Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 6:56 pm

Baš si joj lepo napisala.
I drago mi je da si stavila da se par nas slaže sa njom, jer mene mrzi da joj i ja pišem, a ti si svakako sve to lepo sročila. :)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 7:05 pm

A odgovorila sam, ionako sam već ostavila na toj temi puno komentara. Čitala nas je pa što da pretjerano dužim.

Sparks, na hr. mi je avatar isti odavno, a posebno mi je drag. Ovaj je pozerski. Navikla sam ja na njih. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 7:06 pm

E, kizlar napuštam vas ja sad, pa vam se vraćam negde nakon 3 ujutru. lol!
kisic merhaba
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 7:07 pm

Lepo se provedi.I posle toga se dobro naspavaj. kezz

Ja volim stalno da menjam avatare.Ne mogu da se odlucim samo za jedan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 7:07 pm

Ajde, ajde. Samo ti uživaj! merhaba
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 7:08 pm

Sparks, ja obrnuto. Uvijek isti, rijetko mijenjam.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 7:10 pm

To je super. kezz
Ja stalno menjam i pozadinu na laptopu,mada sam sad stavila neku motivacionu.Ipak mi je ova godina vazna i moram mnogo da ucim. dosadno
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 7:30 pm

Videla san sad onaj post na hr. Aj dobro je da se pojavio neko ko je sve realno napisao. Uz to nije gledala Ferihu pa nema predrasude.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 7:36 pm

E to ti je dobro ako imaš motivacijsku sliku. Iako imam ja jednu s rečenicom - Nitko nas ne može motivirati dok se sami ne pokrenemo.

A ne znam što da ti kažem. Uči ako moraš.

Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyTue Oct 06, 2015 10:45 pm

Sparks Fly ::
Nije Chuck dobrica ali nije ni Blair.Ja ih volim oboje,mozda malo vise Chucka ali bas razumem i zasto ti nije bio simpatican tada.Ali,ja sam ga uvek volela.
Nego Merder,jel gledas ti nesto ovih dana?
Znam da si gledala Sex&city ali si verovatno zavrsila seriju.
U to odavno , nisam ja amater pa po jednu epizodu na dan , ja obicno izvedem jednu sezone na dan lol!
Trenutno obnavljam domacice , a od novijih ouat , grey's i how to get away with murder kezz
A ti gledas nesto sem gg? :)
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 1:35 pm

Od americkih serija samo GG,mada mi se gledaju i Prijatelji ali samo cu gledati neke scene.kezz
A od turskih nema sta ne gledam.I novije serije,a i neke stare. lol!
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 3:45 pm

Ja od Turske produkcije odustala do daljneg kezz
Dobra ideja za prijatelje , mogla bih i ja malo lol!
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 4:13 pm

Mozda je i bolje da se malo udaljis od turskih serija.Pa,kad gledas da gledas nesto kvalitetno. kezz

Ja obozavam Prijatelje.Volim ih iako mi se na pocetku nisu dopali i kad sam gledala mislila sam je serija totalna glupost.Kad sam drugi put pogledala shvatila sam da sam pogresila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 4:35 pm

Meni su prijatelji omiljena serija, ne znam ni sama koliko puta sam ih gledala. Mislim da se trenutno repriziraju na B92.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 6:00 pm

Ja jedno 10x puta najmanje ,nikad mi ne dosade i uvek me zabave kao da ih prvi put gledam smeh
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 6:29 pm

B92 ne gledam,ustvari retko kad gledam ove nase televizije.
Ali,ako pustaju Prijatelje bacicu pogled.

Meni je Joey omiljeni lik.Obozavam ga. smeh

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 8:10 pm

Ne gledam ni ja tv, ali mi je stalno ukljucen pa povremeno bacim pogled.

I meni je Joey omiljeni lik.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 8:13 pm

Pre su znali i da puste neke dobre serije.A sad daju totalni uzas. rolleyes

Mene je Monika nekad nervirala.Ali,uglavnom su svi bili odlicni.
Divni su kad se svi sastave. veseljko
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 10:24 pm

Pa ne mogu od Velikog brata i ostalih sranja od kojih mi se dize kosa na glavi da puste neki normalni film ili seriju.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyWed Oct 07, 2015 10:55 pm

Meni je Rachel najomiljenija kezz
Mada volim ih sve , samo mi je ona najslicnija pa mozda zbog toga.
Najkomicniji mi je Ros i njegova desavanja sto se tice braka , Ross the divorce force smeh
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyThu Oct 08, 2015 7:33 am

Upravo to,Saro.

Rachel je super.Meni su ona i Ros presmesni kad su zajedno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyThu Oct 08, 2015 9:31 am

Dedikoducu cocuk pise da se za Caginu partnerku pregovara sa dve glumice, ali ne moze da kaze imena. Tako da je izgleda definitivno istina da ce poceti pocetkom godine.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyFri Oct 09, 2015 1:40 pm

Gde ste nestale devojke? kezz
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyFri Oct 09, 2015 2:19 pm

Ja sam krenula da se spremam za ekskurziju,necu biti na internetu narednih dana.Pa i kad udjem toliko sajtova posetim da zaboravim na forum. lol! facepalm


Ne znam gde su ostale.Ponche opet nema,nije tu ni Adminka.
Jedino Sara udje povremeno.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 EmptyFri Oct 09, 2015 4:09 pm

Gde idete na eksurziju? kezz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: