Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyMon Nov 30, 2015 10:35 pm

Znači ipak ima seriju? wow

E, sad si me naljutila, samo da smislim kako ću da te kaznim, pa ti se javljam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyMon Nov 30, 2015 10:36 pm

Meni nije jasno kako im uspe da Cansu uvek unište sa fotošopom, sto puta je lepša na ovom snimku, nego na fotografijama.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyMon Nov 30, 2015 10:38 pm

Pih, administrator sam foruma, a ne mogu sebi da obezbedim dva ranga.
I gde je ova Sparks, nema je ceo dan. mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyMon Nov 30, 2015 10:43 pm

Hahaha, ma ti si vlasnica foruma, znaci gazda, kapitalista. lol!

Izgleda da je i Sparks odjebala Stanislava. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyMon Nov 30, 2015 10:46 pm

Nisam ja ljuta na tebe što ne čitaš one naše postove, to te potpuno razumem i tu se zapravo divim Ponchi kako može da ih čita.
Ja sam ljuta što si počela da ignorišeš moje klipove. durica

Pa, ako si ti odjebala Cagu ili Kivu, onda je i Sparks Stanislava. lol! Inače nema šanse.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyMon Nov 30, 2015 11:01 pm

Allah, Allah, tamam, evo obecavam da cu gledati tvoje klipove. Ali nemoj ni ti da preterujes i stalno da ih pravis. lol! Ili malo saraj. lol!

Znas li ti koliko godina sam ja vec u vezi sa Kivom i Cagom, to su neraskidive veze. A Sparks je tek upoznala Stanislava. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyMon Nov 30, 2015 11:06 pm

Odlično. naklon

Svaka mu čast na ovome.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 12:09 am

Kud sad da naiđu ovi rusko-turski problemi, taman sam htela da smućkam klip sa Stanislavom i Cansu. smeh

Saro, kako misliš da šaram? Mislim, šta tačno pod tim podrazumevaš? lol!

Sparks je možda tek i upoznala Stanislava, ali ja otkad sam njega srela verna sam mu kao nijednom dosad, ako ti nije ljubov ja ne znam šta je. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 12:16 am

Samo mi jos fali Cansu sa Stanislavom.Eto vidis, ti rusko-turski problemi su se preneli i ovde kod nas. lol!

Saraj malo sa Turcima.

Ma kod Sparks to nema veze, Turci, Rusi, Ameri, Indijci, ona ne bira. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 12:17 am

E, ne može. Ako se ti problemi ovde prenesu, ja neću moći da biram. durica

Pa i razmišljala sam se dal' da napravim klip YaMire (podstakao me ovaj Leptir na to) ili BiBića, pošto je uskoro Merderin rođendan.

smeh smeh smeh

I pričaj ti šta hoćeš, ali ovaj moj prvi klip sa Stanislavom prešao 1000 pregleda, a za ovako kratko vreme ni onaj YaMira klip nije tako napredovao. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 12:17 pm

Evo i rata na temi.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 2:51 pm

Saraaaa84 ::


Ma kod Sparks to nema veze, Turci, Rusi, Ameri, Indijci, ona ne bira. lol!
I Grci i Spanci. lol!
Sad su svi na broju.

Nema sanse da sad prestanem da pratim Stanislava.Niko mi nije toliko zanimljiv.

https://www.instagram.com/p/-wC-TAvGan/?taken-by=st_bond
U motoskoli.On je stalno tamo.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 12338647_183914398624919_361555919_n
A za ovu mi je trebalo par minuta da provalim da li je musko ili zensko.Sva sreca pa je nalakirala nokte.
Udata zena,ima i dete.Ne predstavlja nikakvu opasnost,
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 3:50 pm

Mi smo napredniji od Putina i Erdogana, kod nas je rusko-turski rat poceo ranije. Zato lupiti Stanislavu embargo i preci na Turke. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 4:52 pm

Diktator je na ruskoj strani.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 5:28 pm

I to je tacno, u pravu si. Bolje da ja cutim dok mi nije uvela sankcije na Turke. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 5:29 pm

Dopisivat ćemo se preko poruka, što ćeš...

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 8:09 pm

Ne moze Adminka bez Turaka.Voli ona i Ruse,ali Turci su Turci.
Jedino Saro tebe moze da kazni.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 12299068_104114513292845_915017411_n
Stanislav je dobre volje.Danas je postavio dve slike i jedan video.
Kaze da je trening gotov,da je iscrpljen,dehirdriran i srecan.Valjda sam dobro prevela.Izgleda da voli da trenira. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyTue Dec 01, 2015 10:06 pm

Saraaaa84 ::
Bolje da ja cutim dok mi nije uvela sankcije na Turke. lol!

Odlična ideja, ako nastaviš da me nerviraš. lol!

Sparks, ova mu je koleginica iz onog filma sa Irinom Золотая клетка.
A, za ovo si dobro prevela. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyWed Dec 02, 2015 3:29 pm

Pocela sam da gledam Kiralik ask. Odgledala sam prvih pet epzoda, za sada nije losa serija. Nisam neki ljubitelj ni Barisa ni Elcin, ali su mi ok kao Defne i Omer.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyWed Dec 02, 2015 3:35 pm

A, otkud sad to? mislilac Ili nemaš šta drugo da gledaš?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyWed Dec 02, 2015 3:54 pm

Svi gledaju, toliko se prica o toj seriji, rekoh aj kad se zavrsio CK da bacim pogled. A i volim te opustene serije. Malo je na foru Ferihe posto Defne laze Omera, ali je Feriha bila drama, ovde ima vise komicnih likova. Mada, sama tema serije namece dramu u njihovim kasnijim odnosima. Svidja mi se i to sto su sporedni likovi dobro napisani.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyWed Dec 02, 2015 4:00 pm

Meni je Baris ok, gledala sam ga već i bio mi je simpatičan.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyWed Dec 02, 2015 4:01 pm

Meni se KA ne svidja iako mi je Elcin simpaticna.Ali nije losa serija za razbibrigu.Mnoge devojke sa kojima pratim druge serije gledaju i KA i zadovoljne su.

Ja sam krenula Ezela da gledam.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyWed Dec 02, 2015 4:30 pm

Stanislav upravo usao u fb grupu u kojoj ja komentarisem serije sa drugim devojkama.Ustvari,vise se zezaju nego sto komentaisu.
Samo da znas,Adminko da cu braniti tvoju ljubav i da necu dozvoliti da ga druga osvoji.Jadan covek,ne zna gde je upao.Jedino ako onaj profil nije lazan.Onda imamo posla sa ludakom.Svakako cemo videti da li je to pravi Stanislav ili nije.Sve mi se cini da nije,a devojke me ubedjuju u suprotno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 EmptyWed Dec 02, 2015 4:33 pm

Adminko!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: