Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyFri Jun 05, 2015 1:17 pm

Evo nesto za Ponchu, da joj malo popravimo raspolozenje. kisic

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Collage

A, ovo je za mene. smeh

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Untitled
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyFri Jun 05, 2015 7:35 pm

A, bas lepo plese Caga. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyFri Jun 05, 2015 7:39 pm

Sedef koja kraljica. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyFri Jun 05, 2015 8:00 pm

Pa, kakva je ono sad treca najava za kraj? jao
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyFri Jun 05, 2015 8:29 pm

Sad počinjem sa gledanjem, vidim po komentarima da je dobra epizoda.

Najava je užas, Ece je valjda dve godine razmižljala kako da napravi što gori kraj.
Inače su Ay Yapimovi veda fragmani ove godine kao najava za katastrofu i MC i Karadayi, KPA samo čekam koga planiraju da sahrane.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyFri Jun 05, 2015 10:32 pm

Sad mi je jos gore sto nema Cage, kakva je sve pitanja najavio Beyaz... placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyFri Jun 05, 2015 11:23 pm

Svi su na broju. kezz

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi1wh MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi1yt

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi21m MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi28y

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi2bb MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi2py

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi2rj MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi2tm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi3on MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi3qw

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi3sz MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi3vq

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi3zo MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Mi40w
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyFri Jun 05, 2015 11:53 pm

Jao, Caga je pravo srce, sve ono sto sam se ljutila na njega je palo u vodu. Srecica, kako je imao tremu dok je pricao, pa kako covek ista da mu zameri, kad je onako neodoljiv... <3
Nahvali on dosta ekipu, nisam ovo ocekivala od njega.kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptySat Jun 06, 2015 12:03 am

Ovo je moj prevod Cagine video-poruke , Saro prepravljaj sta ne valja.

Pozdrav svima, dragom Beyazu, mojim dragim kolegama, dobro vece svima koji prate.
Mi smo kroz ove dve godine postali porodica, braca, drugari, prijatelji.
Napravili smo jako dobar posao, ja verujem u to i kad vratim ove 2 godine unazad rastuzim se, radujem se, ima puno carobnih uspomena i zbog toga sam jako ponosan.
Saljem puno pozdrava svima koji su nas ove dve godine svakog petka pratili, zahvaljujem se.
Beyaze i tebi se puno zahvaljujem na pozivu, ali nisam bio u mogucnosti, drugi put.
Sve vas jako volim, lepo se provedite.
I izvinite jos jednom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptySat Jun 06, 2015 12:22 am

Baris... wow bravo
Taj covek je genijalan. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptySat Jun 06, 2015 1:10 am

Ja sutra idem na neki put, nece me biti do veceri. kezz
Sve vas volim i puno pozdravljam do tad. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptySat Jun 06, 2015 6:40 pm

Ja sinoć zaspala dok je trajala emisija, tako da nisam stigla ni do Caginog obrašanja. Danas nemam vremena da gledam, pogledaću sutra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptySun Jun 07, 2015 2:10 am

Devojke, vadite svoju Adminku iz ove nostalgije, ceo dan mislim na njih, vec mi jaaako nedostaju. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 10:27 am

Pozdrav drage moje. Da vam pravo kažem, nedostajalo mi je komentiranje s vama. Nisam znala s kim da podijelim oduševljene Cagom i Yamanom iz prošlog nastavka... A onda još i vidim da ste me nahvalile. Hvala vam.  kisic
Meni je tehnika crkla pa sam bila osuđena na gledanje preko mobitela i mobilnog interneta koji je nikakav. Ali, uspjela sam vidjeti skoro pa sve, pa čak mi se i činilo da Yaman malo nosi prsten na krivoj ruci.

Epizoda mi je bila zanimljiva.
Vjenčanje - odlično. Pjesme, ples, ekipa cijela.  <3  Yaman kako pleše ono kolo, ma predivno... Nisam nešto osoba od plesa, ali s njima i uz njih bih rado zaplesala, čak su mi i pjesme i njihova energija bili takvi.  :ludilo:  Svi su mi bili odlični, ali Yaman i Selim, pa čak i Hasan su mi bili posebni. Meni su ove Kenanove pjesme zarazne.
Sedef divna da divnija ne može biti. Jedan od boljih likova.
Cagataya i Barisa obožavam.

Medeni mjesec, a što reći nego odlično. Yaman nikad nije bolje izgledao. Koji skok, koje plivanje, koji zalet... srca  Njih dvoje su bili odlični.
I Toygar je pjevao isto divno.

Ne znam što je društvo mislilo da bi Mira i Yaman trebali napuštati medeni mjesec zbog neke njihove kostimirane zabave. Pretjeruju svi.

Eylul i Mert su mi čak bili zanimljivi.

A treća najava je i lijepa i tužna. Jest da volim kad pjevaju, ali nekako je tužno. I uopće ne znam što očekivati od zadnje epizode i kraja.
Evo i ovdje Yamanu prsten na krivoj ruci. Što ne bi trebao biti na lijevoj?
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 CGztGkMUQAAse4E

Beyaz Show nisam gledala cijeli, uključila sam se na par dijelova emisije, Cagin dio preskočila, ali naknadno pogledala.
I svaki put kad sam se uključila Serenay je nešto govorila, smijala se, pa i upadala u riječ, Taner sjedio i bio mi simpatičan. Kažem, nisam pogledala ni nemam vremena sad sve gledati, ali mislim da je bilo zanimljivo. Cagine su riječi divne. Duša.

Adminko, hvala na gifovima.  fala vi
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 10:34 am

Novi ozet ništa nije rekao.

‪#‎Medcezir‬ 77. Son Bölüm Özet ‪#‎çağatayulusoy‬ ‪#‎serenaysarıkaya‬
İki yıl önce, ağabeyinin başına iş açmasıyla suça bulaşan Yaman’ın hayatı , hayırsever avukat Selim Serez ile tanışınca tamamen değişti ve Tozludere’de başlayan hikayesi Altınkoy’da devam etti.. Yaman Tozluderede yaşadı bir gün Mira gibi bir kız ile karşılaşacağını ve onun hayatındaki en önemli kişi olacağını tahmin bile edemezdi.. Ama kader onları karşı karşıya getirdi.. İlk görüşte çakan kıvılcım, geçen zaman içinde derin bir sevdaya dönüştü.
İki ayrı dünyayı kalpleriyle birleştirdiler,
Çok mücadele ettiler, savaştılar, birlikte olmak için direndiler, ve birbirlerinden hiç vazgeçmediler... Evlenerek, mutluluklarını zirveye taşıdılar...
Şimdi bu efsane serüven hafızalardan çıkmayacak bir finalle sona eriyor.
Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı Ay Yapım imzalı Medcezir veda bölümüyle, 12 haziran Cuma günü Star ekranlarında
Назад на врх Go down
slavica7

slavica7


Broj poruka : 97
Datum upisa : 06.05.2015
Lokacija : Zemun

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 11:49 am

O Bože! Ovo je njima ozet o Boze Pa i ja sa mojim preskromnim znanjem turskog shvatam da su samo prepričali seriju i napisali da sada dolazi njen kraj... šta, kao, to već nismo znali? ljutko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 2:31 pm

Poncha, draga, meni ste tako sve nedostajale, nekako mi ni gledanje serije nije isto ako ne podelimo utiske kao uvek sto radimo mi ovde.
Ajoj, canim, sto se tehnike tice, malo je reci da te potpuno razumem. tuzni
Sve kako si opisala epizodu, slozila bih se sa tobom, ja cak moram da priznam kad je Caga onako zgodan bio kod bazena i odjednom skocio, zamalo falilo da i ja skocim sa stolice. kezz

Mene je Beyaz show dodatno rastuzio. Baris, Caga, one reci koje su rekli svi jedni o drugima, bas me nekako dotaklo.
I Beyaz sam nije nimalo provocirao, bilo je smeha, ali mi je sve nekako bilo tuzno, u znaku zavrsnice.

Meni ce ova serija mnogo nedostajati, od nedelje me ubi nostalgija za njom. placljivko
A, jos vise ce mi nedostajati druzenje sa vama, od svakog petka do svakog petka, nadam se da ce se bar ono nastaviti. <3
U protivnom, ovaj forum nema smisla...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 2:33 pm

Slavice, draga, jos ja juce cekam ozet k'o ozeb'o sunce ceo dan... kezz
Nista nisu dali u njemu, samo me jos dodatno rastuzio. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 3:39 pm

Možda namjerno nisu napisali ozet da bude iznenađenje. Tako ja na to gledam.

Adminko, nisam ti zahvalila na slici za mene. Caga je predivan.

I meni već nedostaju, a nije ni gotovo. Gledam slike sa seta, ove divne ekipe i žao mi je. Gledam Caginu sliku s Instagrama uz koju je napisao MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 11420850_467518883412829_1301619007_n (Evdeki son set günü#medcezirveda) I nekako mi djeluje tužnjikavo, tj. ne djeluje mi radosno što je zadnji dan snimanja u kući. Tako sam ja barem shvatila.

Meni je taj dio kad on skoči prekinuo pa sam skok vidjela kasnije.

Beyaz je bio baš obziran prema njima, takav sam i ja dojam stekla, a i pročitala sam neke slične komentare. Caga me oduševio s tom porukom. Nekako cijeli je nježan i odmjeren.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 3:54 pm

I ja sam primetila da je tuzan.
Na svim slikama sa seta ili se jedva smeje (ali, ne onako njegovo "kiselo", nego kao da mu nije do smeha, pa se jedva trudi da to prikrije) ili mu se u ocima vidi tuga.

Napisao je Poslednji dan snimanja u kuci. placljivko

A, sigurno im je svima tesko. Rade dve godine zajedno, svasta prozive, svakodnevno se vidjaju, vezu se hteli - ne hteli. Sto kaze Caga, bas su postali porodica.

Ja imam osecaj da ce mi biti teze sto zavrsavaju pa ce mi nedostajati, nego zbog samog kraja. smeh tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 3:56 pm

Naravno. Baš sam to htjela reći.

Naravno da je kraj snimanja tužan, pa po cijele dane je bio s njima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 3:57 pm

Razumemo se. pice
A, i mi Vage smo emotivne, lako se vezujemo za sve.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 3:58 pm

Čitam ovo. je li ovo Cagatay nekim klincima na setu naručio sladoled?

Znam da je bilo danas djece na setu uz kuću. Neko ga je i izglio.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 CHD8NiLUgAAJphq


Последњи пут изменио Poncha дана Tue Jun 09, 2015 4:00 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 3:59 pm

Jeste, kazu da ih je sve pocastio sladoledom. kezz
I posle ide komentar Kakav covek, ja ne mogu jesti ovaj sladoled. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 EmptyTue Jun 09, 2015 4:00 pm

A joj, pa kako je divan... Baš je.
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: