Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Next
АуторПорука
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:18 am

Ne sme , utice na pritisak lol!
Ali zato te digne dobro za dobro jutro srca
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:20 am

Ajde onda da nas dodatno razbudi sa ovim. jupi

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:26 am

Pa ti hoces srce ovde da mi stane? kezz
Steta sto Yamira nema ovakve scene facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:26 am

Šteta velika. A, moglo je biti u tuš kabini za vreme prvog seksa, da nisu sekli. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:29 am

Ece - zena unistitelj lepih stvari smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:30 am

I Ece i Erdogan. lol! Sećam se da su fanovi tad Ece pisali sve žive kritike nezadovoljsta, a ona ih provicirala da izbrisanu scenu ne može zaboraviti jer je ona napisala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:31 am

A to sto je mi nismo videli , sta ima veze lol!
Jel bese scena bila u fragmanu ili sam ja pomesala nesto? kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:32 am

Da, pustili sekund njih dvoje pokvašene i cenzura proradila. ljutko
Tebi i bolje što ih nisi pratila baš kao mi ovde, koliko je bilo isečenih scena iz fragmana, samo bi se dodatno nervirala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:34 am

A ovu scenu iz Ezela jel su trebali da isplate? kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:35 am

E, pazi kad ne znam. Mislim da nisu u Ezelu ništa plaćali RTUK-u, iako su po meni to najvrelije scene iz turskih serija, ako ne računamo staklenik. he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:36 am

Staklenik niko ne moze da prevazidje , znam da nisam disala dok sam gledala tu scenu oho-ho
Neko stavio komentar kao : "kad strina zavodi necak poludi" lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:38 am

Pa, dobro, tebi i Sari je staklenik neprevaziđen, a meni ovo. oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:41 am

Kad misliš ti da repriziraš AiM? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:43 am

Iskrena da budem meni je bolji EE poljubac u guzvi nego ovo kezz
Sad ces da me lincujes jao
Pa mozda tek na zimu , gledala sam zimus a to mi bio 6-ti put lol!
Ti si isto bese skoro gledala? kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:45 am

Meni je sve od E&E super, tako da ti ne zameram. lol!
Meni je ovo, onda scena u 29-oj, poljubac u 34-oj, 59-oj i 13-oj i 17-oj najbolje njihovo. <3

Jesam, odgledala prvu sezonu, a druga me i dalje čeka. Sad nemoj ti mene da linčuješ. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:47 am

Necu , ne brini kezz
A koliko puta si pogledala? kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:48 am

Celu seriju dvaput, a prvu sezonu četiri puta. kezz
Prva sezona mi je mnogo draža od druge, nekako mi je serija tad posebna. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:49 am

A meni je druga mnogo bolja zbog nekih scena <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:51 am

Meni je druga teška zbog Njuhalo i Behlula i Bihterine patnje. placljivko
I nekako mi to više nije bilo to, i ono Adnanovo silovanje, strašno.
A, moram da priznam i da volim prvu sezonu posebno zato što su se tad tek njušili i petljali, u drugoj su se već bili spetljali, pa je počinjao i polako kraj svega toga.
Koje su tvoje najdraže B&B scene? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:56 am

Prvi poljubac , prvo volim te , staklenik naravno kezz oprastaj kad odlazi da ih ne bi otkrili , onaj zagrljaj posle povratka , vecina scena tamo u kamenoj kucici i naravno tango <3
A tvoje? kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 10:58 am

Meni je najdraži nekako poljubac u 26-oj. <3
Onda, tarango, staklenik, poljupci u 28-oj i 30-oj, kad polete jedno drugom u kamenoj kućici, kad pričaju o tangu u 60-oj, kad ga Bihter provoza kolima, prvo volim te i kad se gledaju u 38-oj nakon što Behlul izađe iz kupatila.
A, sad da čujem E&E najdraže scene? bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 11:02 am

Bez Omera nema ni Ejsan , razgovor u zatvoru, poljubac u guzvi , ona vrela scena kezz ovo je moja poslednja igra samo za tebe , biti Omer znaci voleti Ejsan , i naravno u poslednjoj epizodi su mi sve omiljene <3 A tebi? :)
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 11:07 am

Uh, e ovo je teško pitanje, jer su sve. lol!
Nemam redosled, mogu samo one naj naj da nabrojim, pa evo ovako...
Susret Omera i Ejšan na groblju u 35-oj, razgovor u 53-oj, poljubac iz 34, Biti Omer znači voleti Eysan, kad je odveo nju i Bahar u onaj njihov restoran u 5-oj, scene iz 17, scene iz 13, scena u tetkinoj kući, razgovor u 70-oj u njihovoj kući, sve scene iz poslednje, kada joj da da upravlja brodom u 6-oj, scena iz 16, scene iz 19, poljubac iz 28, scene iz 29, razgovori iz 32. i 33, poljubac u 59-oj, scene iz 60...<3  
Mislim da su mi omiljene E&E scene sad sve na broju. lol!

YaMira scene? bravo


Последњи изменио Adminka дана Wed Jul 22, 2015 11:25 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 11:13 am

Opet su zatvorili Twitter u Turskoj a vi trazite vrele scene. Uskoro cemo da se molimo da dobijemo i celoljub. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 EmptyWed Jul 22, 2015 11:13 am

Što ga sad zatvoriše?
Neću čeloljub, makar nikad više ne videla ni jednu ljubavnu scenu, na njega sam alergična. lol!


Последњи изменио Adminka дана Wed Jul 22, 2015 11:14 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
Назад на врх 
Страна 32 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: