Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyWed Jul 01, 2015 2:29 pm

Nisu moji, ja kad bih krenula da pravim kolaze sa njima dvoma ne bih znala da stanem. lol!
Greh bi bio njih dvoje ne spojiti. Nevezano sto bi time meni ispunili snove. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyWed Jul 01, 2015 2:31 pm

A nemaju oni puno glumaca (glavnih). Sve ovisi koliko su potpisali serija s Ay yapimom.

Na koliko je Ece išla na odmor? Koliko će dugo bez pisanja scenarija?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyWed Jul 01, 2015 2:33 pm

Ne znam, ona rece malo duze. Al' ne znam sta je njoj duze.
Al' znam da Kivo ne bi seriju snimao u kojoj ona ne pise scenario.

Evo jos malo, ako nikom ne smeta. leptirici

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 CHyFPlWUwAAKdVa

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 CHn1iwhUwAIQLPU

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 CD3qQBSVAAAc4zW
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyWed Jul 01, 2015 2:36 pm

Hajde da ne gledamo uvijek iste kolaže.

Neki fanovi stvarno imaju smisla za to. kezz

Ne znam ni ja koliko je to njoj dugo. Mislila sam da će ona s novom Kivinom serijom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyWed Jul 01, 2015 2:38 pm

Ima materijala.:ask:

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 CCLBxDeUIAAFXUx

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 CCLBxDNVEAA1rRY

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 CCLBxEQUIAAhnwF

Necu vise, obecavam. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyWed Jul 01, 2015 7:23 pm

I, evo ga jos jedan, nadam se da vas ne smaram sa ovim. Ali, nostalgicna sam nesto jako ovih dana, pa da bar iskoristim tu nostalgiju... <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyWed Jul 01, 2015 8:17 pm

Samo ti postavljaj ako si nostalgična. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyWed Jul 01, 2015 11:07 pm

Nostalgicna sam. Fale mi oni nasi... <3 tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyThu Jul 02, 2015 10:04 pm

Helou, ima l' koga? Dje ste nestale, kizlar, javite se bar, falite kao i MC... grupni zagrljaj
Ako ste na odmorima, zelim lep provod. kisic

Poncha, da ti odma' javim da sam sad napravila profil na tabanku forumu. Bilo mi dosadno i reko' sto da ne, sad kad imam vremena za zabavu. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 12:41 am

Nisam na odmoru, u gužvi sam, a komentare na ostalim mrežama bolje da više ne čitam, samo se živciram. Malo bacim pogled tek toliko da sam u toku, a vidim da na tabanu poprilične svađe.

Pozdrav za vas. Meni nedostaju dani serije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 1:13 am

Nisam ni ja na odmoru, tek u avgustu idem.

A svim forumima osim ovog sam rekla zbogom bar na neko vreme naročito forumu hr. Moj mozak ne može da podnese toliku količinu pameti koja se tamo prosipa. Pre neki dan sam svratila na AFK off i KPA na sapunicama i iskočili su mi svi osigurači. Eto Caga liči na Turčina, pritom više ne znaju ni same koju će manu da mu nađu, pa im je to prvo palo napamet, na drugoj strani Engin i Erkan Can ne znaju da glume i tako dalje. Ne mogu više da čitam takva sranja, naročito od osoba koje ne znaju ni da pišu. Ne znam koji me je đavo uopšte naterao da uđem tamo, a sto puta sam rekla da neću. Samoj ću sebi na kraju blokorati ulazak na taj sajt.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 1:38 am

Kizlar, ljubim vas i puno pozdravljam. grupni zagrljaj Bas ste me obradovale.
Poncha, verovatno si videla i da moja karijera na tabanku vrlo brzo zavrsila. smeh Nisam ja za to.
I meni nedostaju ti dani, bas mi fale...

Saro, jel' moze to? Mislim, blokirati sopstveni ulazak na forum? To mi se dopada.
I moram da priznam da sam pocastvovana time sto je ovo jedini forum na kom si. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 2:37 am

Ne na forum, mislim da možeš da blokiraš sebi ulazak na bilo koji sajt, ali ne znam kako se to radi. Mada nije problem, zna svako ko se razume u kompjutere. Mislim neću to stvarno da uradim, bar za sada, ali neću ni da zalazim tamo, bez veze se nerviram zbog nebitnih ljudi.
Vala ovde sam sve dok nema nepismenih ljudi kojima je jedino zadovoljstvo u životu da pljuju sve i svakoga po forumima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 2:49 am

Zato se i divim samoj sebi kako sam drustvo umela da izaberem.kisic kezz
Ja nikog vise necu zvati, sve koje sam htela sam vec pozvala, a ni ne verujem da ce nam se neko pridruziti.
Imamo stalne goste, da su hteli registrovali bi se dosad, sto naravno ne znaci da su nepozeljni.
Ionako nismo neki popularni forum, sto je u neku ruku i dobro. kezz


Последњи изменио Admin дана Fri Jul 03, 2015 2:50 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 2:49 am

Inače, snimanje filma počinje 20. jula, biće u Istanbulu i nadimak Caginog lika će biti Delibal. Informacije je dao Dedikoducu Cocuk, a njegove informacije su u 99,9% slučajeva tačne. Inače radni naziv filma je isto Delibal, ali ne zna se da li če da ostane to ime. Scenarista bi trebao da bude Cagan Irmak, od nama poznatih serija pisao je Asmali Konak.

Nove slike

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 CI55gR_UMAAg_rs

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 CI8rkxpW8AQP_MK
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 2:52 am

Pa, scenaristom i nisam nesto odusevljena, Asmali konak je bila dobra serija samo zbog spoja Nurgul-Ozcana i srecnog kraja.
Ali, dobro, bitno da znamo neke informacije sad. Sta li znaci Delibal? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 2:55 am

Videćemo, ja sam prvo mislila da su Sema i Eylem pošto je bilo priče da pišu film za Ay yapim, a ne znam da snimaju ni jedan drugi osim ovog.
Nemam pojma šta znači sada ću da probam da istražim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 2:56 am

Uglavnom ne sumnjam u ljubavnu pricu, posebno s njegove strane. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 3:01 am

Daje samo Deli bal odvojeno, med od neke biljke koja je i lekovita i otrovna. Čisto sumnjam da je to insporacija za nadimak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 3:02 am

Ne znam, Dedikoducu kaže da je ljubavni film, a Caga je rekao u onom intervjuu da je tema filma malo obrađivana u Turskoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 3:06 am

A, bice nesto dobro. Sta ti kazes na Lejlu?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 3:09 am

Za sada mi izgleda ok ovako na prvu, videćemo kako glumi i kakvu će hemiju da imaju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 3:11 am

A, jel' si videla ona piskaranja kako ce Caga glumiti u Kosem? jao
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 3:13 am

Videla sam, već sam to prokomentarisala ovde, užas, nadam se da nije istina. Ionako su nagurali tamo sve moguće glumce, a i dalje ne znamo ko će igrati glavnu mušku ulogu. Mada je on rekao pre neki dan da bradu pušta za seriju, a ja živim u nadi da je pogrešio i da je hteo da kaže za film.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 EmptyFri Jul 03, 2015 3:16 am

Ajoj, ja ocekivala od tebe neko ohrabrenje, a sad sam se jos vise uplasila kad mi rece da je rekao kako bradu pusta za seriju. jao
Mada, ako je tako ostvarice mi se san za njega i Berenku. Kao da ne znam za onu pazi sta zelis... smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 24 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: