Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 8:44 pm

Ja priznajem. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 8:45 pm

Ma čuju se oni. Bar da pitaju odmaraju li.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 8:45 pm

E, jesi slatka. smeh kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 8:51 pm

Zato što sam rekla da se čuju ili? Pa valjda se čuju, znaš onako... Joj, kako smo mi pet dana u tjednu svaki dan snimali, sad zato odmaramo.

Isto kao što i mi - e jesmo onu epizodu komentirali...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 9:17 pm

Ma, slatka si ti meni uvek, moja draga Vagica. kisic
Ali, u pravu si, ima i toga sigurno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 9:31 pm

Ta 66. epizoda je bila najgora MC epizoda ikada. Sve vreme smo gledali Sude, čak je i ozet bio samo o njoj. Sada mi je smešno kad se se setim koliko sam kritikovala, ali čekaš nedelju dana da gledaš Yamiru i onda ti uvale 2 sata Sude. A cela ta radnja oko nje je mogla da se stavi u dvadesetak minuta. Inače su u MC-u glavni glumci imali manju minutažu nego u ostalim serijama, pogotovo u drugoj sezoni. I nikad neću prežaliti što bar Selimu nisu dali veću minutažu umesto što smo se bavili Sudinim spletkama i Eylulinim i Mertovim glupostima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 9:51 pm

Ma, Saro u pravu si skroz, nego meni smesno kad se setim kako smo se sve nervirali i oko cega. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 10:35 pm

Hvala ti, Adminko.

Joj, nikako mi nije jasno zašto su svi bili bitniji od Yamire i Selima koji su zapravo trebali biti nositelji serije. Normalno da smo se žalile kad smo dobivale njih na kapaljku, a drugi bili važniji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 10:49 pm

Problem je to sto ih je bilo manje nego sto je trebalo, a i to sto sporednim likovi nisu imali dobro razrdjene i zanimljive price. Zapravo to je problem u mnogim serijama, dok razradjuju glavnu pricu, sporednu potpuno zaborave.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 10:54 pm

Da. Takav je slučaj i s Mertom i Eylul.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 10:58 pm

Pa njih dvoje su u pocetku bili jos i podnosljivi, a onda je Ece odlucila da ih iz 4. razreda osnovne vrati u vrtic.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptyFri Jul 03, 2015 11:07 pm

Saro, carice, umirem. smeh
Bas tako, Poncha, njih smo dobijali na kapaljku svojevremeno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:08 am

Dobro da ne budemo sad na kraj srca, dobili smo lepu ljubavnu pricu i Ece ih posle pomirenja ni jednom nije rastavila, cak ni kada je pao rejting i kada je to bilo ocekivano.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:10 am

To je tacno. da
Eh, kad se setim koliko sam strepela za pojedine epizode da ih ne posvadja, sad mi smesno deluje kad vidim sta su sve prosli.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:16 am

Ja sam najviše mislila da će ih posvađati i pomiriti pred kraj onda kad je Mira provela noć sa njim i ujutru otišla u Narlicesme. Tu sam se baš prijatno izmemadila kad sam videla fragman i slike za sledeću.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:18 am

Tu sam epizodu bas tesko podnela, secam se.
Ali, dve epizode koje sam najteze svarila su bile 61. i 71.
Nakon 61. mi je bas bilo lose, jer sam se plasila kako ce to uticati na njih dvoje, a nakon 71. mi je ceo vikend propao i nisam mogla da se smirim do prvog fragija. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:19 am

Neki sanjamo, a nekima se i ostvari. lol!

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 CJByDfkWUAEZNo7
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:20 am

Lele... lol! smeh Nemam komentara.

Steta sto si ovo stavila, videce Poncha, srce cemo joj slomiti. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:24 am

Koliko su ovi turci zatucan narod to je strašno, eto kako je ova mala mogla tako da skoči na njega, sramota je. Eno ih sad ove njegove budale od fanova ubeđuju jedni druge da su ćoravi i da to nije on, jer ne mogu da se pomire sa tim da je on bio deo tako sramotnog čina. Ovo je dete od 6,7 godina, šta bi tek rekli kad bi znali moje namere. lol!

Još su nam za 61. dali fragman u subotu, 3 dana ranije, valjda da što pre saznamo katastrofu. A šta beše  71. Ono sa slikama kad se vratio iz Nemačke?


Последњи изменио Saraaaa84 дана Sat Jul 04, 2015 2:27 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:26 am

Oplakah. smeh
Ne, bre, 71. je bila onaj njihov izlet u divljinu i Mirin napad na kraju. Mislim, iako sam znala sta bi se moglo dogoditi, bas me potresle scene.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:28 am

I za tu epizodu sa slikama, kad se vratio iz Nemacke sam bas bila u fazonu jao, ko ce docekati fragi, ali ove dve su me najvise uzdrmale.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:32 am

Aha, pomešale mi se epizode, znak da trebam još jednom da utvrdim gradivo. Meni je najjezivija scena u toj epizodi, mozda čak i u celoj seriji bila kada sam shvatila da je Mira zamišljala da su je napali. A zadnja scena je možda Serenayina najbolje odglumljena scena, oboje su bili odlični. Čak je i Ali Bilgin uspeo to dobro da snimi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:34 am

Kako delimo misljenje...
I meni je najjezivija scena u celoj seriji ona njena halucinacija da je oni tipovi napadaju, a takodje mi je poslednja scena Serenayina najbolje odglumljena scena. Tu je bas razvalila, odusevila me. naklon
Inace njena gluma neverovatno odgovara meni, dok je gledam ja njoj sve verujem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:42 am

I ja joj verujem, u početku mi nije bila tako dobra, ali u drugoj sezoni se baš popravila. I mislim da je volela Miru i uživala glumeći je. Eto bila mi je antipatična, ni sada se ne može reći da je baš volim, ali ne mogu da zamislim drugu Miru.

Jesi uspela da utešiš slavicu povodom Elmera?

Nego, gledam danas slike i snimke sa seta, Tuba i Engin se bukvalno ne razdvajaju, stalno su zajedno, a mi baksuzi nismo uspeli da dobijemo ni jednu normalnu sliku Cage i Hazal i Cage i Serenay.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 EmptySat Jul 04, 2015 2:47 am

Mene je odmah osvojila. Zapravo, ona je jedna od retkih glumica koje su me iskljucivo svojom glumom osvojile.
Npr. i Cansu i Beren su mi najbolje turske glumice, ali one mi imaju sve, kad ih gledam divim im se.
A, Serenay ne moze se reci da me je osvojila svojom lepotom ili harizmom, nego eto bas glumom.

Ma kakvi, nervozna je i dalje. Zapravo, nju nerviraju komentari po hr.forumu, kaze da jedva ceka da se serija zavrsi i da se ona smiri. smeh

Bas smo baksuzi. Dok sam bila zaludjena Femirom, kopala sam na netu sve zivo o Cagi i Hazal, sad tako slicno sa Cagom i Serenay. :P
Zapravo, za njih je bolje traziti koji par ima manje zajednickih fotki. smeh
Nesto imam osecaj da ce Caga tako sa svakom buducom partnerkom, ne znam zasto.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 27 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 27 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: