Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 4:28 am

E, da i AY treba da odgledam, u zaostatku sam min. 5 epizoda.
Murata i Meryem ne mogu, jednostavno nemam zeludac za nju. Ali sam pogledala onaj njegov film Kirimli i preporucujem.
Iyi geceler. <3 kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 9:06 am

Gunaydin! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 10:19 am

Dobro vam jutro!

Adminko, jesam vidjela sam da si u svađe ušla. Na tom forumu se možda slažem s nekim forumašicama, a mislim da u najviše toga s Treko, pa eto možeš je pozdraviti. Ja se ne namjeravam uključivati ni registrirati jer nemam volje više ni čitati, a kamoli komentirati jer se samo živciram. Na svakom forumu postoje ljudi s kojima se slažeš i onima kojima ne.
Pratim još uvijek što se događa s Cagom i komentare (ali ne kao prije).
Inače, naravno da možeš blokirati ulazak na neke stranice. To je kao što roditelji zbog zaštite mogu djeci zabraniti neke internetske stranice.

Od Kivinih serija mogu reći da sam gledala (možda ne svaku epizodu nego kad uhvatim) Gumus i AiM, MiH sam onako gleduckala, KG sam gledala jedno vrijeme dok je išao na TV-u, Ezel, KSVS sam gledala prvi nastavak, ali nije moj tip serije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 1:53 pm

Ma i bolje ti je da ne pratis, sad samo ili pljuju ili komentarisu tek da bi komentarisali.
Meni je zapravo krivo sto na forumima ne postoji opcija ingore, ali ne pojedince, nego pojedine teme.
Posto ja odavno ne pisem na AFK off-u, a nisam toliki karakter da i prestanem da ga citam, nesto me uvek vuce iako se nerviram posle. :P

Ma Kivo ima serija za gledanje kol'ko 'oces, samo moz' da biras. kezz
Sad cu bas pogledati KG, mislim da prvu epizodu znam i delimicno, ali svejedno javljam utiske. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 6:04 pm

Meni je krivo sto ne postoji opcija ignore za pojedince cije komentare kad citam napadnuti su mi svi moguci centri za logiku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 6:53 pm

Ovisno na kako kojem forumu. Na forum.hr postoji da ignoriraš pojedince. I onda kad čitaš temu ti se njihovi postovi ne pokazuju.

Ne znam, ja čitam.

Danas je petak, ali serije nema. Ja kao da ne znam što je petak bez serije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 7:36 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 11692726_423813687804089_5745941964476585478_n

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 11248873_423813707804087_7806011448223169237_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 7:55 pm

Sto su slatki na ovoj prvoj, nismo nju imali pre. kezz
I meni bas fale, nemam osecaj da je petak. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:05 pm

Nisam znala da postoji ta opcija, a nije vise ni vazno posto ne zalazim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:11 pm

Nisi znala da postoji opcija ingore?
Allah, Allah, ja vec njom ignorisem dve sa foruma. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:18 pm

Da, ignore opcija postoji.

Stvarno mi je neobično znati da je petak, a epizoda u ovo vrijeme ne počinje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:21 pm

I meni. A, drago mi je sto Ay yapim svakog petka izbacuje neke klipice na svoj kanal u vezi serije.

Pa su tako sad izbacili ovu scenu. <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:22 pm

Vidim da si uputila Treko moje pozdrave. Žena nas je uvijek čitala i razmišljanja su nam slična.
Hvala ti.

Samo da se ona i Kmf, tj. Neyse ne kače dalje. Vidim da je bilo nešto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:23 pm

I Ay yapim nostalgičan. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:25 pm

Eno, poceo rat. kezz Ne znam stvarno sta je sa kmf, i mene napala jer ne volim lik Ferihe, a ovamo glumi da se samo zeza i da joj je najvaznija tolerancija.
Treko te bas voli.

Svi smo nostalgicni. kezz <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:26 pm

E, a jel' ce sad Caga da tvituje i za ovu seriju kad budu bile godisnjice kao za AFK sto svake godine u januaru mesecu tvituje? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:30 pm

Pročitala sam komentare i baš mi je drago čuti da moje branjenje ipak ima nekog tko misli tako. kezz Zato ti hvala što si prenijela jer je meni glupo da se sad pojavljujem tamo.


Zato sam ja jednom i pitala da ne znam jesu li komentari ozbiljni ili šale.

Jesmo, ali što ćeš. Ja gledam zaostatke prevedene. <3 kezz



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:31 pm

Nema na cemu, uvek. kisic

Vise ni ja nisam nacisto sa njom.

Dokle si stigla? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:32 pm

Ne znam hoće li, možda i hoće ako bude i netko uz njega od ekipe i ako mu fanovi budu slali i tražili.

Za AFK se javljao uvijek i ja kažem da je to zato što je svjestan koliku važnost projekt ima za njega.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:33 pm

Da, mozda je samo za AFK, jer mu je to prva serija, prva uloga.
Jel' tacno da je prekjuce bio na Serenayinom rodjendanu, citam neki kazu jeste, drugi kazu nije, pa da pitam prave. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:33 pm

Gledala sam sinoć 66. epizodu. Kako mi Sude ide na živce. U bolnici je zbog onog plana s Orkunom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:34 pm

Uh, znam tu epizodu. Tu je Sara poludela na desavanja/nedesavanja. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:39 pm

Ovako, to se ne zna točno. Fanovi su po lokaciji s neke slike zaključili da je Serenay na proslavi bila negdje na Bebeku, ili tu negdje. Mislim da sam čak naišla i na lokaciju Nusr-Et Steakhouse, a za njega je novinar rekao da je na Bebeku viđen i otvorio je prozor. Ima slika. Tako da pretpostavljam da su fanovi zaključili da su se našli na istom mjestu. Koliko je meni poznato ništa se više ne zna. Meni uopće nije čudno ako je on bio na njenom rođendanu, možda čak i logično.

Mislim da ga je sutradan ujutro, dakle jučer ujutro, slikalo s Enginom, Ilknur, Seckinom i Deryom u Beogradskoj šumi.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:41 pm

Ma, nije ni meni cudno. Cak bi mi jako drago bilo sto su nastavili druzenja i vidjanja nakon serije.
Onda meni malo manje nedostaju. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 EmptyFri Jul 03, 2015 8:42 pm

Joj tebe. Pa vjerojatno se čuju/vide, ali je sad svatko na godišnjem.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 26 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: