Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 4:28 pm

Jesam. Da bih riječ rekla. Ako to uključuje i smajliće onda neću ni to.

kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 4:29 pm

Dobro si se vladala, istekla ti je kazna. lol!
Nemam srca da te kaznjavam cak ni u sali. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 4:32 pm

Evo ti spisak sa slikovnim prikazom. To je inače bila parodija na Caginu idealnu ženu pokupljena iz raznih intervjua. lol!
http://www.forum.hr/showpost.php?p=46118140&postcount=1501
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 4:34 pm

Kao sto je i molitva parodija na istu stvar. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 4:37 pm

Da.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 4:45 pm

Adminko, vidiš da slušam što mi se kaže. Nemam s pravom nikakve veze, a da hoću mogla sam ti u startu uložiti žalbu jer sam kažnjena, a prije moga posta nigdje zakoni i pravila jasno nisu bili postavljeni. Ali eto, poštujem vlast pa se ne bunim. Mislim na ovaj forum.

Sara, mislim da sam ovo tvoje i prije vidjela. Nisam glupa, znam da je parodija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 4:52 pm

Ma znam da znas, to sam rekla onako.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 4:57 pm

Ma znam da je parodija, to je svima jasno. Samo sad komentari na temi mi se neki i ne čine kao parodija. Iako pokušavaju to biti. Mislim na off. Ali već smo o tome rekle.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2015 9:01 pm

E, kizlar, bas ste mi dan ulepsale uz ovakvo caskanje, da znate. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 12:00 am

I vi meni. kisic Inače bih se vratila u službu odvjetnika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 12:23 am

Hoćete mi spojlati KPA? Zanima me u kojem nastavku Omer sazna da je Elif prala novac.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:22 am

Gunaydin! kisic
Bas je tmuran dan kod mene, do malopre je padala kisa. A, ja do malopre bila ususkana u krevetu, smrzavam se kao da je januar mesec. kezz


Последњи изменио Admin дана Wed Jun 24, 2015 10:23 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:23 am

Poncha, priznace mu to sama Elif u 13-oj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:30 am

Gunaydin! kisic

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 10458064_288434274675365_2461349299227018945_n

I kod mene je isto takvo vrijeme.

Hvala ti. Super. kezz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:32 am

Jedna od omiljenih iz prve sezone... <3 Hvala ti. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:33 am

I meni. Tu su baš srca .
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:35 am

Inace, ja sam se prvo premisljala dal' da gledam ovu seriju ili ne.
I sama znas da sam tebe pitala tamo na temi.
Zato sto sam nesto listala Caginu str. na fb i tamo su bile izmedju ostalog ta fotka Yamana i Mire i ona kad suse kose, pa je on mazi. To me je privuklo, a onda sam prvo odgledala ovaj klip. <3



I posle se navukla na seriju. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:36 am

Nisam ni ja nista laganije obucena. smeh

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Tumblr_nis9e8s3cC1s38ch0o1_1280
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:46 am

Znam da nisi bila oduševljena u startu, ali lijep si klipić izabarala za početak. Jako dobre scene iz prve sezone. Ne znam što bih sad sve izdvojila. Možda ono ljubljenje pred vratima Mirine kuće i kad Yaman crta srce. <3


Bome onda je kod vas baš hladno. Eto ti selfie. kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:49 am

Evo za vas nešto sa zabave.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 11377612_868072313267603_1211046546_n

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 11352344_387689321426690_1168838534_n
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:53 am

Zapravo, ja nisam bila odusevljena glumackom postavom i pricom. A, grdno sam se prevarila.
Nego, eto, Serenay mi je u pocetku bila antipaticna, gledajuci slike, pa jos citajuci komentare (tad nisam znala kakvi su Femirovci i ja im verovala lol! )...
A, onda sam videla te slike, pogledala taj klip i jos par njih i pocela da gledam.
Moram da priznam da me je od prve scene privuklo. Iako sam bila jako skepticna jer je rimejk u pitanju, ovo mi je bilo super.
Nijedna scena mi nije bila visak, sve mi je bilo zanimljivo, bas sam gutala seriju.
Druga sezona jeste znatno losija od prve, ali sad kad u globalu pogledam bila je dobra serija.

A, to ljubljenje mi je super, pa jos kad je povuce po jos i kaze joj da ide/ne ide. kezz

Ali to je selfi Yamana i Mire, a ne Serenay i Cage. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:54 am

Gledala sam te snimke, kad pevaju. Bas su se lepo zabavljali njih dvoje. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 10:55 am

E, stvarno, kad su se vama Yaman i Mira "uvukli pod kozu"? Mislim, pricale smo da su nas Femir osvojili od druge, kad su Yaman i Mira?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 11:13 am

Pa ti ne znaš da nisu svi Femirovci isti. Gle Saru (evo joj i u potpisu stoji), gle mene... Mi smo lako prebacle se na drugu seriju, ja čak i paralelno. Onako, gledaš jednog glumca s jednom, pa s drugom u isto vrijeme. To uspijem ako je glumac dobar, a Emir i Yaman skroz različiti i Cagina gluma i to je bilo to.

Po meni je priča jako dobra bila, s tim da se pogubila malo, ali ajde ti i razvuci to na dvije sezone.

Ne znam kad su me osvojili, stvarno. Bili su mi simpatični i slatki od početka, ali kad su me baš osvojili ne znam... Možda odmah, ali sam zamjerala Miri jako onaj Tozludere da mi je kasnije bila manje draga. Onda su mi od Uludaga bili toliko preslatki. Možda i najbolji u prvoj sezoni mada su i prije njega imali neke predivne scene. I tako sve do kraja prve sezone... Dok nije počela druga sezona. E pa onda su me ponovno osvojili nakon što su se pomirili, od onda su mi baš postali toliko dragi.

Da, to ljubljenje s idi, ne idi mi je srca. Definitivno jedna među najdražim scenama.

Dobro, Yaman i Mira su imali dosta zajedničkih slika. Neki parovi nemaju toliko. Ali već smo rekle da Yaman i Mira u svemu tome pobjeđuju konkurenciju.

Njih troje je pjevalo. kezz


I da, ima nekih Femirovaca koji su lijepo rekli da ne vole Serenay, ne vole njega s njom i bok, nisu ni gledali seriju i pljuvali dodatno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2015 11:20 am

Onda cemo ovako, da bismo napravile razliku izmedju pravih Femirovaca i bolesnih Femirovaca vas prave zvati Femirovce, a ove kretene cemo zvati Ferihuse. Moze? kezz
E, to sam i ja rekla, da najveca zasluga ide Cagi.
Zahvaljujuci njegovoj interpretaciji Yamana, ja nisam imala potrebe za poredjenjem te dve serije, cak i sad kad gledam paralelno obe, nemam nikakav problem.
To cu 100x ako treba reci, ali stvarno svaka mu cast. naklon
Vec kod Kenana imam problem. Gledala sam Karadayi, nisam poredila sa Ezelom, jer sam se ja trudila da ne poredim, ali bilo je tesko.

Mene su oni od prvog susreta osvojili, odmah su mi se dopali. <3



Sad cu bas u sledecem postu da napravim spisak omiljenih scena. kezz

Da, njih troje. kezz

E, to je posteno, cenim to.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
Назад на врх 
Страна 6 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: