Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptySun Nov 29, 2015 11:58 pm

Ma yok, šta vam je, Caga ne ume da se ponaša u javnosti, to ga je Kenan naučio kako da se odnosi prema koleginicama.
Pošto je kmf jednom konstatovala kako bi mogao Kenan da ga nauči kako da se ophodi prema svojim partnerkama. rolleyes

Nego, prođe i Kelebek, a osta ja opet bez njihovog selfija. lol!
Jel' moguće da se nisu videli pet meseci, ili je pitao kako je onako uzgred?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptySun Nov 29, 2015 11:58 pm

Je. Vidjela sam.

Ni ja o njoj ne znam puno, ali znam Cagu.

Ma naravno da ovdje ide glasovi publike. I oni što se bune da je namješteno su pomalo smiješni. Jest, namješteno je ako računamo da su fanovi koji glasuju namješteni. Pa tko je bilo kojem glumcu kriv što nema iza sebe fanove koji su spremni glasovati koliko mogu. Ja sam isto klikala kad naiđem na neki link i glasovala. Zašto ne.
I kako bi inače Caga došao na nagradu da nema nagrada i osoba koje glasaju.
Uostalom, smatram da je Cagina nagrada potpuno zaslužena. Da je dobio bilo tko od njih, mislim da ne bi bilo pogrešno jer su odlični glumci. Svi. Ali eto, ako fanovi biraju, oni odabiru što im je najdraže. A zna se tko su najveći glasači.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptySun Nov 29, 2015 11:59 pm

Mene samo čudi da je Serenay drugi put zaredom dobila Leptira, zar nema Tuba najveći broj tih klikaša... mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:00 am

Admniko, nije još Kelebek završio.

A selfija je bilo, ali sa Serenay ne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:01 am

Očito nema. Očito su njeni fanovi zakazali u klikanju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:02 am

Još nije gotovo? molimmmm Pa, šta rade više...

Bitno da je na ani cuchi postavila na temi Omiljenih informaciju uz slike da je bila dodela Leptira, ali je lepo preskočila slike Cage i Serenay. Kako li je podnela ovo veče živo me zanima. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:04 am

Je sad. A dok su podijelili sve nagrade, pjevali... I tako..

Od svih, čini mi se, da je Berg bila prava diva.

A ne znam kako je. Meni je drago da je MC pokupio nagrada koliko je mogao.
Vidim ja isto da ima nekih neoduševljenih, ali i dalje mislim da je sve zasluženo. Nagrada koju publika bira je odabrala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:07 am

Ma, meni je drago i u inat svim onim hejterima tokom serije. Ispadalo je da serija ima više hejtera, nego fanova, pa evo nagrade demantuju sve to.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:09 am

Ma serija je bila i ostala dobra. Za nas koji smo gledali i uživali u seriji je ova nagrada super. I još kad vidim ekipu na okupu, bar dio njih. Super. Drago mi je i zbog Alija i Defne...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:10 am

Jeste, Caga tuce svoje partnerke, Hazal je dolazila modra na snimanje, a Serenay je imala srece sto je u medjuvremenu upoznao Kenana. Stvarno ne razumem po cemu su zakljucili da se lose ponasa prema partnerkama. Kenana samo nije briga sta ce novine da pisu pa je u javnosti blizak i sa Cansu i sa Berg, Caga ne voli da ga u tom kontekstu razvlace po novinama pa se ne naslikava sa partnerkama.

Pa moguce je da se nisu videli, Caga je snimao film i odmah je otisao u Ameriku.

Vala meni je svejedno da li je namesteno ili nije, ali je nesumnjivo da su nagradu osvojile osobe sa najvise fanova.

Pa nema Tuba bas toliko ostrascenih fanova, odnosno dosta fanova od ovo dvoje su klinci koji po ceo dan sede i klikcu, otvaraju po sto tw acc. i tako dalje. A u odnosu na Tubu kada je gluma u pitanju po mom misljenju je Serenay vise zasluzila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:11 am

Iako nisam ljubitelj ni Halita ni Berg veceras su bili simpaticni i da, Berg je bas izgledala kao prava diva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:22 am

Saro, nakon tebe je nepotrebno išta više tipkati.

Mislim da se i nije vidio s njom. Nije se vidio skoro ni sa kim kad je otišao. Baš sam nekidan gledala što je Ali Aksoz kazao u vezi njega u Ekstra Turki. Kao da se ne vide i ne čuju jer je Caga snimao film i otišao u Ameriku, ali da su kao dobri.
Takav je Caga sa svima.

Upravo to. Zato sam i rekla. Nagrade odnose oni koji imaju veću glasačku publiku. Ali kad i pogledaš rejting, bolji je imao MC nego KPA...

Engin je odličan glumac. I svaka mu čast. Ali Serenay je po glumi u MC bolja nego Tuba u KPA.

Meni su tako Berg i Halit djelovali. Ona nekako, najmanje pogriješi kad su ovakve nagrade u pitanju.
Halit mi je odličan za vođenje ovih nagrada.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:36 am

Vala ni mi ga nismo videli vise od mesec dana i mislila sam da cemo ga videti tek na premijeri.

Svakako da je MC bar u Turskoj imao veci i rejting i popularnost.

Sad vidim raspravu kako je Caga osvojio nagradu u konkurenciji sa Erkanom, ok, Erkan je bolji glumac, covek se bavi tim poslom godinama, Caga je tek na pocetku karijere, ima tek dve serije, ali prosto ima vise fanova. Engin je takodje bolji glumac to je jasno i on ima mnogo vise iskustva i godina rada iza sebe. Ali niko od njih nije za 4 godine postigao ovo sto je Caga. Pored Cage samo Kivanc.


Последњи изменио Saraaaa84 дана Mon Nov 30, 2015 12:40 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:38 am

I Caga je sto se glume tice napredovao brze od Kive.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:45 am

Jest. Tako sam i ja računala. Nisam mislila na ovaj AK do popodne.
I koliko sam shvatila rekao je da je ovo frizura iz filma. Hoće li se nakon premijere šišati?

A da. Mislim, ne želim biti od onih fanova koji samo tupe po svom glumcu... Odmah sam rekla da su svi glumci možda i zaslužili, ali da je meni moj pobijedio.
Erkan ima nagrada koliko hoće, i vjerojatno sve zaslužene. Vjerujem da je dobar glumac kao i Ilker da je odličan u ovoj seriji sad gdje glumi.
I sama sam rekla za Engina, pa i Keno mi nije loš. Ali ovaj uspjeh koji postiže Caga, i što kažeš Kivo, jest zaslužio nagradu. I fanovi su mu pomogli u tome.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:47 am

Ja sam danas gledala neki Kivin klip. Nisam ga odavno gledala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 12:57 am

Vala ako mene pitas Caga je bolji od Kenana, ima bolju mimiku, pored toga Kenanova moc transformacije je nula, a Cagi bi na tome mogli da pozavide i mnogo iskusniji glumci. I na boji glasa, ali to je vec prirodno.

I jos jedna vazna stvar, X faktor.

Ja pokusavam da budem realna i zato ne kazem da je najbolji glumac, jer jos uvek nije. Ali da sam slaba na njega jesam i prosto ga obozavam.

Da, rekao je da je taj imidz zbog filma. Ne znam, ako uskoro bude imao seriju, verovatno ce opet da promeni imidz, ali u tom slucaju ce da se krijeci videcemo ga tek u fragmanu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 1:12 am

Pa i meni je bolji od Kenana. Kenan mi je uglavnom uvijek isti.

I ne kažem da je Caga najbolji i da treba svima biti najbolji, ali meni je najdraži. Jednostavno. I činjenica jest, da koliko god su ovi ostali dobri, on je odnio nagradu jer su tako ljudi htjeli. Ova nagrada nije samo pokazatelj tko je najbolji nego tko ima podršku fanova. I onda se većina ljute jer je tako.
I, tri su glumca AY yapima bila, ako se ne varam. Tri. Dakle, nije samo jedan od Ay yapima pa da je taj guran od strane produkcije.

Hvala ti. Divna si.
Jest, možda do premijere treba biti tako, a i on ne mijenja često frizure. Kad krene s jednom, eto ga.
Njemu nije teško. Ionako voli kape.


Ovaj klinac koji je odnio nagradu je dirnuo pola publike. Čitala sam da je on Mirayin (Beren iz MC-a) brat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 1:21 am

Ovi sto ga ne vole mogu samo da mu pljunu pod prozor. Cak i da je namesteno, cak i da ga Ay yapim gura, neka se zapitaju zasto najmocnija produkcijska kuca gura bas njega, a koliko znam nema iza sebe mocnog oca, strica, ujaka i ostalu rodbinu. Da nije mozda zato sto vredi i sto donosi rejting? Prema tome, nepobitno je da vredi i u jednom i u drugom slucaju.

Ne znam da li je njen brat, ali klinac je ptesladak i krenule su mi suze kad je izasao na scenu.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 1:27 am

Bolje da ni ne čitam komentare.

I u pravu si skroz.

Ista stvar i kod mene. Nekako, kad sam ga vidjela onakvog baš me se dojmio. Mali je presladak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 1:27 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 1:47 am

Glupost. Pricalo se o tome da li su se CU i SS javili jedno drugom, novinar je saznao da su se zagrlili i poljubili. Pa to smo svi odmah saznali, cim su se pojavili. I kako je moglo da se prica kad nismo ni znali da li ce doci na dodelu ili ne. Pisu bez veze.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 1:52 am

Baš gluposti...

Hvala ti. Evo gledam po ne zna ni ja koji put videa. Čak sam ovog s klincom pogledala više puta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 1:55 am

Ja sam ovaj kada je Caga dobio nagradu izlizala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 EmptyMon Nov 30, 2015 1:58 am

Ne treba ni govoriti. Ali dobar je i u ovom kad mali dobije nagradu. Vidi kako je i on sretan zbog njega.

A Engin i Toygar udarili trač partiju tijekom večeri.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: