Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyThu Jul 23, 2015 8:27 pm

I da si stavila Femir ja bih glasala za Bibice.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyThu Jul 23, 2015 9:26 pm

Znam, jer te razumem. Kad smo pisale listu omiljenih parova, zaključila sam da su tebi Bibići kao meni E&E, a meni Bibići kao tebi Femir. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 9:44 am

Günaydın <3
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Pizapcom14376622449841
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 9:55 am

Gunaydin, canim! <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 10:09 am

Ko bi rekao da je danas petak...
Merder , Sparks kad idete na odmore? Pošto za Ponchu i Saru znam da je avgust. cvetic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 10:18 am

Ja ovog leta ostajem kod kuce,a sledece godine moram na Zlatibor.Mogla sam i ove godine da idem,ali ovde moram na vezbe,a i zbog zdravstvenog stanja ostajem ovde.
Sledece godine bas imam dosta obaveza oko skole i dosta toga je isplanirano,ali svakako cu morati da izdvojim vreme za Zlatibor.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 10:21 am

Jel' ideš sa društvom ili sama?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 10:24 am

Najbolje mi je da idem sama,ali verujem da ce mi se nakaciti roditelji i eventualno jos neko.Brata bih i da vodim,ali on i ne voli da putuje.A sto se tice drustva,mogla bih sa jednom drugaricom da idem,ali ona bez majke nigde ne ide.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 10:26 am

Joj, znam taj osećaj kad se nakače roditelji. smeh
Ja sa svojom sestrom volim svuda da idem, ali nekako je malo veća razlika u godinama i onda ona uvek ide sa svojim društvom, a ja ili sama ili sa svojim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 10:37 am

Ma,ja samo da odem bas me briga ko ce mi se nakaciti,ionako roditelji to ne finansiraju.

Moj brat voli da ide samo sa ocem i onda je i problem sto ja ne bih roditelje da vodim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 12:23 pm

Ja odoh pocetkom avgusta u Kroejsu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 12:25 pm

U, tamo je milina za letovanje. Gde ideš?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 12:34 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 12:35 pm

Sad idem prvi put, ako ne racunam ono kad sam bila mala, jer se ne secam. Bice me svugde po malo Rijeka, Opatija, Krk, Pula, Porec itd. Uglavnom Istra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 12:36 pm

Odlično. Super ćeš se provesti. Merder
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 12:42 pm

Hrvatska ima prelepa mesta.Svakako je jedna od najlepsih Ex YU drzava. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 12:43 pm

Slažem se. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 12:49 pm

Jeste, narocito obala. Zato i hocu dosta toga da obidjem sada kada idem na tu stranu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 1:28 pm

Cansu, gde ti ides?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 1:33 pm

Ja idem prvo na Palić sa društvom, a posle sama do Grčke, u Solun.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 1:36 pm

Super. Palic je prelep.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 1:38 pm

Jeste, bila sam tamo već jednom i em je prelep em vežu divne uspomene. Tako da jedva čekam. jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 1:40 pm

Bila sam i ja par puta, doduse nikad na vise dana nego na kratko u prolazu kada sam isla u Budimpestu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 1:41 pm

Joj, a tek što je Budimpešta lepa... Meni je lepša od Beča, npr.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 EmptyFri Jul 24, 2015 1:44 pm

Prelepa je Budimpesta, ali ja vise volim Bec.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
Назад на врх 
Страна 36 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: