Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:58 am

Svi su mi super.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:03 am

Tracarili su i Caga i Engin ima cak i jedna slika.
A i kamerman je radio za nas, najvisecje snimao Cagu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:06 am

Jesu, jesu. To sam isto vidjela. Engin svako malo s nekim priča.

Kamerman je super. naklon

A i Caga je bio na dobroj poziciji. Odmah na početku, u sredini.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:06 am

I Volkan je tamo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:10 am

Istina, bio je na dobroj poziciji, ali i ovaj ga je stalno zumirao. Koji Volkan?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:14 am

Iz CK. Napisala sam ime lika.

Jest, svaka čast kamermanu. Evo sam išla i gifirati Cagu malo. Oduševio me. Baš se razveselio klincu. A i Kerem Catay isto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:16 am

Aha, pa on je valjda u vezi sa jednom od devojaka iz Gunesin Kizlari. A inace se on, Demet i Yusuf druze s njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:17 am

E to znam da se druže. Neka njih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 8:45 am

Evo mene opet o sinoćnjem...

Još sam ja dva sata gledala neka videa (opet) s dodjele kako bih uočila ako mi je promaklo štogod. Neki, skoro najduži mi je bio zanimljiv. Hvala kamermanu.

Istraživala sam malo onog malog što je nagradu dobio. Gledala mu instagram.... I nemam pojma otkud onima na off-u da je on Mirayin brat. Ja to ne bih rekla sudeći po njegovom instagramu. Ali sam vidjela da je on glumio u Karadayima. Zato je Kerem Catay bio onakav prema malom.

Inače, Caga je izgledao kao iz nekog starog filma, stajling mu je odgovarao s frizurom. Serenay je imala jednu od boljih haljina na ovim nagradama, ali kosa joj i nije nešto.
Pola ostalih su se moglo obući bolje.

Za ovoj AK sam, čini mi se, i ja glasovala. Bilo je neko komplicirano glasanje s registracijom.


Saro, jesi čitala Gecce?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 10:52 am

I jesi li vidjela video?

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:14 pm

E, slažem se da joj je haljina dobra, a frizura čak katastrofa s obzirom na to kako lepu kosu ona ima i mogla je hiljadu puta bolju frizuru da napravi.
I inače mrzim tu vrstu pletenica od kad je Bade imala u Ezelu na onoj zabavi u dobrotvorne svrhe kada je Kaya izigran i kada je Bade održala "vrhunski" monolog Eysan. rolleyes

Baš ste se raspisale, htedoh da se nadovežem, ali nisam imala vremena tako da mi je lakše da samo dodam kako se u svemu slažem sa vama.
Vidiš, Saro, kako Poncha i ja pratimo jedna drugu, ona čita sve što ja pišem o Stanislavu, ja čitam sve što ona piše o Cagi i to je uzajamno drugarstvo, da ne kažem kolegijalnost. lol!

A, o kakvom malom pričate? mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:15 pm

Šta je u Gecceu?

Ponchita, postavi te gifove ovde. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:22 pm

Ajde kad smo oko Turaka, da spomenem i Cansu.

Evo prekopirano od Xavi šta je rekla u novom intervjuu, a zatim i sličice. :cereeeeek:

U intervju najavljuju njen povratak na male ekrane. Ona kaze da joj nije bilo tesko prihvatiti ponudu jer je u oitanju produkcija sa kojom je prije suradivala i koja joj pruza sigurnost (osjeca se sigurnom). Tu je jos i prica, lik koji glumi, ali i ono sto ivijek istice da je bitno a to je kompaktibilnost sa cijelom ekipom. Ovdje se poklopilo sve.

Takođe, ni Birkan ni Timucin neće joj biti partneri u BG, tako da se ne zna ko bi mogao biti.
Ja želim Kenana ili Kivu, a od realnih mogućnosti u opticaju su Engin i Caga.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 12246853_10153926857348641_5068354860577879726_n

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Cansu-dere-instyle-aralik-sayisinda-18460-27112015145949

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Cansu-dere-instyle-aralik-sayisinda-13759-27112015145957

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Cansu-dere-instyle-aralik-sayisinda-81050-27112015145954

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Cansu-dere-instyle-aralik-sayisinda-25854-27112015150001

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 12269968_541182342698005_1637321680_n Ova mi je najdraža. naklon :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:25 pm

Ma meni je frizura kao frizura bezvezna, mislim, nije loša, ali s obzirom na njemu kosu, moglo je to bolje.

Raspisale smo se. Cage nam nije bilo mjesecima. Tj. nismo ga ovako vidjele. I još je došao i pokupio nagradu. Očekujem ga sad i u još emisija.
Naravno da ćeš čitati, šef treba čitati. Ali, i ti si pratila Cagu u njegovim projektima i gledala si MC.
Svejedno, hvala što čitaš.

Mali koji je dobio nagradu u kategoriji mladog glumca. Ataberk Mutlu. Glumi sina u Poyraz Kayarelu. Mali je oduševio cijelu publiku. I nas isto...
I Cagu.

A Gecce evo - Serenay Sarikaya ile Cagatay Ulusoy pisti olunca

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:26 pm

Vidjela sam slike. Kako ih nisi ranije postavila?

Cansu je premršava, ali njoj to odlično stoji. Odlično je ovo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:31 pm

Naravno, nego moram malo da zezam Saru, iako znam da ona na to ni pažnju obratiti neće. lol!

Pa, mrzelo me iskreno, mnogo sam se ulenjila po pitanju Turaka. :P
Da, svi kažu da je premršava, ali i meni se sviđa. Jel' si videla i onaj video sa instagrama? :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:31 pm

Taj mali je glumio u Karadayi, kakav Mirayin brat.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:33 pm

I nekako mi je poružnela Serenay, mada mi je ona tako bila u ovo vreme i pre godinu dana, valjda nakon leta kad pocrni, a ne stoji joj to.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:34 pm

A kako ćeš od Rusa stići.

Pa je mršava, ali jako dobro nosi svoju figuru.
Nisam.

Ma znam, kažem da sam ga noćas istraživala, bio mi simpatičan. A ja pročitala još davno na off-u i ne znam gdje sve da je on Berenin braco. Ne znam sad tko je to napisao.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:52 pm

A, šta ću kad su mi pojedinci preuzeli primat. stidljivko

Evo ti, ako te zanima.
https://www.instagram.com/p/-og5CcS5bF/

Ne ih rekla da jeste, pratim to dete od Karadaya.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 1:58 pm

I to kako.

Pogledala. Ma Cansu je super.

Ma ni meni se ne čini da je mali njen brat. Kažem, pročitala sam to.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:04 pm

Ali ti me razumeš, za razliku od nekih. lol!

Inače je dete premedeno, meni je slađi čak i od onog klinca iz KVP.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:09 pm

Mali se sinoć baš nekako uživio. Nisam znala plače li od sreće ili od nervoze. Od svih mi se najviše dojmio, a Cagin sam izlizala toliko. Uf!

Mislim da je mališan zaslužio tu nagradu u potpunosti.

A publika mu se obradovala najviše.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:15 pm

Joj, ja ne pamtim da sam slaba toliko na nečije suze kao na njegove, sećam se dok sam početak Karadaya pokušavala da gledam, kad on zaplače ja sam gotova.

Logično da ćeš izlizati Cagin, razumem te. :P Nego, ne videh gifove...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 EmptyMon Nov 30, 2015 2:20 pm

Ma vidjela sam svugdje da ga hvale. Ali mali je uživljen u ulogu. Lijepo se zahvaljuju, imala sam osjećaj da su svi ponosni na njega.

Nisam gifirala ništa skoro, osim kad je maleni bio na pozornici.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Uxlzy

Nisam gledala na YT-u videa osim njih par.
Ali Cagine face su neprocjenjive.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: