Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySat Oct 03, 2015 11:43 pm

Pih, 45 min je malo. Navikli smo na sat i po. Ta Cansu je stvarno lenja, prvo je nema sto godina, sad serija od 45 min. :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 12:58 am

Ne diraj mi Cansu. lol!
Ne, ali realno meni je baš drago da će epizoda trajati 45 min, taman ću lakše i da je repriziram.
Mnogo mi je dva sata, pa jedva sam sa MC-om izašla na kraj.
Eto, ono što Kenanu nije uspelo uz sve uslove i razne napore, Cansu jeste. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 1:53 am

Ja sam nekako navikla, cak sam za MC i KPA, navikla da epizode traju po dva sata, pa mi bilo cudno kad su neke bile po sat i po. Ali, dobro, ja sam veteran kada je pracenje serija uzivo i pitanju.

Kenan je folirant (izvinjavam se njegovim fanovima ako ih ima ovde). Pravio je dramu i na sva usta pricao kako nema sanse da snima seriju ako su epizode duze od 45 min i onda je verovatno primio dobru lovu i odmah pristao na 3. sezonu Karadayia.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 2:28 am

Jeste folirant, ja te apsolutno podržavam u toj izjavi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 11:28 am

Opet smatram da je Cansu predugo cekala i na kraju prihvatila sasvim obican projekat , ocekivala sam neki bum od nje sad mislilac
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 12:17 pm

Aj videćemo, ja gledam kakvo god bilo, čak ću i da snizim kriterijume, ako bude bilo potrebno. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 3:29 pm

Sa ovim se slazem i ja sam ocekivala od Cansu neki projekat koji ce da odjekne, o kom ce da se prica. Mada, jos uvek ne znamo nista, osim Ay yapima i Cansu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 3:49 pm

Al' ste potonule obe, neću imati s kim da gledam vidim ja. smeh
Ja sam negde imala osećaj da će biti kao ona izbirač uvek naiđe na otirač. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:09 pm

Svakako cemo da pocnemo da gledamo, bar ja, pa cemo posle da vidimo.
Ay yapim je nesto ove godine slabo posvecen serijama, ni za jednu nemaju tako agresivnu reklamnu kampanju kao za Medcezir ili KPA. Ali ovde nemaju sta ni sa reklamiraju kad od serije jos uvek nema nista. Ja se samo nadam da ce joj naci odgovarajuceg partnera, jer imena koja se spominju se meni ne svidjaju. Narocito posle Kenana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:11 pm

Vala fanovima tih velikih zvezda uopste nije lako. Em cekaju seriju po godinu, dve, em ako ne uspe, moraju da cekaju opet po godinu, dve, jer niko od njih ne ulazi iz projekta u projekat.
Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:20 pm

Na koji kanal bese ide? Ako je D u pitanju , ugasili smo ga lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:24 pm

ATV. kisic
Slažem se da joj treba naći dobrog partnera, ali opet nekako meni partner nije toliki problem, jer mi je bar dosad sa svakim uspevala.
Meni je važnije da je priča dobra, za ukidanje se ne brinem jer je ipak to Ay yapim.


Последњи изменио Adminka дана Sun Oct 04, 2015 4:25 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:25 pm

Dobro je onda smeh
Ja joj zelim srecu i da me ne razocara kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:26 pm

Ma, samo da počne više. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:27 pm

Ti ces uzivo da pratis? kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:28 pm

Obavezno. I to svaku epizodu.
Ti nećeš baš ni prvu? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:29 pm

Ma jok , pola ne razumem samo se nerviram lol!
Cekam sa prevodom , dacu sansu kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:30 pm

Pa, mogu ja da ti prevodim kao u stare dobre dane. kezz
Znaš da mi za tebe nije teško.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:33 pm

Znam canim kisic
Ako me zainteresuje , praticu ponekad sa tobom kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:34 pm

Mislim, nije to kao ono dok smo MC pratile, ono je bilo neponovljivo. <3
Ali, opet, može da bude lepo. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 4:47 pm

Samo da me privuce serija kezz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 5:47 pm

I ja mogu live da prevodim, nije problem. Prvu cu da gledam s tobom uzivo, pa cemo videti za dalje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 5:59 pm

Da, ti još bolje od mene to umeš.
Sad tek jedva čekam uz vas dve. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 6:08 pm

Znači, uskoro nešto više o Ay yapimovom, po meni, najjačem projektu što se tiče ove sezone. Jer ove ostale serije koje snimaju nisu mi nešto zvučne. Cansu može iznijeti projekt, ali mislim da bi još bolje bilo uz nekog poznatog glumca. Jače neko ime što ima i fanove iza sebe.
Inače, i ja sam navikla gledati duge serije. KPA i Medcezir (pogotovo prva) su baš imali duge nastavke.

Sparks, evo ja sam pa recimo i mršava s obzirom na visinu i kilažu (iako ja tako ne mislim jer mi sve ide u stomak i stražnjicu), ali svejedno imam celulita malo. Evo pokušat ću s ovim što je Sara rekla. Čula sam za još stvari koje su dobre.
Kad sam već pričamo. Ja prvo kad mršavim smanje mi se grudi , a kad debljam prvo stomak.

Sara, ja sam čula isto pohvale za Cilek kokusu. I nekako mi njih dvoje, po slikama, izgledaju baš slatko. I sve nekako mislim da bih mogla pogledati. Ali sam čekala da se skupi epizoda za maratonsko gledanje.
I još kad sam vidjela Jusufa (ili kako se već glumac zove) uz Cagu na slici, odmah mi je nekako miliji.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 972159_542360052488733_74020157_n.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 EmptySun Oct 04, 2015 7:14 pm

Ja sam stigla do 10. epizode CK i bas sam se opustila gledajuci. Slatki su Burak i Asli, a istina je da su Demet i Yusuf u vezi, Demet je potvrdila.
Da, ono cuveno takmicenje za best model gde je Caga izgledao kao milion dolara, a pobedio Furkan koji mi je ljigav da ljigaviji ne moze biti. Yusuf je osvojio drugo mesto, mada on meni izgleda sto puta bolje od Furkana. Ali u to vreme radile veze Seljin able, dok je nisu provalili da uvlaci mlade ljude u svet droge.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: