Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyThu Jun 09, 2016 10:14 am

Bolji je drugi ples, ali bilo je dosta boljih. Meni je bio najbolji onaj koji sam prvi odgledala, ali ne mogu da se setim koji je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyThu Jun 09, 2016 12:48 pm

Ti i Poncha kao da ste klonirale, uvek isto komentarišete. lol!
Nego, ne pitah te kako si doživela da vidiš dva svoja mezimca na istom mestu? Pa makar slika bila izdaleka, mutna i sa Basak.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyThu Jun 09, 2016 1:24 pm

Evet, Poncha i ja uglavnom imamo slicna misljenja.

Ajme, ne pitaj, kad sam videla njih dvojicu Basak nisam ni primetila, kao ni bilo sta drugo na slici.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyThu Jun 09, 2016 1:35 pm

Stvarno je bilo divno videti ih, obično smo dosad uvek viđali ili Cagu sa Kenanom, ili Kivu sa Kenanom, a nikad njih dvojicu zajedno. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyThu Jun 09, 2016 11:29 pm

Sparks, evo jedne po tvojoj meri. kisic

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 YXeDE9K3Ojs
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 12:22 am

Ajmeeee, Sparks, pogledaj šta je izjavio za Gruzijske! jao

Грузинские женщины мне очень нравятся!Они какие то особенные и энергичные.Взял бы в жёны Грузинку?Не могу ответить,главное чтобы влюбился,почувствовать что она "моя",а национальность не имеет значения!Грузинские женщины очень интересные,эмоциональные!Как я догадываюсь,исходя из менталитета они очень верные и считаю,что они будут хорошими жёнами!У меня пока что нет фаворитки в Грузий,не тороплюсь,время у меня очень много и посмотрим-может быть здесь я встречу"свое"!Я свободен для отношений и мое сердце свободно!Я слышу многие слухи про меня и про многих Грузинских девушках,но это всего лишь слухи!В шоу я со всеми дружу и всех очень люблю!


Gruzijske žene mi se jako dopadaju! Jako su posebne i energične. Da li bih oženio Gruzijsku? Ne mogu da odgovorim, glavno je da se zaljubim, osetim da je ona "moja", nacionalnost nije važna! Gruzijske žene su jako zanimljive, emotivne! Kako mi se čini po njihovom mentalitetu jako su verne i smatram da bi bile dobre supruge! /U ruskom ženšina znači žena prema polu, a žena nečija supruga, pa tako ovde kad kaže da mu se Gruzijske žene jako dopadaju misli na sve žene, a ovde misli da bi bile dobre žene-supruge/ Još uvek nemam simpatiju /ovde bukvalni prevod favorita, ali mislio je na favorita u smislu da mu se neka dopala/ u Gruziji, ne žurim, imam dosta vremena i videćemo - možda ovde nađem srodnu dušu! Slobodan sam, srce mi je slobodno. Čujem dosta glasina o meni i mnogim Gruzijskim devojkama, ali to su samo tračevi. U šou se sa svima družim i sve mnogo volim!

--------------

E, sad, zašto sam ovako naškrabala tekst i u originalu i u prevodu?

Podebljala sam deo koji mi je najdraži jer je tu konačno dao opis svog tipa devojki, dakle - njemu fizički izgled nije najvažniji, "najvažnije mu je da oseti kako je ta devojka njegova" (zamisli jednom mi kaže ti si moja stidljivko ) i što mi se najviše dopalo - nacionalnost mu je nebitna. srca

Podvukla sam najkritičniji deo u izjavi i pod hitno mi treba vaše tešenje, znači govorite mi sve pa makar me i lagale - kako neće tu naći srodnu dušu, kako je to rekao tek tako, kako malo i ugađa fanicama... Sve, šta god, samo da me ohrabrite. uff

I poslednji deo sam uvećala i obojila jer mi je potvrdio da sam bila u pravu, dakle gledanje ptica kako lete i poljupci nakon izvođenja su samo deo profesionalnosti i druženja. da

E, tako, a sad idemo u analizu ove izjave, jer je ovo jedna od najbitnijih njegovih izjava dosad i treba svaka reč da se analizira! lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 9:00 am

Ja se slažem sa Sarom. Meni su ti prije plesovi bili bolji, oni od prvih koje si postavljala.

A lijepo mi je vidjeti da u Ay yapimu ne vlada konkurencija iako će sva tri glavna glumca startati sa serijama... To mi je kod njih uvijek bilo najdraže...


Adminko, slušaj. Ovo što si prevela zvuči super. Nije da te nešto tješim, ali ovaj Ples sa zvijezdama ide u Gruziji, važno je da gruzijski navijači zovu i može podilaziti publici.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 9:56 am

Ma jeste.Sigurno ce naci srodnu dusu u Gruziji.Jedino ako je toliko lud da ceka brak da bi spavao sa njom.Ovo radi da bi dobio sto vise glasova.Svakako ce sad devojke da glasaju.A njemu bi najbolje bilo da se vrati u Rusiju jer ne zna koliko su uhode lude.Ne bi dozvolile toj devojci da dise.Uhode mu poklanjaju erotske knjige i penju se na striptiz sipku kao lude a ovamo bi 'kao" bile srecne jer je Stanko izabrao neku konzervativnu.Malo sutra.A pitanje bi bilo i kako bi se malom dopala neka Gruzijka.Mada i ako bi nasao neku Gruzijku morala bi njena porodica da aminuje a cisto sumnjam da bi Stanko bio dobra prilika za zeta jer je ocito da imaju shvatanja koja pripadaju 19.veku.
Bas sam se iznervirala.Bolje da nisam citala intervju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 10:31 am

Kako mi se čini po njihovom mentalitetu jako su verne i smatram da bi bile dobre supruge! ::
Stalno on spominje tu vernost.Ne bih da govorim bez dokaza,ali Irina stvarno deluje kao osoba koja moze da prevari. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 12:20 pm

Pa nema konkurencije, zato sto ima reda. Svako ima svoj tim sa kojim radi, a kako su u istoj produkcijskoj kuci ne postoji sansa ni da budu konkurencija u smislu da im se serije prikazuju istog dana.

Cansu, to sto on izjavljuje nema veze sa njegovim privatnim zivotom. Naravno da ce tako nesto da kaze kad su 90% fanova te emisije zene, to je najbolji nacin da ih pridobije.
E sad, ne znam kakav je po pitanju privatnog zivota. Recimo da li je kao Kivo za koga se uvek znalo sa kim je u vezi, jer nikada nije krio ili kao Caga koji ih krije kao zmija noge.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 12:29 pm

Ne znam da li bi Stanislav voleo da krije veze,ali uhode sve saznaju tako da se uvek zna sa kim je u vezi.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 12:31 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 12:45 pm

Jao, ljubim vas tako divne, sad ste me potpuno smirile. kisic kisic kisic

Saro, više je kao Kivo. Ajde ako ne računamo bivši brak, tu i dan danas ima milion slika dok su bili zajedno, ali i posle i pre toga sa svakom sa kojom je bio u vezi znalo se.

Sparks, ja mislim da kad govori to o vernosti (pošto zaista to često potencira) misli na Juliju. Ipak ne znamo što su se razveli, ali znamo kakva je ona sad, a kakav je on i koje su im glavne okupacije u životu, tako da... rolleyes
Mada što kažeš, ni Irina ne deluje kao neka osoba koja je jako verna.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 12:45 pm

Videla sam taj video na instagramu, nadam se da će ih više postavljati. Njegovog glasa nikad dosta. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:07 pm

Odgovorila mi uhoda koju sam pitala za sliku.Jedva smo se sporazumele,mada mislim da mi nije skroz odgovorila.A i ja sam budala.Pisem cas na ruskom cas na ukrajinskom jer zna ta dva jezika.I kako zena da me razume. facepalm
Sad cu da iskopiram odgovor.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:09 pm

Есть такие программы! Фото рамки...фотоэффекты...туда вставлять надо фото и получается такая картинка!
Надо искать программу! И всё... или не ВСЁ! получится! У меня пока ещё не всё получается! Что проще... не сложное!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:16 pm

Postoji neki program koji uz ramove i fotoefekte pravi takvu fotografiju. Treba samo tražiti takav program i možda, a možda i ne, uspeš. Ona još nije uspela.
Da skratim, rekla ti je i sve i ništa. lol!
Pitaj ti nju kako da nađeš takav program iliti - Что за это программа? Как его найти?.

A, otkad ti znaš i ukrajinski?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:22 pm

To cu je pitati.

Nemam pojma ukrajinski.GT dobro prevodi.A ruski nikako ne prevodi. rolleyes
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:24 pm

Ja sam joj se uredno zahvalila,a ona mi nista nije rekla i sad mi ovo napisala.
Не за что! Всегда рада помочь!
Это- фоторамки онлайн)) Программа
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:32 pm

Ok, znači program se zove fotoramki onlain. Ajde probaćemo, možda nama uspe. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:34 pm

Ja mislim da je to ovo, mada ih ima bezbroj.
http://photoramki-online.ru/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:36 pm

Taj je program.
Ja cu veceras probati.Ide mi pravljenje slika.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 6:40 pm

I ja ću kasnije.
Svakako će uvek biti potrebni novi kolaži za naslovnu fotografiju našeg foruma.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 7:01 pm

http://ru.viptalisman.com/frames/frames-for-lovers/
Ima i ovaj.Oba deluju zanimljivo. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 EmptyFri Jun 10, 2016 7:02 pm

Da, da, taj sam prvi i našla. kezz
Isprobaćemo sve, ja još nisam otišla na yandex, kad tamo odem ima da osvanem do jutra. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: