Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 9:03 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6ny3 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6o32 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6o5g

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6o7u MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6obs

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6oer MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6oiw
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 9:12 pm

A, slatki su Beren i ovaj klinac. kezz
Praveci gifove nisam sve propratila oko onih snimaka sa Nadirom. Saro, Poncha, kad stignete, objasnite lutfen.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 9:34 pm

Ovo mi je bilo super.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6q8a MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6q9m MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6qak
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 10:34 pm

E, dobro je da je (zasad bar) vencanje proslo bez sokova i tragedija.
Najlepsa epizoda u seriji, uzivala sam. srca jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 10:48 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6u8r MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6uc6 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6udv
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 10:58 pm

Prekrasno, prekrasno, prekrasno... srca <3 :vencanje:

Sve mi je bilo lijepo. Ne znam je li bilo praznog hoda ili čega sve, možda i je, ali bilo je prekrasno. <3

Mladoženja odličan, mladenka lijepa, uzvanici lijepi, romantično...

Prvi dio epizode mi je isto bio dobar, pogotovo dijelovi Yamana i Mire. srca
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 10:59 pm

E, bas to Poncha!!! Merder
Nikako da stignu klipovi na yt da pravim gifove. uff
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:03 pm

A to s Nadirom su valjda snimke ljudi s kojima je surađivao i/ili ih ucjenjivao...

Cagatay je i to odlično odradio. <3 Večeras je bio super.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:04 pm

Jeste. <3
I bio je nenormalno zgodan u ovoj epizodi. oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:05 pm

I ja sam to rekla... Ne znam kad mi je zgodniji... <3 kezz

A što mu dobro stoje one košulje, plava i crna. A bokserice.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:07 pm

Za bokserice sam umrla od smeha. smeh
Ali, najsmesnija/najbolja scena mi je bila kad se Mira izdere na Murata, a Yaman je gleda i posle pita koga on to zeni. smeh bravo jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:09 pm

Meni su te dvije scene isto odlične... Ova je epizoda puna svega, možda čak i nabacano previše, ali divno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:10 pm

Bas tako. Sad ce da im nikne rejting kao pecurka. kezz
Ah, hvala im na ovako lepoj epizodi, ulepsali su mi i ovo i naredno vece. leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:15 pm

Ova epizoda ako ništa je bila prepuna emocija. Lijepo.

A rejting kakav bio da bio, kraj je najavljen.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:17 pm

Znam, bas zbog toga i mislim da ce biti mnogo veci.
Jeste. Bilo je svega, a sto je najvaznije konacno su Yaman i Mira bili glavni.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:18 pm

Jesu. srca

Jedino mi je možda nedostajao Kenan, bar da mu se javio telefonom.

I scena.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:45 pm

I ova. smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:51 pm

I Orkun se smije. Odlična scena.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptyFri May 29, 2015 11:53 pm

I evo ga... srca <3 jupi

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6xus MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6xw8

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6xyn MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 M6y02
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptySat May 30, 2015 12:00 am

srca

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptySat May 30, 2015 1:16 am

Kizlar grupni zagrljaj

Nikako da svratim do vas, trenutno sam zaokupljena gledanjem Kara Para Ask, skoro sam počela, serija je odlična, preporučujem.

No da pređemo na naše golupčiće. Drago mi je što se moje mračne pretpostavke nisu ostvarile i što su se venčali bez ikakvih problema. Sad neka radi ko šta hoće kad su oni stavili potpis. Predivni su.
Da budem iskrena nisam ovoliko očekivala od epizode, jedna od najboljih do sada. Praznog hoda nije bilo uopšte, pored toga što je bilo lepih i romantičnih scena, bilo je i zabavnih, kao epizode iz prve sezone. Devojke u šopingu, veče kane, Mirin razgovor sa Muratom, Yaman u boksericama...
Zamerki imam samo na to što smo između njihovih evet gledali Orkuna i što je Sude opet na putu da se izvuče jer je idol mladim Tozludere generacijama. Ali pošto je kraj blizu više se ne opterećujem manama i ukoliko bude srećan kraj, oprostiću Ece sve gluposti.

EDIT: Ne želim da učestvujem u ovoj gore anketi, jer ne želim ni da pomislim kakav će biti kraj. Ako bude nesrećan, ovo će biti još jedna serija posle AiM koju neću moći ponovo da gledam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptySat May 30, 2015 1:39 am

Sarice, sto se tice KPA, mozes svratiti na temu Ostale teme ali ne manje vazne, tamo Slavica i ja diskutujemo o toj seriji, jer obe gledamo. ;)

Cim smo se svi slozili da je bila divna epizoda, onda je stvarno bila divna. Ja sam ono dvoje strasno zavolela, bas su mi usli pod kozu, kao i cela ekipa. <3 Tako da ce biti tesko kad zavrse, ali ostaje nam nada za srecan kraj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptySat May 30, 2015 9:55 am

Ma jutros su mi još i draži. <3

Ona scena na plaži mrak... Pa zbog ovog vrijedi gledati seriju. Da je Ece bila pametnija pa im davala još više prostora.

Bilo je svega sinoć, a sve je bilo odlično.Ne mogu reći da je išta bilo dosadno. Moderno i tradicija, spoj lijepog i dobrog.
Onaj dio na vjenčanju s Orkunom je malo nepsretno izveden jer mi remeti Yamana i Miru. Ali što kaže Sara, potpisali su. Vjenčani su. srca

A meni je stvarno i Caga u ovom nastavku neopisivo dobar. Nekako opušteniji, ne znam... Odličan. Čak mi se čini da su imali najbolju kemiju dosad.



Cansu, pa rejting im je dobar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptySat May 30, 2015 9:57 am

Sa seta.

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 1515829_1428544187467559_528170372_n
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 EmptySat May 30, 2015 10:08 am

Čitala sam sinoć da će dio ekipe MC-a gostovati kod Beyaza. Je li to točno? Zna netko?
Назад на врх Go down
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: