Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 8:17 pm

Serenay je dobila za najbolju glumicu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 8:21 pm

Najbolji glumac Caga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 8:22 pm

Aj canim benim kako mi je nedostajao. Mnogo je sladak. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 8:22 pm

Koliko su lepi i Serenay i Cagatay. cvetic <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 8:23 pm

Mada je bilo ocigledno da ce njih dvoje uzeti cim su se pojavili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 8:24 pm

Caga je ipak lepsi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:25 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 CVAXLINWwAI_ABF :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:28 pm

Najbolji reditelj Ali Bilgin. Opet Medcezir pokupi nagrade.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:32 pm

Kako je sladak. cvetic

Jao,sad kad krenu devojke sa kojima pratim dodelu da pljuju MC.
Vec su ispljuvale Serenay i Cagataya. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:34 pm

A ko je po njima zasluzio nagradu?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:36 pm

Kazu bilo ko,samo ne njih dvoje.
Evo,sad komentarisu kako izgledaju seljacki.
Bolje mi je da se odjavim sa fejsa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:37 pm

U, naši pobrali sve nagrade! wow bravo
Mnogo mi je drago za oboje, a kažite mi, jel' su izašli zajedno? Ako jesu, moram da nađem neki link to da vidim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:42 pm

U sto volim te pljuvace bez argumenata. rolleyes

Nisu svako je izasao posebno jer su posebno i dobili nagrade.

Sada cu da ti dam link kada su se sreli na ulazu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:43 pm

Daj, mada sam videla par sekundi na yt. Mnogo mi je milo da ih vidim posle serije. :cereeeeek:
I puno mi je srce što su njih dvoje dobili Leptira.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:46 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:47 pm

Hvalaaaa!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:50 pm

Divni su oboje.
Ne znam zasto devojkama na fejsbuku toliko smetaju i sta ce im oni negativni komentari. o Boze
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 9:55 pm

A, kakvi će tek komentari biti od naših najdražih Femirovaca, još su se i cmoknuli k'o njima u inat. smeh smeh smeh

Šalim se, mene ti komentari ne pogađaju, jako sam srećna zbog njih, vidim ih zajedno nakon 5 meseci. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 10:01 pm

Femirovci mogu samo da cute. A i ovi ostali koji nemaju svoje kandidate, ali su prvi kad treba da se pljuje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 10:25 pm

Slažem se.

Jedva čekam Ponchin post na ovu temu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 11:13 pm

I Toygar je uzeo nagradu. Vala serija se zavrsila pre pet meseci, opet glavne nagrade njima. Onaj ko kaze da ta serija nije dobra za Cagu, ne misli mu dobro.

I ja jedva cekam Ponchin post.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 11:23 pm

Evo mene.

Ja nisam gledala direktno. Ali sam presretna zbog Cagataya. :cereeeeek: naklon Tako mi je drago da je došao iz Amerike, tako mi je drago da je osvojio nagradu. I tako mi je drago što ga napokon vidimo.
Zaslužio je nagradu ma što god neki pisali i bunili se. Meni, osobno, od svih koji su bili ponuđeni je najdraži.

Mislim da je zasluženo pobjedio.

Saro, bi li prevela što je Caga rekao na onom videu Uckankusa nakon što je vidio Serenay. Je li ono Kerema nekog spominjao?
Usput, samo neka čujem još nekog da je Caga seljak i da nije kavalir. Baš se lijepo javio Serenay.

Sretna sam zbog Medcezira.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 11:33 pm

Saro, slažem se za sve što si rekla.
Baš mi je drago da je i Toygar dobio nagradu, pa nema, vidi se da su naši. :cereeeeek:

Poncha, da, baš su se lepo pozdravili, taman su svima pokazali kako su u ok odnosu. I da, Caga se baš lepo poneo prema njoj.
I meni je on od konkurencije najdraži, meni je i Serenay od svoje ženske konkurencije najdraža.

A, moram da kažem kako mi se i Kenan prolepšao. U kakvom god on odnosu bio sa Sinem, očito mu prija. kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 11:38 pm

Pozdravio ju je. Vidi se da je veliki profesionalac.

Eto, super je što se vratio. Čim sam vidjela slike pretpostavljala sam da će doći iz Amerike.



Saro, izgleda sam krivo čula. Rekao je Kenan, da ide kao i on. Tako nekako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 EmptySun Nov 29, 2015 11:52 pm

Nije Kerema, Kenana Imirzaliogla. Rekao je da kao što je Kenan prepustio njemu da priča i on prepušta gospođici Serenay. A kada je video pitao je kako je.

Što se tiče toga u kakvim su odnosima, Serenay ne znam previše i ne bavim se njome, ali svako ko prati Cagu zna da je nemoguče da sa njim neko bude u lošim odnosima, a još je više nemoguće da on to pokaže čak i da postoji takva situacija jer je pre svega džentlmen, vaspitan čovek i profesionalac.

Ovo nisu nagrade gde se meri kakav je ko glumac, fanovi glasaju, a ne stručni žiri i prosto je očekivano da je dobije Caga ili eventualno Engin jer od ponuđenih njih dvojica imaju najviše fanova i samo njih dvojica si imena koja imaju gomilu fanova van Turske, to važi i za Serenay. Iako je naravno Caga i svojom glumom zaslužio nagradu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: