Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyThu Jun 25, 2015 4:10 pm

Sad sam videla sta te muci.
A, ne znam sta da ti kazem. Dok je trajao MC ta je tema licila na klub hejtera, pa su me nervirali, a sad nekako nemaju smisla nikakvog. ne znam
Jos je meni smesnija ona druga recenica, uz fotku Emira da je niko nece ubediti kako to nije Cagin pogled prema Hazal. smeh
Evo jedna da te utesi. kisic

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 725
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyThu Jun 25, 2015 6:00 pm

Zato ja kažem da sam obožavala Koraya. Ja sam još u prvom gledanju njega tako doživljavala, doživljavala njegove rečenice. I jednostavno sam ga voljela sa svim manama. Predivan lik.  <3 Onda mi je i sam Yusuf postao simpatičan, ima nešto.
Nije mi bio glavni, ali sam ga voljela gledati.

A jesi? Pa stvarno ne znam bih li napisala komentar jer očito oni vole tako komentiranje, a ja nisam osoba koja voli pametovati i kvariti neku idilu. A ne znam je li šala ili ozbiljno da se pitaju čiji je psić.


Hvala ti.  kisic


Inače, nova anketa Ay yapima u vezi najboljeg para. Nemoj brzati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyThu Jun 25, 2015 6:54 pm

Ja sam u prvom gledanju bila apsolutno i potpuno posvecena Emiru. stidljivko Naravno i njemu i Ferihi, kad su u kadru.
Koraya sam jako volela, ali nekako mi se vrteo oko Emira, a Hande sam obozavala, ona je sama po sebi specificna.
Sada malo drugacije gledam, vise paznje pridajem i drugim likovima.

Da sam ja na tvom mestu, posto volim kad meni kvare da i ja njima kvarim, ja bih odgovorila. :P
Ali, ti nisi takva, pa nemoj da se nerviras, ignorisi ih.
Zmija se ozbiljno pita, a kmf se zeza, odma' da ti kazem. kezz

Sad nisam brzala, tako da se zna za koji sam par jedino mogla glasati. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyThu Jun 25, 2015 8:13 pm

Onda sad lijepo obrati pažnju na Koraya. Mislim, možeš na obojicu. Ja kad ponavljam (maratonski) onda osim Emira i Femira uvijek zastanem i kad je Koray u pitanju. Po meni jako talentiran glumac, a uz to divan lik.

A Hande koliko god me je znala živcirati toliko mi je i bila draga. Emir koliko ju je god puta odgurnuo od sebe, toliko je i bio uz nju. Trojka iz priče. Obožavam scenu kad se rodio mali i kad su uz njega njih dvoje. A on, kad je došao htio sve ispričati Ferihi, a ona glupača glumi. I onda odmah ujutro Levantu trača.

Ma neću, nema potrebe, ali sam jutros mislila hoću li.

E zato sam ti i rekla. Ali mislim da ima ova anketa jedan problem. Stavljena je sad, kad su ostale serije prošle, netko tko je možda imao lajkanu stranicu za vrijeme Ezela ili neke druge starije serije, sad ne treba imati. Prednost imaju novije serije koje su ljudima bliže.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyThu Jun 25, 2015 8:20 pm

Obozavam to njihovo prijateljstvo, to daje posebnu draz seriji.
Naravno da serija ne bi bila serija bez Femira, ali i ova fantasticna trojka je posebna.
Yusuf je odlican glumac i ima nekog smeka, harizmu neku. Odlicni su on i Ceyda.

Hande mene nije mogla nervirati, iako je cinila gluposti. kezz Ja sam nju bas volela.
A, posle ono njeno preobrazenje mi je doslo k'o kec na deset da je branim.
Bas mi je bilo zao tad koliko je patila.

Da, nije fer. Po meni svi ovi parovi treba da idu ispod Ezela i Eysan.
Moja lista bi bila ovakva od ponudjenih...
1. Ezel&Eysan
2. Bihter&Behlul
3. Yaman&Mira
4. Omer&Elif
5. Seyit&Sura
6. Fatmagul&Kerim
7. Mahir&Feride
A, ove ostale bih i izbacila. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyThu Jun 25, 2015 8:35 pm

Trojka je davala posebnu čar svemu. I njihovo prijateljstvo je bilo super.
Dobro, serija bez Femira ne bi imala smisla, ali meni ni bez njih dvoje isto ne bi imalo smisla.
Dugo mi je i Koray stajao tamo gdje sad stoji Yaman. kezz Ispod imena na forum.hr.
A tek njih troje kako su dobru energiju imali. Koray i Feriha tj. Yusuf i Hazal isto su bili odlični.

Mene nije nervirala u smislu da je nisam mogla smisliti, nego kad je radila nešto nepromišljeno i nešto što je moglo naštetiti Emiru i zbog Koraya. Ali uvijek sam za nju imala razumijevanja. Bilo mi ju je čak i žao, a kad se promijenila od onda mi je bila predraga. Da se bar sprijateljila s Ferihom pa da i ova bude malo pametnija.

Dobro, to je tvoje mišljenje, ovo je hrpetina fanova. Nije ni po mom mišljenju sadašnja lista neko stvarno stanje, nego ovi svi uživljeni glasaju. Ali pošteno je kad su već anketu stavili što su svi parovi (ili barem većina), mogli su staviti i sporedne.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyThu Jun 25, 2015 8:39 pm

Serenay je snimala za Mavi i postavila sliku.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 11424576_479247022223945_362313887_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyThu Jun 25, 2015 9:01 pm

A, je li? Primetila sam da imas Emira i Yamana, nisam znala da si imala i Koraya. kezz
Da, svi su se odlicno uklopili.
I Caga i Hazal i Caga i Ceyda. I Ceyda i Yusuf i Caga i Yusuf i Ceyda i Hazal i Yusuf i Hazal.
E, sad mi svaka cast kako sam iskomplikovala. lol!

Lepo si rekla ovo za Hande i Ferihu, nasmeja me cak. Stvarno bi mozda i Feriha cinila pametnije stvari da su se ona i Hande ranije sporazumele i sprijateljile.

Lepa je. :)

Nego, hoce neko meni da objasni to oko Mavija? Kivo je pre bio zastitno lice, ona od kad je postala takodje njega vise ni u jednoj reklami ne videh.
Jel' Bursin preuzeo njega mozda? ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:29 am

Mislim da jesam. Baš sam ga voljela i pravdala. I dalje ga volim. Eno sam gledala intervju s Cagom i kad se Yusuf pojavio bilo mi je kao da gledam Koraya. stidljivko
Dobro si ti ovo sve napisala. bravo

Pa Hande i Feriha su različite, ali ta njihova različitost je mogla biti super za prijateljstvo.

Mislim da su sad zaštitno lice Mavija Serenay i Busrsin. Eno su danas snimali reklamu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:33 am

Nemoj toliko da ga hvalis, osetice Caga i naljutice se. lol!
Jeste, slazem se za Hande i Ferihu.
Meni je Kivo bas super nosio Mavi, reklame su mu bile odlicne, a ovaj Bursin mi ne leze nesto. Al' dobro.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:36 am

Neće se moj Cagatay naljutiti. Zna on da je on najbolji i najdraži. <3

Bursin meni nije baš za modela. Kivo je model, Bursin po meni nije. Ali on i Serenay u onoj reklami imaju dobru energiju.

Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:36 am

Pozdrav drustvo kezz
Nije Bursin Kivo ali opet nije za bacanje :P
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:37 am

Da, dobri su bili u onoj reklami.
Ma, ne samo to, nego mi nesto kod njega nista nije posebno. ne znam
Cagi po meni vodu ne moze da ponese, al' to sam samo ja. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:38 am

O, Merder kako Vas je lepo videti! wow kisic
Sad sve tri urednice tu. kezz
Dobro, necu da diram Bursina. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:39 am

E tako mozemo da razgovaramo :P
Salim se kezz
Hvala na dobrodoslici kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:41 am

Vidis ti to Poncha. lol!
Canim, kako si, jel' si jos nervozna? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:44 am

Merder, pozdrav. Dobrodošla.

Nisam ja ni rekla da je Bursin na bacanje, naprotiv. Ja sam gledala GB i bio mi je super u toj seriji. Ali nije model, to sam htjela reći. (Nije mu visina jača strana, recimo.) Kivo, kao i Caga ipak je. Dobro, meni se teško neko mjeri s Cagom.
Kerem ima jedan vedar i opušten osmijeh. Simpatičan je.



Назад на врх Go down
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:45 am

Ja sam vise za plave pa zato mi nekako idu ispred Kivo i Bursin nego Caga kezz
Sad cu biti izbacena sa foruma zbog ovog lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:46 am

Ma, sta se sekiras, zeza se ona. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:46 am

E, vala i hoces. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Merder
Bihterica
Bihterica
Merder


Broj poruka : 540
Datum upisa : 06.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:49 am

Bas si zla suze
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:49 am

Admin ::
Vidis ti to Poncha. lol!
Canim, kako si, jel' si jos nervozna? kezz
Ma gledala sam 25 minuta Cage kako se smiješka i rukama objašnjava. srca stidljivko
I razna slike i kadrove Cagnih likova.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:50 am

Ayy, sto bi rekli Turci kiyamam sana. kisic
Ja spremila kombinacije za sutra, nasminkala se i vec sam spremna. lol!
Ali, dobro, s obzirom da necu spavati, samo treba da vodim racuna da mi se ne razmaze sminka. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:51 am

Poncha, nisam ni sumnjala da je drugacije. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 EmptyFri Jun 26, 2015 1:52 am

Merder ::
Ja sam vise za plave pa zato mi nekako idu ispred Kivo i Bursin nego Caga kezz
Sad cu biti izbacena sa foruma zbog ovog lol!

Izbačena? Zbog ovoga?

Nema šanse. Pa ovo je super, neću se morati s toliko njih boriti za Cagu. Adminka i Sara vole i Kivu, ali ti Kerema prepuštam. kezz to
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 10 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: