Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptyFri Nov 27, 2015 11:08 pm

Pljuste samari ko u prici.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 12:25 am

Devojke, jeste li zaspale? Ako ovako nastave sa reklamama ovo ima da traje do dva.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 12:47 am

Ja nisam. lol! U toku sam pravljenja klipa. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 12:48 am

Pretpostavljam onog koji ja jedva cekam da vidim. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 1:23 am

Nisam zaspala.

Odlični su mi njih dvoje, zasluženo sve.
I žao mi je što je gotovo.

Inače, koncept im je na kraju bio glup.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 1:37 am

Sonsuz Ask…

Ne znam šta bih rekla, ako ništa drugo drago mi je što je serija dobila kraj i to srećan. Epizoda bi bila dobra da nije zadnja, ovako opet previše razvlaćenja, umesto Emelinog cmizdrenja, mogli smo da dobijemo dva tri minuta njihovog bračnog života. Prošlu epizodu su potrošili na gluposti, umesto da smo videli konačni obračun Nihata i Basak, Buraka i Ganija, nismo ni saznali šta se tu dešavalo. Da ne pričam koliko je neuverljivo što su Selda i Nihat ovako prihvatili njihovu vezu, čak i brak. Trebali su da idu putem kojim je i izgledalo da su krenuli da Nihat prihvata, pa da ubedi Seldu. Ili da se potrude i da osim askim, hayatim, canim, sevgilim, napišu nekoliko smislenih replika pa da Burak objasni roditeljima svoja osećanja. Ovako je sve ostalo na pola iako su imali 4 epizode da sve dovedu u red. Mošda i više, jer pretpostavljam da su saznali pre nas da će se serija završiti. Da ne govorim o budalaštini Cagle na svadbi i Asli koja se grli sa njom kao da su najbolje prijateljice. Za tri meseca se čuda dešavaju. U svakom slučaju totalno neinteligentno odrađeno.

Što se same serije tiče, imala je dosta potencijala, šteta što nije iskorišćen. Laka romantična komedija sa novim licima, odličnom hemijom među glumcima, lepim i veselim bojama je osveženje i sve je bilo u redu dok je serija bila komedija, pad je počeo kada je počela da dobija obrise drame, ljudima je više dosta toga, svakog dana ima bar po pet drama i to mnogo bolje odrađenih.Ovu seriju su definitivno uništile scenaristkinje. Ionako je Asli jedan od najgluplje napisanih likova, o drugima i da ne pričam, jedini normalan nam je ostao Burak, a i njega su bili na dobrom putu da pokvare. Zato i pored svega Burak Mazharoglu!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 6:34 am

Saraaaa84 ::
Pretpostavljam onog koji ja jedva cekam da vidim. lol!

E, baš taj. lol! Očekujem detaljne utiske. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 10:08 am

Sara, slažem se.

Upravo to. Epizoda kao epizoda mi je zanimljva, ali je propusta po meni dosta. Nisu razjasnili ništa i na kraju su nabacali, a ništa...
Odjednom ništa o Ganiju i Buraku, o Basak i Nihatu, o čovjeku koji daje lovu Basak. Sve super.
Nije iskorišteno što su imali, zaigrali su se sa scenarijem, i nije dobro izvedeno.

Asli je bila i ostala jedan od glupljih likova koje sam gledala. Ali ni drugi likovi nisu puno bolje pisani. Eto, izdvajam Buraka koji mi je stvarno simpatičan i navijala sam za njega. Sve u svemu, on mi i jest najbolji lik u seriji. Elcin, Halil su mi isto dragi. Volkana su od dobrice do gada provukli.

Sve u svemu, drago mi je da je serija ovako završila, ali šteta je ovog mladog para.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 10:09 am

Lep klip.Izabrala si jednu od mojih omiljenih pesama. :cereeeeek:


Ja se rasplakala na kraju CK.
Dolazak Cagle na vencanje je najveca glupost.Do juce im zagorcavala zivot,a sad im je drugarica.Malo sutra. rolleyes

Aslina vencanica mi se bas svidela.Dobro joj stoji. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 10:14 am

Adminko, pretpostavljam da si izabrala super scene. Kao i uvijek, bravo!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 2:58 pm

Ma nema potrebe da gledam klip, imam poverenja u tebe i sigurna sam da si i ovog puta bila na visini zadatka. lol!

I meni se svidela Aslina vencanica.

Volkana su od dobrice do gada na kraju opet pretvorili u dobricu preko noci. Eto shvatio je da njemu i Asli ne bi islo ni da su bili zajedno jer je njena srodna dusa Burak.

Rejting je bez obzira sto je serija pocela u 12 i trajala do dva 3.04, ako pogledamo da je Kosem imala rejting 4.01 i pored ulozenih miliona i onoliko reklamiranja, mislim da ce Star traziti svecom i Cilek kokusu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySat Nov 28, 2015 6:23 pm

E, stvarno niste fer, šta vas je koštalo da odvojite 4 minuta. durica

Sparks, i ja volim tu pesmu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 11:11 am

Ne mogu da verujem koliko je Stanislav bozanstven u svakom mogucem filmu. oho-ho oho-ho
A i Liza je bas slatka.

Gledam sad program i veceras je premijera Tihog Dona.Najverovatnije gledam seriju. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 2:33 pm

Vidi ove dve, neće da se jave. lol!

Sparks Fly ::
Ne mogu da verujem koliko je Stanislav bozanstven u svakom mogucem filmu. oho-ho oho-ho

+1 :cereeeeek:

Ja ne stigoh na film, a baš bi mi dobro došlo, jer počela kriza za Stanislavom da me hvata. tuzni
A, Tihij Don ćeš gledati zbog onog komentara Ruskinja kako je Stanislav tu trebalo da glumi? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 3:04 pm

Nemam veceras sta pametno da radim pa bolje da gledam neku seriju.
A i zanima me kakav je glavni glumac.Serija je verovatno dobra.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 12269900_989901907747822_387644896_n
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 12301187_149172292108508_1666166955_n
On bas voli Feodosiyu.Skoro svaki vikend je tamo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 3:26 pm

Jao, vidi ga kakav je meden sav... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 3:55 pm

Kod ove druge fotografije je napisao kako je razmišljao o tome kako već 2 godine unazad posećuje tu Feodosiju i za te dve godine mu se puno toga promenilo.
I kako smatra da je ipak možda sve to dobro, jer treba samo ići napred.

Na šta li je mislio za te dve godine - razvod, neka draga uloga...
A, možda i na Irinu, pošto je nju upoznao pre dve godine. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 4:32 pm

Sigurno je mislio na razvod i na Irinu.Sa Julijom izgleda da ima bas zategnut odnos.Sinoc sam videla jednu njihovu sliku i da ne znam da su razvedeni pomislila bih da ce zauvek ostati u braku.Bili su srecni,a ko zna sta je tu srecu pokvarilo.
Sa Irinom je verovatno srecan,ali ona je jos mlada i nema sanse da se sad uda za njega i da mu radja decu.A,mozda on i ne zeli nesto ozbiljno pa je zbog toga srecan sto je upoznao Irinu pre 2 godine. mislilac

A sto se tice uloga,mislim da je 2013. snimio jedan film i jednu seriju.Dobre su uloge,ali nisu ga one proslavile pa da se toliko veze za njih.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 4:38 pm

I,krenula sam sa serijom Talisman lyubvi.Mislim da je to prva serija u kojoj je Stanislav glumio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 6:19 pm

Adminko, ja sam odgledala klip još jučer.

Saro, rejting im i nije bio toliko loš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 8:03 pm

Ponchaaaaaaa, pojavio se Caga na Altin Kelebek dodeli nagrada.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 8:07 pm

Poncha, pa što onda kažeš pretpostavljam? kezz Ja mislila da sam ti dosadila, pa si rešila da više ne gledaš te moje klipove o Stanislavu i čitaš šta piskaramo.

Sparks, ma znam koje je filmove i serije snimio 2013. ali eto taj film sa Irinom je rađen tad. rolleyes
Da, moram da priznam da je istina kako je sa Julijom na skoro svakoj fotki presrećan, baš su delovali kao skladan i zaljubljen par.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 8:07 pm

E, javljajte ko je dobio Leptira, ja sad nemam vremena da to pratim, ali hoću da sam u toku.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 8:13 pm

Pojavila se i Serenay dok je on davao intervju, pa je to sad trenutno događaj.

https://www.instagram.com/p/-rgn_VuVmw/

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 CVAGcCqUAAA8G03

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 CVAGTAuWUAAcl86
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 EmptySun Nov 29, 2015 8:17 pm

Shvatice Stanislav vremenom da Irina nije nesto najbolje sto mu se desilo.
A ne treba mu zameriti jer onu najbolju jos nije upoznao.

Pratim i ja Leptira ali mi se link za prenos crvenog tepiha mnogo kocio.

I,bacila sam pogled na onog Dona.Da je Stanislav glumio tamo gledale bismo ga u selu i najverovatnije sa kravama.A glavni glumac mi se uopste nije dopao.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: