Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 2:40 pm

Maleni je predivan.Dusica mala.Bas volim decu u tom uzrastu.

Cagatay je predivan.Lep osmeh ima.Od zenskih najlepsa mi je bila Berguzar.I ona devojka iz Kiralik ask nije losa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:05 pm

Evo malo iz filma.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 12317475_140561952974149_1215642749_n
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:13 pm

Vidi sad ovu. Sigurna sam da bi ti čitala Ponchu i mene da pišemo o tamo nekom levom liku koji ti se ne sviđa. A ti kao šefica ovde moraš sve da čitaš, ti si ovde i mod i admin. :P


Serina frizura se ni meni ne sviđa, inače ne volim takve frizure, imala je i Tuba u KPA i ni na njoj mi se nije svidela. A tek kad pomislim na Bade, trandžu koji je samouvereno Eysan rekao da je lepši od nje. rolleyes Greh je što su scenaristi napisali nekome kao Berrak da to kaže ženi kao što je Cansu.
Meni Serenay inače nije lepa, mislim nije ni ružna, ali nije ni lepotica. Lepa mi je bila samo kao Mira u drugoj sezoni MC-a.

Caga je savršeno izgledao, slažem se da je odeću uskladio sa trenutnim imidžom, Pomcha dobro si to primetila. Mada, meni Caga izgleda savršeno čak i u onim facepalm modnim promašajima kojih ima onoliko. Šta ćeš, ljubav je slepa. :cereeeeek:

Ovo u Gecceu napisali sapunicu za pet minuta. Tim novinarima treba dati da pišu scenario za ove serije, imaju odličnu maštu. Caga je čekao u kolima da se ne sretne sa SS, pa je onda hteo krenuo da uđe na sporedni ulaz, pa je ipak odlučio da uđe na glavni... Ne znam samo zašto bi to sve radio s obzirom da je SS došla posle njega. Iskrena da budem, pre bih poverovala u priču da je Serenay namerno ušla u tom trenutku, jer ona voli medijsku pažnju.

Cansu i Caga? To nikako nije dobra ideja. Cansu izgleda dosta starije od njega, nemaju istu publiku, niti bi Cagini fanovi voleli da gledaju neku ozbiljnu dramu kakva če BG biti.

Miray se preziva Daner, a ovaj mali Mutlu, ne znam odakle ovim budalama sa offa uopšte takva informacija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:17 pm

Ja bih najvise volela Cansu i Engina, ali za to su male sanse. Engin je skoro imao susret sa fanovima u okviru neke humanitarne kampanje i rekao je da se odmara i da nece snimati seriju u skorije vreme, eventualno film.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:19 pm

Saro, hvala ti do neba na ovom prijevodu. Ja sam čitala i kad sam ovako shvatila, mislila sam da sam krivo. Ovi iz Geccea su samo da im je pisati.
Jesi li pogledala i video? Što je Serenay rekla kad je otišao o njemu? I što su voditelji rekli?

kisic kisic kisic

Da. Nekako mi se uklopio u imidž.
Nemoj mi ništa govoriti o Caginim promašajima. Ja ih i pravdala nekad.

Ma ne znam gdje sam više pročitala, možda sam i krivo shvatila, ali negdje jesam.Sad sam tražila na off-u i nisam našla. Ne znam tko je više o tome pisao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:20 pm

Ja sam i za Cansu i Engina i za Cansu i Kivu.

S Cagom mislim da je ipak malo prevelika razlika i ne znam kako bi Cagini fanovi prihvatili takvu seriju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:24 pm

Evo ga u svome gradu.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 12289652_715820125184181_408951514684587349_n Bebek
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:41 pm

Nije nista rekla o Cagi, pitali su je da li je bila u Americi, rekla je da jeste i da se vratila zbog dodele nagrada, uci engleski, ide na casove plesa zbog filma koji ce uskoro da snima i to je to.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:42 pm

Ne znam da li treba da kazem da je prelep na ovoj slici.
I ja sam totalno odlepila, vidi se da mi je nedostajao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:48 pm

Meni je na ovoj iz filma uf uf. :cereeeeek:

A na onim iz Bebeka mi je tako sav mio. Vidi ga. Jedino što mi izgleda malo umorno, ali što ćeš. Kako mi je falio. Canim benim.


Kako nije ništa rekla? Što ja onda čujem na 4:05?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:50 pm

Na svim tim iz filma je uf.

Cekaj da pogledam ponovo. Jel mislisxna onaj vidro iz Ucankusa kada su se sreli?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:51 pm

Ne taj, nego na onom što sam postavila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:52 pm

Saraaaa84 ::
A tek kad pomislim na Bade, trandžu koji je samouvereno Eysan rekao da je lepši od nje. rolleyes Greh je što su scenaristi napisali nekome kao Berrak da to kaže ženi kao što je Cansu.

E, zbog ovoga ti opraštam što si ponovila kako ti se Stanislav ne sviđa. lol!

Ni meni Serenay nije lepa, ima mi neku harizmu, ali po crtama lica i nije nešto. Bila mi je lepa kao Mira, ali ovako kad je vidim na nekoj dodeli, još kad se dotera sa ovako nekom frizurom, dođe mi kao harambaša.

Ma, Cansu i Kenan kad bi opet glumili, ja mislim da bi tad i serija imala odličan rejting i svi zadovoljni na čelu sa mnom. :cereeeeek:
Ali, nije mi jasno da sam toliki baksuz da ajde što nema ništa od nje i Kenana, ionako su ih dosta ponavljali, ali što nju i Kivu neće da spoje nije mi jasno. E, to je tuga živa.
Xavi kaže da je Engin tako rekao i pred KPA, pa je prihvatio tu ulogu, možda i sad napravi izuzetak. ne znam


Последњи изменио Adminka дана Mon Nov 30, 2015 3:52 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:52 pm

A ne, taj video ceo ima 3.49.

Daj link za video gde si to cula.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:53 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:56 pm

Ne znam sta da ti kazem, ja bih vise volela Kivu ili Engina. Ali Ece nece pustiti Kivu, a nesto mi se cini da Sema i Eylem nece pustiti Engina, jos sam negde procitala da su potpisale ekskluzivni ugovor sa Ay yapimom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 3:58 pm

A, ko bi onda mogao da joj bude partner, a da je neko iz Ay yapima? mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 4:04 pm

A onda će netko manje poznati ili će potpisati nove ugovore.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 4:07 pm

Rekla je da joj je Caga prijatelj, dugo su radili zajedno, ali ona sada ima vezu i takva pitanja joj smetaju zato sto moze pogresno da se shvati i bilo bi joj drago da ne pricaju o tome.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 4:08 pm

Ne znam što bih ti rekla i kako zahvalila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 4:11 pm

Ne znam ko bi mogao. Ece je uticajna u Ay yapimu u nema sanse da joj uzmu Kivu, ne znam sta bi trebalo da se desi da dodje do toga. E sad, Engin bi mozda i mogao ako uzmemo u obzir da Kerem Catay vec dugo pokusava da spoji to dvoje.

Poncha, vec sam ti mali milion puta rekla da nema potrebe da mi zahvaljujes i da mi zaista nije tesko da prevedem par recenica. Sve sto te zanima slobodno pitaj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 4:15 pm

Ma kako. Ja cijelo jutro pokušavam skužiti što je rekla.

Znam da si rekla.

A toliko mi je nastajao. Sve me zanima. Sve.


Moguće da će onda taj biti Engin.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 6:33 pm



Saro, ajde. Možeš ukratko.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 10:11 pm

Ja sam sad dobila ideju, postaviću i Saru za urednicu i onda će i ona kao mod biti u obavezi da čita sve o čemu se piše. lol!

Evo, koga zanima ovo sa Cansu da vidi. :cereeeeek:
http://instyle.com.tr/video/cansu-dere-instyleda-630#links
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 EmptyMon Nov 30, 2015 10:32 pm

Pitali su ga za Kenana, rekao je da ga mnogo voli. Rekli su mu da mu je imidž odlićan. Za Serenay je rekao da se skoro nisu ni videli nakon serije i da su se samo čuli telefonom nekoliko puta. Iskusno je zaobišao konstataciju da je zanimljivo što su došli maltene u isto vreme, rekao je da su tu mnoge kolege i da se još nije video sa svima. Rekao je da je dobro, da je premijera Delibala 25. i da posle toga ima još nešto, ali ćemo saznati kad dođe vreme. Onda su pitali za seriju, rekao je da ima, ali da nije ispravno da bilo šta kaže. Rekla mu je novinarka da izgleda kao francuski muškarac, na to se našalio i pitao da li mu je rekla nešto dobro ili loše, ona je rekla dobro. Onda su ga pitali da nešto poruči arapskim fanovima, rekao je da ih sve voli.

Dobro, znači serija je u planu u skorije vreme, ne verujem da bi sada pričao o seriji koja će biti tek sledeće sezone.

Cansu, ti više ne znaš kako da me nateraš da pratim vaše hvalospeve o Stanislavu, ama, canim, i za predsednika države da me postaviš, nema šanse da to čitam. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: