Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:17 am

Jesi videla da je na tw. procureo kraj KPA, svi znaju kako se završava. Doduše nije sto posto sigurno, ali neki lik sa seta izdiktirao ceo scenario, svi smo mislili da je glupost, ali se jedno po jedno ispunjava.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:19 am

Ako mislis na ono oko Burse, jesam. Ceo dan Slavicu tesim oko toga, da ne mora biti istina, mnogo je iznervirali. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:20 am

Pa nema šanse on da dobije glavnu ulogu, gde će Caga da igra sultana, to bi bilo smešno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:21 am

E, tako, tako, vrati me u normalu. kezz Joj, samo da ne igra u Kosem. moli se
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:22 am

Kako nije istina, ceo dan danas snimaju u Bursi, izašlo je sto slika, Omer je napustio policiju i otvorio kafić u Bursi, tamo su se preselili.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:22 am

Ma, znam, al' je ja tesim da ne mora sve biti tako, sva je iznervirana. smeh
Ja nesto ne verujem u takav kraj. Ne znam, al' sve njihove serije imaju srecne krajeve i polazim od logike kad su Karadayi zavrsile srecno da nece ovo razvdajati. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:26 am

Hahaha, samo je ti teši, posle će joj biti još gore. znala sam da će Omer napustiti policiju, ali od njega i Elif sam očekivala neko kreativnije zanimanje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:27 am

A, sta Mahir i Feride dobili? Da muzu krave i ljubavisu se na livadi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:30 am

Pa ko kaže da će ih razdvojiti, neće, biće rastanak od tri meseca, Elif napušta Omera i Istanbul i odlazi u Bursu, posle tri meseca Omer odlazi za njom i ostaju tamo. Tayar umire. Kraj je srećan, mislim prema onome što kaže onaj lik.

Evet, videla sam kraj KD, jebi ga, njih dve te dovedu u takvo stanje da se na kraju zadovoljiš što je srećan kraj. Bolje da muzu krave, nego da su ga razneli bombom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:32 am

Znaci def. su prekopirali kraj Karadayi sa malim izmenama, kao sto je i cela serija kopija Karadayi-a. rolleyes
I ovi da bi se spasli i poceli ispocetka preselili su se negde drugde, ostavili prethodne profesije i spali na krave i kafice. Al' ajd' dobro, bar nesto.
Sad mi se ni ne gleda nesto, kad znam kraj. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:35 am

Ima dosta prekopiranih scena iz njihovih drugih serija, čak i iz Gumus. Pa možda neće biti takav kraj, to su informacije kojim raspolažemo, ali nam niko ne garantuje da su istinite.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:35 am

Ti si gledala Gumus?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:38 am

Jesam zbog Kive, ali ne celu seriju nego na preskoke.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:40 am

Covece, ja nista njegovo sem AiM i Leptira nisam celo odgledala.
I sad neko ima puno pravo da mi kaze ti nisi njegov pravi fan. A, ja ga obozavam, samo nekako ne znam ni zasto, ali jedino sve od Cansu i Cage mogu da gledam kakvo god bilo.
Druge kol'ko god volela ako mi se ne dopada nema sanse.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:44 am

Pa Gumus je u principu totalna glupost, teška sapunjala ala Mexico. Pa ti onda ni ne znaš šta je prava Kivina gluma, on je briljirao tek u KG. Od njegovih serija nisam gledala samo Menekse ile Halil i Kurta nisam gledala do kraja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:45 am

Ja sam pocela Gumus, ostavila.
Pocela Menekse i Halila, ostavila.
KSvS pocela i ostavila.
KG gledala na preskok, bas mozda i pogledam tu seriju ispocetka.
Film sam pogledala i tu me glumacki odusevio. naklon Mada je on mene od Ezela vec osvojio glumom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:50 am

Istina u Ezelu je bio odličan, bolji nego u AiM, Leptir je sniman kad i KG i tu je bio odličan. KG je meni super serija i kvari je jedino Oyku. Ali scenario i Kivo su mi bili toliko dobri da nisam odustala ni uprkos njoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 3:51 am

Lele, al' si odusevljena scenariom, ima sutra da pocnem samo zbog tebe sa gledanjem serije. kezz
A, sta kazes na FSN? To si, pretpostavljam, gledala?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 4:01 am

Ne znam da li će se tebi svideti, ali meni je super. dodupe treba imati malo strpljenja, meni je u početku bila dosadna do neke 6, 7 epizode. Kakvih sam se gluposti nagledala, meni je to jedan od bolje napisanih scenarija. I jedino što nedostaje je jača ljubavna priča. oni se kao vole, ali ja to uopšte ne osećam.

Allah, Allah, kakvo je to pitanje da li sam gledala Beren kao Fatmu, naravno da jesam. Šta znam, nije zarazna serija, ali mi je draga. Volim Fatmu. Nije serija koja se gledaviše puta ili čije se scene vraćaju u nedogled jer nema takve ljubavne priče, ne može ni da je bude, ali sve u svemu dobra je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 4:04 am

Kivo i Beren posle AiM istrosili ljubavne scene za druge serije. lol!
Ne znam, sad bih bas pogledala zbog tebe. Nekako cu ubaciti u dnevni red.
Ezela ionako gledam jednu epizodu na dan, imam MC, a AFK sam ionako ostavila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 4:10 am

Istina, posle AiM u narednim serijama ništa od velikih ljubavi. I u Intikamu je Beren imala više njih, a Kivo u Kurtu šutnuo Suru i nastavio sa Murkom.
Scenario KG-a dozvoljava veliku ljubav, scenario FSM ne, bilo bi neuverljivo da Fatma posle svega što je snašlo ima strasnu romansu sa Kerimom. A ni jedno ni drugo baš i nisu ljudi od strasti i akcije nevezano da događaj.

MC i mene vuče sad sam baš gledala Yamira scene, ali nema vremena redovno da ih gledam, možda kad se vratim s odmora.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 4:12 am

Ja sad imam vremena, avgust mi je prebukiran, pa MC bas dosta gledam. A i volim ih, lagala bih da kazem nesto drugo. <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 4:17 am

S obzirom da mi ni jedna serija koja će početi u novoj sezoni ne privlači pažnju, imaću vremena da repriziram stare.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 4:19 am

Uh, meni i jesen rezervisana. lol!
Obecala sam Slavici da cu baciti pogled na tog njenog Poyraza, AiM sam pocela napola i hocu da zavrsim, AFK isto bih zavrsila, pa onda KG ce potrajati gledanje, a gde je serija sa Cansu, ima dosta toga. lol!
A, mozda i Ezela jos jednom pogledam, te serije nikad dosta. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 EmptyFri Jul 03, 2015 4:26 am

Ja ću da nastavim sa AY i sa Cansu ako bude dobra serija i dobar partner, a da baciću oko i na Murata i Meryem. Inača bi dobro bilo da jednu sezonu i ja odmorim, već 4 godine nikako da se rešim serija.

Odoh na spavanje. Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 25 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: