Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Next
АуторПорука
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:14 am

Ju zaboravila sam na taj susret lol!
Najomiljenija je onaj ponovni poljubac to vec znas kezz pored toga jos bazen scena i susenje , prvi poljubac , njihov privatni ples , iz zadnje epizode skoro sve , zimovanje i naravno cuveno volim te i teşekkür ederim lol!
Tvoje? kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:15 am

E, za njih sam pravila listu, pa evo da je ponovim, da se ne mučim. kezz

Adminka ::
Evo ga spisak...
1. epizoda - Prvi susret
2. epizoda - Onaj njihov razgovor nakon cega Orkun uleteo
6. epizoda - Ah bu ben
7. epizoda - Yamanovo citanje Mirinog pisma
8. epizoda - Kad mu Mira poleti u zagrljaj nakon sto se vrati iz Amerike
9. epizoda - Njihov prvi ples + prvi poljubac
13. epizoda - volim te - hvala kezz
22. epizosa - Uludag <3
28. epizoda - Ljubomorna Mira kezz
32. epizoda - Kad je iznenadio kad su proslavljali 6 meseci
33. epizoda - Bazen <3
40. epizoda - Beni benimle birak
42. epizoda - Poljubac u Nadirovom dvoristvu
49. epizoda - Ask kirintlari + poljubac na kraju epizode
50. epizoda - Ples
54. epizoda - Scene pred docek Nove god.
58. epizoda - Kad je zaprosio
61. epizoda - Agva
67. epizoda - Poslednja scena kad se grle dok ide Kuyruklu yildiz
75. epizoda - Tu skoro sve scene, zakljucno s vencanjem <3
76. epizoda - Medeni mesec
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:16 am

Pa Erdoganu je uvek kriv Twitter za sve, ovog puta je za teroristicki napad od prekjuce.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:17 am

Ima li u toj zemlji prava glasa uopšte? tuzni Glumci nisu pisali proteste i ne znam kakve teorije zavere protiv Erdogana, samo su lepo apelovali protiv terorista.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:17 am

Kako si to lepo rasporedila , mene bi mrzelo lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:17 am

Ah, pa tugovala sam za serijom i onda mi dobro došlo to. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:20 am

Hoću i ostale devojke da mi napišu omiljene scene ova tri para. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:28 am

Kad odgledam Ezela,napisacu omiljene scene,a za Yamana i Miru i Behlula i Bihter mogu. :)
Prvo Yaman i Mira.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:30 am

Joj, uvek se smejem ovoj poslednjoj. smeh Mira je ispala prava kraljica tu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:35 am

Sad,Bihter i Behlul.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 11:37 am

Jao, da, kako sam zaboravila ovaj razgovor u 30, pa on mi je draži i od poljupca u toj epizodi. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 3:10 pm

E, Saro, kako ti ide gledanje BBO, kakvi su utisci?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 4:58 pm

Ni slucajno mi ne govori kako se zavrsava, posto znam da volis da kazes.

Dobro mi ide, serija nema neku mnogo zanimljivu radnju, ali mi je Mustafa car, jedino su mi on i Asiye i zanimljivi. A Engin me je jos jednom odusevio glumom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 5:25 pm

Znala sam da će ti se dopasti Asiye. kezz Neću, ne brini, a dokle si stigla?
A, kako ti se čini Melisa Sozen? Meni je tokom cele serije najveći problem bila ona, ravna mi je linija, još ima facu da ubije u pojam.
Inače, ja sam upravo odgledala Bir avuc deniz i pitam se kako je ova poslednja scena tako olako prošla u Turskoj. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 5:41 pm

Ne mogu da odlucim da li mi je odvratnija Narin ili sama Melisa. Mrzim takve likove, a ona sva njonjava, glas kao da nije jela mesec dana, u prvoj epizodi napravila facu "ja sam jadna" i tako ostala zaledjena tokom cele serije.

Stigla sam do 21. aj najzad pocelo nesto da se desava iznedju Asiye i Mustafe, sve vreme navijam za njih. Inace mi lik Mustafe nosi celu seriju, smorila sam one dve epizode dok je bio u ludnici.

Scena je prosla zato sto je film, tu je zakon blazi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 5:44 pm

Takav sam isti utisak i ja imala dok sam gledala.
Mustafa definitivno nosi seriju, lik je genijalan, obožavam takve ludake. A, drugo što je Enginu stvarno Mustafa uloga života po meni.
Na drugi deo ne odgovaram, da se slučajno ne bih oko nečega izletela. kezz

A, kako je RTUK onda kaznio Sadece sen, zbog nekih scena, koje kao kvare omladinu?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 5:53 pm

Ti i ja imamo slican ukus kada su likovi u pitanju i ja isto volim takve ludake od kojih mozes sve da ocekujes. Steta sto sporedne price nisu zanimljive koliko i Mustafina, serija bi duze trajala.

Ne znam kako ove nisu kaznili i Nurgilin film Ask kirimizi je dobio ogranicenje +18.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 6:03 pm

I ja sam primetila da imamo slične ukuse za likove.
A, šta bi tek rekli na onaj Kenanov sa Berrak, tu sam i ja ostala u čudu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 6:20 pm

Toliko mi je Berrak odvratna i toliko je ne pratim da ne znam ni gde je glumila osim u Ezelu i u MY gde su je svi prosto "obozavali".
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 6:24 pm

+1 za opis Berrak.
Ja nisam gledala taj film sa njom i Kenanom, ali mi ova scena nije promakla. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 6:30 pm

Na tom linku je neki snimak o ratu u Izraelu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 6:32 pm

A, jel' vidiš ovde od 2:45 do 3:00?

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 6:35 pm

Ok, videla sam. Pa pre je taj zakon bio blazi, vidis da je 2009 prosla scena Mustafe i Bahar, sada tako nesto nema sanse da prodje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyWed Jul 22, 2015 7:05 pm

A, opet i Kenan i Berguzar su imali jednu dobru scenu, pa ih nisu kažnjavali. Dok ovi drugi ne smeju ni da se poljube k'o ljudi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 EmptyThu Jul 23, 2015 12:22 pm

Evo za dobar dan jedna montaža ne Femira, nego Cansu i Kenana! srca

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 295pus5

Btw, proglašavam kraj ankete, najlepši avatar na ovom forumu ima Merder! Merder
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo - Page 33 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
Назад на врх 
Страна 33 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: