako, dobra je dok ima njega u njoj, ali ono posle je bezveze i dosadno. Mada, već smo ustanovile da je sve bez njega dosadno. kezz
Ali, ni meni se ona ne sviđa, ne stoji mu.

Sad gledam VMLj, ali kad to završim mislila sam onu Kneginju iz potrkovlja. Baš mi se gleda ta serija. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 7:38 pm

Na svadbi se Cansu, mozda se selfiraju samo za tebe.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 7:40 pm

Nadam se. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 7:41 pm

Evo ko nije video. Merder

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Cibm1fYWUAEg8Vv
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 7:41 pm

Jel ti to jos nisi zavrsila VMLj ili si zavrsila i opet si pocela da gledas?
Ja nista rusko ne gledam.Sve su mi se serije koje gledam smucile.Nista novo ne mogu da pocinjem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 7:42 pm

Završila i opet počela. smeh
Blago tebi, ja ruskih serija ne mogu da se zasitim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 7:48 pm

Jao,tebe bas drma ludilo zvano VMLj i Stanislav.

Retko mi se desava da se zasitim serija,ali sam stvarno preterala.Nema sta ne gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 EmptySat May 14, 2016 8:08 pm

Sparks, a gledaš ostale serije?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: