Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 4:44 pm

Evet, i to dete odlično glumi.

Sa tim filmom je dokazao da piše najinteligentnije scenarije, svi su znali da će se na kraju saznati nešto loše, ali retko ko je mogao da pretpostavi da je Tek mrtav.
Isto kao i u Ezelu, nikada nisi mogao da budeš siguran šta je igra, a šta se stvarno događa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 4:45 pm

Bas to. naklon
Dok svi hvale Ask tesadufleri sever, a meni nije nesto.

A, jel' gledao neko od serija Suskunlar i Son? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 4:51 pm

ATS nisam gledala.
Nisam ni Suskunlar i Son, Suskunlar sam počela zbog Murata i Sarpa, al mi nešto nije išlo pa sam prekinula. Odgledala sam samo kraj kad Ecevit umire, zanimao me je Muratov performans, pošto pre toga nigde nije umro.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 4:52 pm

Saraaaa84 ::
ATS nisam gledala.
Nisam ni Suskunlar i Son, Suskunlar sam počela zbog Murata i Sarpa, al mi nešto nije išlo pa sam prekinula. Odgledala sam samo kraj kad Ecevit umire, zanimao me je Muratov performans, pošto pre toga nigde nije umro.

Bold - smeh

Son preporucujem. Kratka serija, a jako dobra, misterija, akcija, sve fino skockano. I moj EAD. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 5:02 pm

Muška postava je odlična, ali ženska je poprilično labava.
Možda odgledam na leto kad se završe sve serije koje pratim.
Reci mi je li Yigit dobar ili loš, pošto njega više volim da gledam u ulozi negativca, bolje mu stoji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 5:05 pm

Joj, ako ti kazem totalno cu ti pokvariti, jer od toga zavisi sve. kezz
To ti sama treba da provalis, od pocetka ti postavljaju to pitanje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 5:10 pm

Aha, tamam. Sad si me zaintrigirala, svakako ću pogledati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 5:10 pm

Bas mi je drago. kezz kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 5:30 pm

Izašao je fragi. Sve što sam ja uspjela vidjeti je Yaman na krevetu. Zaključano je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 5:43 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 5:43 pm

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 11412457_413177392201052_7080622205964663190_n
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 6:00 pm

Ece i njene akcije. Neko se izgleda udavio u bazenu, a Mira izgleda kao da će svakog časa da joj pozli, tako da je moguče da ce biti prevremena operacija ukoliko ne bude mali vremenski preskok u zadnjoj.

Ne mogu da verujem da je ova bespotrebna Altinkoy ekipa otišla čak do Sapance da ih otprati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 7:06 pm

Ne znam tko je. Čitam spominju Asima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 8:19 pm

Olyalar, olaylar!
Moja neka logika je da ce se to dogoditi na kraju epizode, pa tako Miri pozli i u poslednjoj odmah ide ona scena pred operaciju.
Kako je Caga zgodan ovako mokar... oho-ho


Последњи пут изменио Admin дана Thu Jun 04, 2015 8:26 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 8:20 pm

Beren...

Je, lokice su prisutne.

Izašo je i treći fragi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 8:47 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 10:52 pm

Baris me podseti ovim veseljem na one scene kad se Kerpeten zenio. kezz <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 11:17 pm

Cansu, svratila sam samo da ti kažem da si u pravo vreme oformila ovaj forum da može ljudski da se popriča o serijama.

Treći fragman je presladak. <3

I ja mislim ovo isto što si napisala za operaciju. Svakako če biti kraj epizode, jer na kraju ozeta piše da će po povratku u Altinkoy biti svedoci velike katastrofe.
Moguče da je Asim, jer ako će Sude biti kažnjena Asim mora da umre i da testamentom sve ostavi Sedef i Mertu da ona ne bi dobila ništa. pošto se neće razvesti, Leyla joj je dala dokaze kojima će ga ucenjivati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 11:20 pm

Sad sam ponovo pogledala fragman, s obzirom da je Mira ovoliko potresena, može da bude i Sude.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 11:32 pm

Hvala, Saro. kisic
I meni deluje da je nemoguce vise normalno diskutovati na onim prokletim forumima. Ili su danas neke struje u vazduhu, uglavnom, na ani je ludnica na Kendzinoj i Caginoj temi, pravi rat. o Boze
Sta je to bilo tamo jel' nesto brisano, vidim Poncha se nesto potresla?..
Ili bolje da nista ne pitam?..

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 11:33 pm

Mi smo zato ceta mala, al' odabrana. Merder grupni zagrljaj
A, ne smeta ti Kenan u trecem fragiju? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 11:35 pm

Ma, secas li se ti kako je u AiM zavrsio onaj Hilmi Onal?
Covek najvecim delom sve razotkrio, pokvario odnose, a nikakvu kaznu nije dobio... Sta, ako tako bude i ovde?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 11:50 pm

Bolje da ne pričam šta je bilo, samo ću se iznervirati, pročitaj kad budeš imala živaca.
Ali ako neko uspe da se pokači sa Ponchom, koja nikada ne ulazi u rasprave i ne piše oštro kao ti ili ja, onda stvarno ne znam šta da kažem. Pa ona je jedna od najrazumnijih i najfleksibilnijih forumašica koje sam ja upoznala.

Istina Hilmi se izvukao, ali Sude je važniji lik od njega. Nadam se samo da neće biti kažnjena Mirom kao i gospođa Firdevs.

Ne smeta mi Kenan, pored Barisa i Cage ga i ne primećujem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 11:55 pm

Procitala sam, ali mi nista nije jasno...
Posle onih vasih postova ide onaj od kmf, gde ona citira onu zmiju. Verovatno je brisano.
A, posle sam videla. tuzni
Jeste, moja Vagica, odnosno nasa Poncha je stvarno jedna divna dusa. <3
Uvek za sve ima strpljenja, trudi se da sve razume, siri pozitivu, nezna je i draga.
Ja bih sad njima tamo napisala koju, ali zaklela sam se samoj sebi (na Ezelovoj temi kao podsetniku smeh ) kako vise nikad necu nijedan post napisati tamo.
Ne vredi raspravljati se sa budalama, eto to cu reci. Iako znam da nije od pomoci, jer se prva ja uvek iznerviram. Najbolje resenje je ignore opcija. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 EmptyThu Jun 04, 2015 11:57 pm

E, to je tacno. Neverovatno je koliko se meni svidja sto je u ovoj seriji sve toliko nepredvidivo. kezz
Da nije tako, davno bih odustala verovatno od live pracenja.

Valjda nije Faruk, kolike li su pa sanse da je on...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...   MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda...
Назад на врх 
Страна 24 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... III deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... IV deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... V deo
» MedCezir - zaljubljenici YaMire, komentarisanje live epizoda... II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Your first forum :: Sve o Medcezir-u-
Скочи на: